Курси з підготовки до ЗНО

Зворотний
дзвінок
  • Українська мова та література
  • Математика
  • Історія України
  • Англійська мова
  • Біологія
  • Хімія
  • Географія
  • Фізика

Наші переваги

Підготовка з урахуванням усіх вимог офіційної програми ЗНО
Викладачі з власним балом ЗНО 190+
Матеріали для підготовки, розроблені нашими викладачами

Ваш шлях до омріяного балу ЗНО:

01

Реєстрація на пробне заняття

Залиште вашу завку тут або за номером 0443907071, обравши офіс, предмет та розклад на сайті. Після реєстрації ви отримаєте лист на пошту з підтвердженням. Протягом 48 годин з вами зв’яжеться менеджер, щоб уточнити всі деталі пробного заняття.

Graphic
02

Пробний урок

Безкоштовний пробний урок — це можливість познайомитися з викладачем та групою, оцінити всі переваги групових занять та прийняти остаточне рішення.

Graphic
03

Перший тест у форматі ЗНО

Перед початком навчання у групі ви маєте написати перший тест у форматі ЗНО і отримати попередній результат, щоб ми могли надалі відслідковувати ваш прогрес у балах.

Graphic
04

Посеместрове навчання

Ваші заняття розділені на семестри — у кожному семестрі 16 занять по 2 години (або 11 занять по 3 години, якщо це інтенсивні групи). Перші 3 семестри передбачають вивчення всієї теорії, коли 4-й семестр відводиться на найголовніше — тренування тестів. Оплата відбувається перед початком першого заняття семестру.

Graphic
05

Зрізи знань

У кінці кожного семестру учень пише зріз знань, що дозволяє йому перейти в наступний семестр. Якщо учень не набирає достатньої кількості правильних відповідей та не використовує 3 спроби перескладання, то у Вас буде можливість ще раз прослухати цей семестр.

Graphic
06

Гарантований результат

При умові виконання усіх домашніх завдань та відсутності пропусків занять, ми можемо гарантувати, що учень набирає +20 балів до результату, який був у нього на самому початку занять у нас.

Graphic

ТИСЯЧІ УЧНІВ УЖЕ ДОВІРИЛИ
СВОЮ ПІДГОТОВКУ ZNOUA

Вони, як і Ви зараз, вирішили підготуватись до ЗНО 2014, 2015 та 2016 і в результаті склали їх на високі бали й вступили до ВНЗ своєї мрії

Ось лише кілька прикладів того, які результати отримують наші учні

Анастасія Грабовенко

українська мова та література - 194 б

м.Березівка, Одеська область 

  

  

Хочеться висловити слова вдячності та низенько вклонитись усім чарівникам компанії ZNOUA. Безмежно вдячна батькам, що мала змогу навчатись у кращих із кращих. ZNOUA - це не просто викладачі, це майстри-двістібальники свого предмету, знання з якого, донесуть до вас якісно і ефективно. Більш того, ви зможете спостерігати реальну картину своїх навичок. А вчителі будуть готові допомогти вам 24 години на добу з будь-яким питанням! Тож що раніше ви розпочнете підготовку, то вище буде результат. Усім 190+ !

Єва Пархоменко

Українська мова- 189 б

Історія України- 187 б

м. Київ 

  

  

   

Спасибо огромное курсам ZNO.ua! Очень благодарна тем, кто создал обучение даже онлайн, что даёт возможность многим учиться, не выходя из дома) Отдельно хочется отметить шикарнейших преподавателей, которые усердно работали, выкладывались на все 100%. Атмосфера на занятиях всегда была уютной и комфортной, как будто мы все были одной семьёй)) Спасибо моим учителям - Тане, Кате, Юлиане, которые довели меня до желанного результата! Без них мне бы это не удалось! Люблю:)

Олександра Кудрицька

Історія України- 193 б

м. Київ 

  

  

  

  

Дякую за підготовку! Чесно кажучи, ще з 5 класу у мене з'явилася якась нелюбов до шкільних уроків історії, тому протягом років 5-6 цей предмет я не особливо вчила. Але вебінари змогли мене зацікавити і я здійснила для себе маленький подвиг, вивчивши історію за півроку) Тож дякую ВЕЛИЧЕЗНЕ моїй викладачці Каті за підготовку!

Федір Нечитайло

Історія України- 182 б

м. Київ 

  

  

  

  

  

Пройшли...ні...пролетіли мов на крилах ці 9 місяців нашої спільної праці. Мені трохи сумно, бо дуже звик я до своєї команди, до нашого динамічного викладача Катерини Цибульської. Бувало, приходиш додому стомлений, язик вже на плечі, сідаєш за комп , заходиш і поринаєш в роботу. І оживаєш… Ще на пробному занятті мені сподобалася форма проведення вебінарів. Слухаєш, запам'ятовуєш, ставиш питання (безліміт) і головне… можеш спокійнісінько обстоювати свою точку зору, сперечатися з викладачем; дуже класно те, що вчитель без крику, декілька разів зруйнує твою інфу (частенько хибну). Усім творчим випускникам, які не виносять тупе зубріння матеріалу рекомендую ці курси. Бажаю успіхів!!!))))

Христина Кротик

м. Київ 

  

  

  

  

  

  

ZNO.ua - це надзвичайне місце, де ти не тільки отримаєш знання... Атмосфера неймовірна, віра вчителів у твої здібності, різноманітні варіанти вивчення матеріалу, можливість розвивати себе і в креативному плані... Я прийшла на курси як білий лист, у мене були найнижчі претестові бали, але ці вчителі надихали, вчили, підбадьорювали! Я дуже вдячна цій компанії і дуже хотіла б до вас колись повернутися.

Вікторія Руденко

м.Бахмач, Чернігівська обл. 

  

  

  

  

  

Дуже вдячна команді ZNOUA) Завдяки їй я отримала хороші бали на ЗНО. Ефективна підготовка до тестів, яку проводять чудові викладачі)) Якщо ти активний, намагаєшся встигнути все, маєш багато хобі, то готуватися вдома за допомогою вебінарів дуже зручно)

Діана Андрусенко

м. Київ 

  

  

  

  

  

  

Навчання в школі та на курсах ZNO.UA - це зовсім різні речі. Викладачі тут просто закохані в те, що вони роблять, вони завжди підтримають, навіть якщо в тебе щось не виходить! Вони переживають разом з тобою, радіють разом з тобою і у будь-який час прийдуть на допомогу. Тільки зайшовши в офіс, розумієш, що ти серед таких різних, але таких неймовірних людей, які роблять одну справу! Завжди буду безмірно вдячна за цей досвід, за знання, за цю унікальну атмосферу навіть на заняттях онлайн! "Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учня, він - досконалий учитель", - сказав Лев Толстой точно про вчителів ZNO.UA

Вікторія Кононова

Англійська мова- 188 б

м. Запоріжжя 

  

  

  

  

На курсах з англійської мови я була лише один семестр, коли група повторювала весь матеріал та проходила саме завдання з минулих ЗНО. Атмосфера на заняттях була дружньою, кожний розумів, що ми всі маємо спільну мету: скласти добре іспит. Щиро дякую моєму викладачеві за те, що не просто перевіряла есе, листи, твори, а й давала особисті поради. Завдяки цьому семестру в мене з'явилась упевненість у своїх знаннях і у власних силах.

Єлизавета Предко

Українська мова та література- 189 б

м. Київ 

  

  

  

  

Це були найкращі 10 місяців, за які ми чудово вивчили українську мову та літературу і склали ЗНО майже на 200. Раніше я навіть не думала, що дистанційне навчання таке круте. Тетяна, наш викладач, завжди знала відповіді на найдурніші питання, терпіла моє несвоєчасне виконання дз, знаходила цікаві асоціації для запам'ятовування, давала купу тестів. Дякую!

Левицька Романа

Англійська мова
- 186 б

м. Тячів, Закарпатська область 

  

  

Щиро дякую ZNO.UA за таку якісну підготовку) Ні на хвилинку не пошкодувала, що взяла ці курси, адже результат був того вартий. Окремо хотіла б висловити подяку найкращому викладачу англійської мови, справжньому майстру своєї справи - Катерині Чорній, яка протягом усього курсу співпереживала разом з нами, підтримувала і, звичайно, давала всю необхідну інформацію для успішної здачі ЗНО!

Сергій Руденко

Українська мова та література
- 197 б

м. Боярка, Київська область 

  

  

(переможець олімпіади з математики 2016-2017 року)
"ZNOUA – це команда, яка не лише підготує до ЗНО, а й допоможе повірити у свої сили та зробити вагомий крок до своєї мрії. За час навчання я зробив сумарний прогрес 37 балів та маю 197 (ДПА 12) з української мови. Особлива подяка моїм улюбленим подругам (учителями назвати складно, адже на курсах ми всі справжні друзі) – Юліані та Марині. Завдяки Юліані, з якою я займався на онлайн-курсі, я таки прочитав усі твори (навіть “Чорну раду”)! Окремо хочу подякувати Тані Герасимовій за те, що створила Олімпіаду з математики, завдяки якій я мав змогу стати частинкою #znouafamily"

Тараник Дарія

українська - 194,5б

історія України- 193б

м. Одеса 

  

  

“Навчання з ZNOUA надзвичайно цікаве та ефективне!!! Підготовка до ЗНО дуже хороша. Вона мені дійсно допомогла. Усі мої знання стали впорядкованими. Я чітко почала розрізняти, що потрібно для ЗНО, а що ні. Отримала багато нових знань у дуже неочікуваному варіанті. І, звичайно, мені було дуже приємно познайомитися та працювати з такими чудовими людьми. Бажаю ZNOUA удачі і подальшого розвитку, щоб у вас завжди були хороші учні, які б приносили вам тільки радість.”

Козяр Яна

українська мова,

історія України

м. Новомиргород 

  

  

   

“Щиро вдячна компанії ZNOUA за організацію і проведення змістовних семінарів. Особливо вдячна Катерині Зуєвій, з якою я працювала, готуючись до ЗНО з української мови. Уроки дали мені можливість отримати високий бал. Заняття були цікаві, змістовні і проходили завжди на позитиві. Ви найкращі!!!”

Болібок Андрій

українська мова- 195б

м. Київ 

  

  

  

“Випадково наштовхнувся на запис одного з вебінарів від ZNOUA і одразу зрозумів, що це те, що мені потрібно, хоча до цього планував самостійно готуватися. Заняття у форматі вебінарів дозволяють отримати необхідний для ЗНО об’єм інформації за 2 години на тиждень, при тому ще й не виходячи з дому. У школі вчителі часто не дуже знайомі зі специфікою екзамену, а тому не можуть загострити увагу на найнеобхідніших моментах, як це зроблять тут. Буду неодмінно рекомендувати ZNOUA своїм знайомим, дякую вам за результат, який на початку року я міг тільки уявляти.”

Радкевич Маргарита

українська мова і література,

історія України

м. Київ 

  

“Вебінари від ZNOUA - це найкращий спосіб швидко, ефективно та дешево підготуватися до ЗНО. Привітні вчителі завжди допомагають із будь-яким питанням, матеріал на уроках якісний та потрібний, ніякої "води", а найголовнішим є те, що на вебінарах тебе навчають не лише теоретичним знанням, а й практичному застосуванню різних правил у житті. Завдяки доброзичливим вчителям та якісному матеріалу ти вивчиш таку кількість інформації, що спочатку це здаватиметься неможливим, але разом із командою ZNOUA тобі все вдасться.”

Пришневська Ольга

українська - 199б

м. Луцьк 

  

  

  

“Я переконана, що ZNOUA – найкращий помічник у підготовці до тесту. По-перше, на курсах ти познайомишся з величезною кількістю цікавих людей: твоїми однолітками та,звісно, викладачами. По-друге, ZNOUA – компанія, котра зуміла поєднати недорогу вартість уроків та їх максимальну якість. У кінці року мої батьки підрахували суму, яку витратили на онлайн-навчання і виявили, що репетитори з фізики та хімії обійшлися мені втричі дорожче. Отже, розпочавши підготовку в компанії ZNOUA своєчасно, ти гарантовано досягнеш успіху!”

Пустоварова Поліна

українська мова і література,

математика

м. Київ 

  

“Після перших занять на вебінарах ZNOUA я була дуже вражена тим, що я не відчувала якоїсь незручності через те, що розмова з учителем і з учнями відбувається віртуально. Чат настільки зручний, що складається враження, ніби відбувається жива розмова. Я відвідувала заняття з української мови й літератури (учитель Катерина Зуєва) та математики (Стефанія Лепявко). Викладачі мені дуже сподобалися! Ніколи не залишалося запитань після занять. Усі теми були дуже ретельно розібрані і пояснені. До того ж, ми робили дуже багато тестів і типових завдань. Я дуже задоволена своїми результатами ЗНО і вдячна вебінарам від ZNOUA!“

Лагно Анна

історія України

англійська мова

математика

м. Херсон 

  

  

“Рівень знань з необхідних предметів не задовольняв. Завдяки вдало організованим вебінарам з цікавими презентаціями та доступними поясненнями я склала іспит на 12 балів(190) та отримала омріяну медаль. Протягом навчального року весь час я відчувала підтримку викладачів, їхнє прагнення допомогти. З ними було завжди весело й цікаво, адже вони молоді, тому добре розуміли нас й знали методики підготовки до ЗНО. Дякую виклачам за велику працю, терпіння й бажання допомогти!”

Дементенко Анна

українська мова і література,

м. Харків 

  

  

  

“Курси ZNOUA - це не просто декілька викладачів, що готують до екзаменів. Це команда друзів, що мають одну мету - дати дітям впевненість у своїх силах і можливість гарно скласти ЗНО. Я не збиралася відвідувати курси, але якось в Інтернеті натрапила на них і вирішила спробувати. Мені настільки сподобалося, що я чекала кожного заняття з нетерпінням. На вебінарах ми не бачили один одного, але завдяки чату та нашій надзвичайній викладачці стали друзями. Я дуже рада, що відвідували вебінари і мала змогу цікаво та приємно підготуватися до ЗНО.”

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA