• Викладачі Київ
  • Викладачі Харків
  • Викладачі онлайн
Наталка
Ольга
Катерина
Ольга
Оксана
Олена
Тетяна
Марина
Анна
Олександра
Валерія
Тетяна
Аліна
Віктор
Надія
Віктор
Маріанна
Леся
Максим
Анатолій
Марина
Женя
Віктор
Анна
Валерія
Анна
Юлiя

Дані тимчасово відсутні

Анастасія Онатій
Освіта: Національний університет «Києво-Могилянська академія»
Бал ЗНО: українська мова та література - 200 (2015 р.), біологія - 195 (2008 р.)
Анастасія закінчила з відзнакою магістерську програму «Теорія, історія української мови та компаративістика», досліджує проблемні питання синтаксису української мови, має низку міжнародних наукових публікацій. За 2 роки роботи в компанії ZNOUA підготувала більше 50 учнів до тесту з української мови та літератури. На дозвіллі Анастасія бере участь у волонтерських проектах («Безкоштовні курси української мови», «Допоможи дитині») та полюбляє читати сучасну українську літературу, з-поміж улюблених авторів: Оксана Забужко, Юрій Андрухович, Тарас Прохасько.
Анастасія
Анастасія Петровічева
Освіта: Київський університет імені Бориса Грінченка
Бал ЗНО: 200 (2013 р.)
Бал IELTS: 7/9 academic С1
Анастасія пройшла курс у мовній школі в Англії та має сертифікат IELTS (academic С1). Зараз навчається за напрямом іспанська філологія. У вільний час полюбляє читати та відвідувати концерти. Також Анастасія захоплюється психологією, що допомагає знайти спільну мову та підхід до кожного учня. Мріє передати свої знання студентам ZNOUA і допомогти їм отримати високі бали з тесту.
Анастасія
Тетяна Герасимова
Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
Бал ЗНО: математика - 200 (2014 р.)
Бал GMAT: 730 (96%)
Бал GRE Subject: 860 (90%)
Керівник проекту ZNOUA. Останні 4 роки готує до різних математичних тестів (GMAT, GRE, ЗНО). Тетяна закінчила з червоним дипломом механіко-математичний факультет та аспірантуру, готується до захисту. Тетяна має значний досвід викладання на факультеті менеджменту та маркетингу КПІ, та 2 роки в Інституті прикладного та системного аналізу КПІ. Також Тетяна підготувала шість наукових публікацій в відомому міжнародному математичному журналі "Linear Algebra and its Applications" видавництва Elsevier та виступила з доповідями на 14 міжнародних конференціях (Болгарія, Італія, Іспанія, Нідерланди, Росія, Україна, Польща, Сербія).
Тетяна
Катерина Цибульська
Освіта: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка («Історія та правознавство»)
Бал ЗНО: історія України — 198,5 (2017)
Моє досягнення: У студентські роки була переможницею конференцій з питань гендерної рівності. Зараз роблю акцент на самоосвіту, є активною учасницею міжнародних семінарів, тренінгів та літніх шкіл. Викладач року (онлайн) в ZNOUA у 2017.

Цікавий факт про мене: Черпаю натхнення з подорожей та спілкування з цікавими людьми.

Родзинка моїх занять: Намагаюсь «оживити» історію у свідомості моїх учнів, використовуючи відео, документальні фільми, величезну кількість зображень, фото з сімейних альбомів та масу історій з життя простих людей.
Катерина

Вдосконалення процесу підготовки та розвитку викладачів

Ми розробили власну систему відбору найкращих педагогів з метою створення унікального колективу. А також – систему їх навчання та розвитку на основі найкращих світових практик.

Вдосконалення
педагогічної
майстерності
Вдосконалення
викладання
предмета
Контроль
діяльності
викладачів
Високоефективні
сучасні
методики
Власна
система
відбору
Постійні
навчальні
тренінги

98%- Коефіцієнт рівня задоволеності роботою наших вчителів.

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA