Випускники TeachOn Online. Історії успіху.


Розкажи трішки про себе.

Привіт! Мене звати Аня, і я працюю в ZNOUA вже 3 роки.

Люблю навчатись та навчати, тотожно звучить латинський вислів: "Primum discere deinde docere". Спершу полюбила навчання, а в університеті вже мала багато учнів. Що викладання це моє, я знала. Робота з учнями це натхнення, творчість та віддушина. А ще ж у кожного з нас на кожному етапі життя має бути своя місія. Вірю, що моя місія зараз це допомагати молодим людям шукати себе, навчати вчитися, цінувати себе та природу. Треба ж нести "зерня" біології в світ!) Кожен має знайти себе в житті.

 

Як ти дізналась про нашу школу викладання? Чому вирішила приєднатись?

Це дуже давня історія, якщо чесно:) Я вже не пам'ятаю точно, але списувалася з Юліаною Зеленою (керівник відділу онлайн-викладачів) в інстаграмі, бо відчувала, що це "своя людина". На той час я вже встигла попрацювати в приватній та державній школі. І тут я побачила про школу викладання від ZNOUA. З допитливістю подала заявку, пройшла навчання й залишилася працювати!

 

Коротко опиши свої враження. Які поради чи тренінги запам’ятались найбільше? Чому?

Пам'ятаю, те літо як час викладацької перезарядки свідомості. Я була впевнена, що багато варто змінити в освіті. На школі онлайн зустріла однодумців, які вважають так само (особливо щодо підходів у викладанні), а ще не бояться змін та випереджають сьогодення (а чи повірили б ви три роки тому, що навчати онлайн стане мейнстрімом?). Як не кажіть, але найбільша цінність це люди! А команда в нас найкраща.

 

2020 рік був непростим для всіх сфер діяльності. Освіта не стала винятком. Як ти давала собі раду з викликами дистанційної освіти? Що допомогло зберегти баланс між якістю викладання та новими умовами навчання? Чи використовувала для цього поради зі школи викладання? Які саме?

Виклики дистанційного навчання ооо, як це нам знайомо! Якщо вже говорити про навчання онлайн, то варто зауважити, що саме учні більш консервативні, ніж вчителі. Роль вчителя змінилася. Звісно, викладач має знати основи медійної грамотності, особливості сприйняття матеріалу дітьми, застосовувати знання з вікової психології та не забувати структуру побудови заняття. Усе це було на школі викладання! Саме знання та досвід дозволяють впевнено вирішувати нові завдання, які підкидає сьогодення. ТeachOn Online надихає викладачів вчити, бо дає всі актуальні інструменти для якісної взаємодії. А в натхненних вчителів натхненні учні:)

 

Як участь у TeachOn Online вплинула на твою подальшу роботу? Де і як саме ти змогла втілити здобуті знання?

Школа викладання надала мені впевненості у своїх силах, розкрила сильні сторони та розвинула soft skills, тому зараз я викладаю та розвиваюся в компанії, де підтримують мої починання. Тут я сміливо можу втілювати свої задуми! А ще є можливість створювати контент у соцмережах (фейсбук, інстаграм, тік ток, ютюб), бути наставником та просто мегакрутим викладачем, якого обожнюють діти ;) А ще цього року мене запросили стати спікером на школі викладання і поділитись своїм досвідом.

 

Ти вже мала можливість ознайомитись із програмою Teach On Online 2021. Для кого буде корисним цей захід? Кому порекомендуєш відвідати?

Цьогоріч програма просто бомбезна! Адаптована до умов сьогодення й навіть на випередження. На ТeachOn Online 2021 будуть усі інструменти, які дозволять молодим спеціалістам стати досвідченими. А освітянам, які вже давно навчають, зростати й сприймати виклики сьогодення не як тягар, а як зону розвитку.

 

І на завершення. Якою ти бачиш освіту в майбутньому? Що, на твій погляд, зміниться ближчим часом? Як вчителю бути готовим до цього?

Ми маємо розуміти, що наше майбутнє тут і зараз. Я бачу освіту, перш за все, безпечною. Думаю, всі відчували тривогу й беззахисність у час пандемії, тим паче викладач, який має дуже багато контактів та не позбавлений соціального дистанціювання. Вихід цьому якісна онлайн освіта, доступна для будь-кого будь-де. 

Життя не стоїть на місці, і які саме зміни будуть попереду ніхто не знає. Але кожен освітянин не повинен зупинятися, адже зміни неминучі. І вчитель має бути завчасно озброєним і готовим до змін, усвідомлювати, що є актуальним на цей момент. Тому єдиний варіант бути адаптивним та займатися самоосвітою. Це, до речі, тренд сьогодення.

А приєднатися до цьогорічної школи викладання можна за посиланням: 
bit.ly/3pcbEZT

Аня Данько, онлайн-викладач біології

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA