Літні курси підготовки до ЗНО
date

Літні курси ЗНО/НМТ
для 10 класу

Хочу готуватися до ЗНО-2024!

Нагода розпочати свій шлях до вступу завчасно, щоб:

  • повторити найважливіші теми з попередніх класів
  • отримати ґрунтовну базу для підготовки до ЗНО
  • почати розбиратися в предметі, який дається найважче

І все це в ігровій формі та дружній атмосфері,
адже влітку потрібно й відпочивати!

Чи буде ЗНО-2024?

Загадувати наперед не варто, але планувати дуже потрібно

У перші місяці війни частина освітніх керівників навіть відкрито заявляла про можливість скасування ЗНО. Але українці - це нація із внутрішнім стержнем, тому такі тези не пройшли

У 2022 році, під час війни, ЗНО було проведено у форматі НМТ

2023 року цей формат залишили та вдосконалили. НМТ - спеціальний комп’ютерний тест, який дає кожному абітурієнту більше можливостей та мобільність. НМТ можуть складати випускники навіть за кордоном та вступати в українські університети.

Чого очікувати випускникам у наступному році?

У 2024 навчальному році планують зробити 4 обов'язкові предмети для ДПА: українська мова, історія України, математика, іноземні мова. Саме цим предметам ми приділимо увагу на літніх курсах, щоб разом з вами тримати руку на пульсі всіх освітніх новацій.

Плануй свою підготовку вже зараз та будь готовий до будь-якого іспиту!

Переваги навчання з нами

Кваліфіковані
викладачі

з власним балом ЗНО 195+, які пройшли ретельний відбір і навчання

Гарантована
ефективність:

середній прогрес наших учнів 48 балів, 107 учнів склали ЗНО на 200

Комплексна
підготовка:

комбінація занять з викладачем, теоретичних матеріалів та онлайн-тестів

Програма
занять

побудована відповідно до вимог УЦОЯО та враховує сучасні освітні виклики

Формат навчання

Онлайн Курс: 16 занять по 2 год (32 год, 2 місяці) 3250 грн/курс

Сумніваєтеся, чи підходить навчання в групі? Запрошуємо тебе переглянути пробне заняття та з’ясувати, чи підходить тобі такий формат. Спойлер: усі в захваті, бо онлайн — це круто!

Взяти участь

Про літні курси

Каріна Коломієць

Літні канікули відведені для того, щоб відпочити, але насамперед для того, аби вирішити, з чим краще зв'язати своє життя і закрити прогалини в певних предметах. Оскільки, з зно.юа я ще з z-camp, я знаю, яка тут гарна атмосфера, які люди. Тому мені хотілось продовжити навчання і знайомство. Я думала, що літом у мене не буде ніяких планів, ніяких подорожей, тому цілком "віддалась" навчанню (українська мова з Настею, біологія та хімія з Юлею). Але, тільки я почала ходити на заняття, то з'явилось багато планів, які я могла пропустити. Тому, нерви трошки розшатались, але Юля підтримала і я зрозуміла, який вона класний чєловєчєк! І, як добре, що я потрапила до неї в группу осінню. Коли я прийшла на хімію, я думала, що я знаю все. Ахахах. Коли ми почали розбирати задачі, я змінила свою думку. Але, дійсно, хвости з хімії і біології були перекриті. Українська мова познайомила мене з гарними людьми, з якими ми іноді зустрічаємось в офісі, а також Настя навчила ставити наголос (який я ніколи не могла зрозуміти) і працювати в групі.

Ковальчук Ангеліна

Влітку я відвідувала літні курси з англійської мови. Мені сподобалося така робота, адже я змогла побачити, де є мої прогалини з англійської і мала змогу їх закрити. Тим більше я розуміла, що літні курси покращили мою лексику, написання листів. Для себе я знала, що під час школи я зумію краще все робити. Я дуже вдячна своєму викладачеві Валерії, яка зуміла знайти цікавий підхід у ході вивчення всього та має унікальні здібності щодо пояснення нового матеріалу.

Павліченко Анастасія

Мне очень понравились летние курсы английского. Во-первых, я подтянула свой вокабуляр, пополнив его новыми полезными словами для ЗНО, так как на занятиях мы достаточно времени приделали этому. Во-вторых, благодаря летним занятиям я неплохо подтянула свои знания по грамматике. Также хочу отметить то, что на летние занятие я ходила с большим удовольствием: всегда приятная атмосфера на занятиях, я с радостью учила новые слова и правила, а всему этому заслуга просто прекрасного учителя Леры:) Самое главное преимущество летних курсов – это, то что уже непосредственно на основных занятиях во время учебного года я себя чувствую намного увереннее и «свободнее» так как некоторый материал прошла летом ещё, и пройденный материал я закрепляю, повторяю и именно это даёт мне возможность хорошо владеть материал и без проблем его использовать.

Фещенко Андрій

Я никогда не был на групповых курсах, поэтому не знал чего вообще можно ожидать. Лишь надеялся что будет не как в школе и можно будет задать вопросы если что то непонятно. Оказалось прям топ, на любой вопрос были объяснения почему и как. Со школой прям оооочень сильный контраст. Точно советовал бы другим. Хз кому бы такое обучение не понравилось. Плюс никто не нервничает и в целом спокойная атмосфера, в которой думаешь в первую про предмет.

Бойко Христина

На мою думку, літні онлайн-курси ЗНО ua - це реально класно. Бо літом можна справді зосередитись на декількох предметах і не відволікатися на школу, гуртки. Готуватись завчасно - це велика перевага. І навіть якщо гостюєш в родичів чи десь відпочиваєш, можна спокійно в будь-якому місці навчатись на онлайн-курсах. На літньому курсі ми пройшли різні важливі теми з мови й літератури. Завдяки курсам тема з страшними числівниками стала не такою вже й складною, і НАЙГОЛОВНІШЕ - я зрозуміла, як писати твори! На відміну від школи, де теорія здається занадто вже нудною, тут було все з поясненнями, яскравими картинками й асоціаціями. Літні онлайн-курси точно не зіпсують ваше літо своїми домашніми завданнями чи посиденьками над підручниками. Один "мінус"...теми на курсах вибрані з цілого переліку тем, що є на ЗНО, бо звичайно за 16 занять неможливо охопити все. Тож якщо ви захочете продовжити навчання в основному курсі, то часом буде враження дежавю: о ні, той самий слайд і тести, та ця тема вже була, так не цікаво!!! Але такий "мінус" можна вважати за плюс, адже повторення - це спосіб краще запам'ятати. А як показує досвід: повторення багато ніколи не буває.

Михалецький Віктор

Літні онлайн-курси показали теми ЗНО, на які потрібно звернути увагу. Завдяки влучним поясненням я швидко сприймав інформацію (за цей час навчився більше, ніж за 11 років школи). Також сподобалось те, що ти можеш вивчати англійську не виходячи з дому. Літні курси справді допомогли в подальшому навчанні, оскільки я знав теоретичну частину і міг зосередитися на практичній.

Шевчук Наталія

Мені сподобалися літні онлайн-курси з англійської мови. Ефективна методика викладання, приємний викладач Катерина. На початку курсів було проведено тестування з метою визначення рівня володіння англійською мовою. Протягом занять ми виконували вправи з граматики, вчили нові слова, виконували тести. У кожного був свій робочий кабінет на сайті, де ми отримували домашні завдання. Було цікаво та пізнавально. Класно, що є можливість перегляду вебінарів. Після закінчення курсів також був зріз – тестування, результати якого показали, що мій рівень володіння англійською значно покращився. Я була задоволена своїм результатом та не жалкувала, що пройшла ці курси. Вільний час влітку пройшов з користю. Дякую Катерині та команді ZNOUA за організацію учбового процесу, бажаю подальших творчих успіхів :)

Вдовенко Євгенія

Я пішла на літні курси, аби згадати основні моменти і найважчі теми з історії України. Два місяці пройшли непомітно, цікаво і дуже прогресивно! Ми пройшли теми від палеоліту до більшовицької революції досить швидко, але отримали глибокі знання, що стали добрим ґрунтом для подальшого вивчення курсу історії вже під час навчального року!

Когут Маркіян

На літні курси я прийшов за тим, щоб, по-перше, дізнатися чи я здатний на щось, по-друге, поповнити знання, по-третє, готуватись у чудовій атмосфері ЗНО юа) Сподобався персонал, ставлення викладачів і їх терпіння, стриманість і прекрасне володіння предметом, я знаю, що вас рекомендують, значить люблять і я це перевірив на собі, залишився задоволеним у всьому) З курсами ЗНО юа я став впевненішим, самостійним і роботящим.

Хочу готуватися до ЗНО-2023!

Про насМи в Києві

Ми у Львові

Ми у Запоріжжі

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA