Кандидату на роботу

Зворотний
дзвінок
пн - пт, 11.00 - 19.00

Хто ви, ZNOUA?

Ми – компанія-лідер з підготовки до ЗНО в Києві, Харкові та онлайн.

Щороку ми випускаємо не менше ніж 1 000 учнів, які складають ЗНО й підтверджують свої високі знання. Ми самостійно розробляємо свої підручники та навчальні матеріали, щоб бути впевненими в їхній якості. Допомагаємо кожному викладачу постійно навчатися та розвиватися. А ще ми створюємо особливу атмосферу на уроках. У підсумку це нас робить компанією ZNOUA. Компанією, яка готує до ЗНО з любов’ю.

Якщо ти прагнеш бути сучасним викладачем, уміти створювати навчальні підручники, тести, ігри та навіть меми — тобі до нас!

Ми — не школа, у нас значно цікавіше.

Нам по дорозі, якщо ти:

Навчаєшся на останніх курсах університету або недавно його закінчив(ла).

Любиш навчати інших і з задоволенням навчаєшся сам(а).

Склав(ла) власне ЗНО на високий бал, що підтверджує твій високий рівень володіння предметом та знання всіх нюансів.

Готовий(а) присвятити співпраці з нами від 15 годин на тиждень (конкретні дні та графік ми узгоджуємо).

А що про вас кажуть ваші викладачі?

Щоб дізнатися, ми взяли короткі інтерв'ю у викладачів, які вже понад 2 роки готують учнів до ЗНО разом з нами. Перегляньте самі:

А що отримаю я?

Окрім можливості навчати інших та отримувати за це достойну оплату, звісно.

Реалізація

Ти можеш реалізувати себе у зйомці в навчальних відео на Youtube-каналі. Створювати контент для соцмереж. Проводити тренінги для колег. Головне — це твоє бажання. А ми допоможемо втілити усе задумане.

Команда-сім’я

Цікаву роботу з дітьми доповнюватиме спілкування з твоїми колегами: цікавими, розумними та привітними людьми, які завжди зрозуміють та підтримають.

Саморозвиток

Ставити нові цілі просто, коли відчуваєш підтримку. Індивідуальний план розвитку, підтримка методиста й предметного наставника, прозора система росту — ми готові вчити, якщо ти готовий(а) вчитися.

Навчальні матеріали

Так, ми забепечимо тебе й твоїх учнів підручниками й робочими зошитами, контрольними тестами, презентаціями, онлайн-платформою… і всім необхідним. Підготовка до уроків займатиме менше часу, ніж ти звик(ла).

Готовий(а) спробувати стати частиною нашої команди?

Тоді заповни анкету й заяви про себе!

Подати заявку

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA