7 курсів, які допоможуть освітянам провести літо з користю


 

Літо у розпалі три сонячні місяці, на які дуже чекає кожен вчитель. Чекає, щоб відпочити від шкільної рутини, провести час із сім’єю, перезавантажитись і, звичайно, повчитися. Саме так, свою відпустку викладач часто використовує для росту та розвитку. Тому ми зібрали для вас 7 крутих освітніх онлайн-курсів, які допоможуть підготуватися до старту нового навчального року. 

 

Щоб перейти на сторінку курсу, який вас зацікавив, клікніть на його назву.

 

  1. Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель? 

Для кого? Онлайн-курс Інституту педагогіки (Teachers College) Колумбійського університету підійде для всіх викладачів, які хочуть зрозуміти принципи роботи мозку: як саме ми навчаємося, як наш мозок створює, зберігає та відтворює спогади і як цю інформацію правильно використати вчителю.

Курс повністю перекладено й дубльовано українською мовою.

Чи передбачено сертифікат? Так, після успішного проходження всіх модулів, ви можете безкоштовно отримати сертифікат (20 академічних годин).


 

  1. Школа викладання TeachOn Online

Для кого? Ця школа, яку вже вшосте проводить компанія ZNOUA, буде корисною для шкільних вчителів, репетиторів, методистів, а також усіх викладачів і студентів, які хочуть почати працювати онлайн. Зможете більше дізнатися про тенденції розвитку освіти в майбутньому, використання новітніх онлайн-ресурсів на уроках, інструменти створення контенту та просування в соціальних мережах, основні принципи освітнього коучингу та наставництва.

Чи передбачено сертифікат? Так, після проходження або перегляду всіх вебінарів та виконання фінального тесту ви отримуєте сертифікат (15-32 академічні години, залежно від обраного варіанту участі). Можлива безкоштовна участь за умови написання мотиваційного листа.

 

  1. Навчаймось вчитись: Потужні розумові інструменти для опанування складних предметів

Для кого? Один із найпопулярніших у світі онлайн-курсів, він є своєрідною інструкцією по роботі мозку під час навчання. Особливо цінним буде для викладачів математики та природничих наук, адже частину лекцій веде Барбара Оклі, яка “перебудувала” свій мозок філолога та опанувала технічну спеціальність. Допоможе зрозуміти різницю між типами мислення, основні засади фрагментування матеріалу та способи розкриття потенціалу учня.

Чи передбачено сертифікат? Так, після успішного проходження всіх модулів, ви можете безкоштовно отримати сертифікат (30 академічних годин).

 

  1. Теорія поколінь: знаходимо спільну мову 

Для кого? Підійде вчителям, репетиторам, працівникам освітніх закладів, які хочуть покращити спілкування, взаємодію з учнями та знаходити спільну мову з представниками різних вікових груп.

Чи передбачено сертифікат? Так, після успішного проходження всіх модулів та фінального тестування ви можете отримати сертифікат безкоштовно.

 

  1. Цифрові навички для вчителів 

Для кого? Курс побудований у форматі короткого освітнього серіалу, тривалість кожної серії 8-10 хв. Чудово підійде для всіх вчителів, які планують викладати дистанційно або використовувати елементи змішаного навчання. Ви дізнаєтесь про Google-календар та онлайн-розсилки, зберігання файлів у хмарних сховищах та інтерактивні уроки з YouTube, навчитеся організовувати онлайн-тестування на автоматичну перевірку знань учнів. 

Чи передбачено сертифікат? Так, ви можете отримати безкоштовно сертифікат, у якому вказано опановані теми та програми.

 

  1. Бери і роби 

Для кого? Курс створений спільними зусиллями студії освіти EdEra та громадської спілки Osvitoria. Підійде для вчителів, які хочуть урізноманітнити уроки, навчитись організовувати квести, уроки толерантності, розробляти настільні ігри, комікси, ментальні мапи тощо.

Чи передбачено сертифікат? Так, після успішного проходження всіх модулів ви можете отримати сертифікат (15 академічних годин) безкоштовно.

 

  1. Як надавати корисний зворотний зв’язок? (Giving Helpful Feedback) 

Для кого? Курс буде особливо цінним для директорів, завучів, методистів, керівників освітніх клубів чи студій, які хочуть вийти на новий рівень, конструктивно співпрацювати з підлеглими, надавати їм якісний та практичний зворотний зв’язок. Курс можна прослухати англійською мовою та ввімкнути субтитри англійською або російською мовою.

Чи передбачено сертифікат? Так, після успішного проходження всіх модулів ви можете замовити сертифікат.

 

Принагідно хочемо нагадати, що ці курси зараховуються вчителям до підвищення кваліфікації за рішенням педради навчального закладу. Курси можуть бути зарахованими на підставі наявності сертифікату та програми курсу. 

Про це йдеться у п. 24 Постанови Кабінету Міністрів України (витяг):

Результати підвищення кваліфікації у інших суб’єктів підвищення кваліфікації визнаються рішенням педагогічної (вченої) ради відповідного закладу освіти.

Вимога про наявність ліцензії НЕ поширюється на дистанційне навчання. Ліцензії видають акредитовані заклади, наприклад, Інститути післядипломної освіти.
Обирайте курс, який вам до вподоби, вмощуйтеся зручно перед комп’ютером і проводьте відпустку з користю!

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA