Консультація абітурієнтів

Не розумієш, як розставляти пріоритети? Виникають труднощі під час вирахування власного рейтингового балу та додавання коефіцієнтів? Зберігай спокій і приходь до нас, ми допоможемо тобі вступити до університету!

Зареєструватися

Вступна кампанія — великий стрес для майбутнього студента. І для його мами й тата також, особливо після ЗНО. Куди подавати документи, як не заплутатися в усіх нюансах, зрозуміти процедуру вступу?

Спокійно, усе під контролем! Ми допоможемо розібратися з датами та дедлайнами, потрібними документами та, власне, самою подачею. Наші консультанти — твої помічники. Підрахуємо твої шанси на вступ, допоможемо зібрати й подати документи. Постійно будемо на зв’язку, аж до моменту твого вступу до університету.

Після консультації ти знатимеш:

 1. Які документи тобі потрібні
 2. Чи можеш претендувати на бюджет
 3. Як правильно виставити пріоритети

Твій шлях до студентського життя:

01

Реєстрація

Залиш заявку на консультацію. Після цього тобі зателефонує наш менеджер. Він узгодить час проведення консультації та відповість на всі запитання.

Graphic
02

Консультація щодо вибору університету

Консультація щодо вибору університету дасть тобі зрозуміти, на який результат ти можеш розраховувати. Також ми допоможемо зібрати всі необхідні документи та порахувати конкурсний бал.

Graphic
03

Подача документів

Після збору всіх потрібних документів, ми створимо твій персональний кабінет. Туди додамо твої документи та подамо заявки до університетів. Разом з тобою розставимо пріоритети, щоб отримати максимальний шанс вступу на обрану форму навчання — бюджет або контракт. У випадку будь-яких форс-мажорів з подачею, вирішення беремо на себе — контактуємо з приймальною комісією, УЦОЯО.

Graphic
04

Результат

Стати студентом просто, якщо заручитися підтримкою досвідченого консультанта. Активна співпраця покаже свої результати в серпні, коли ти понесеш оригінали документів приймальній комісії.

Graphic

Що входить у вартість:

Профі:

950 грн
 • 1 відеозустріч з консультантом
 • Збір необхідних документів
 • Прорахунок імовірності вступу до бажаного університету
 • Подача документів
 • Виставлення пріоритетів

Новачок:

1250 грн
 • 2 відеозустрічі з консультантом
 • Допомога з вибором університету та спеціальності
 • Збір необхідних документів
 • Прорахунок імовірності вступу за обраними спеціальностями
 • Подача документів
 • Виставлення пріоритетів

Не знаєш, який пакет тобі підходить більше?

Пройди короткий тест, який допоможе визначитися з пакетом

Ти знаєш, у який університет хочеш вступати?

Ти знаєш, які спеціальності обереш для вступу?

Ти знаєш, як порахувати власні шанси на вступ?

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA