5 корисних програм для викладачів математики

Нерідко можна почути, що математика – предмет, який важко викласти з творчим підходом, і розробники програм чи додатків ніби змовилися й оминають цю дисципліну. Але це зовсім не так. Насправді існує багато програм, які можна використовувати на уроках математики, щоб робити освітній процес більш цікавим. 

1. 
Інструмент для створення красивого дизайну CANVA

Це один з найкращих сервісів для створення дизайну: плакат, інфографіка, презентація, пост в мережі. Вибір шаблону, кілька простих кроків і – вуаля – у тебе вже готова цікава візуалізація як в професійного дизайнера. 

2. Електронні підручники OURBOOX та FLIPSNACK

Якщо ви хочете створити інтерактивні підручник, який буде міксом текстової інформації, відеоряду та зображень, то вам точно потрібно використати вищезгадані сервіси. Вони дуже прості в користуванні, при цьому створюють чудовий дизайн підручників. Також за допомогою них можна додавати посилання й інтерактивні об’єкти.

 

3. Інтерактивні картки CHEGG

Хочете, щоб діти швидко запам’ятали, чим квадрат відрізняється від прямокутника? Або вивчили всі формули площі трикутника? Тоді вам допоможе сервіс із створенням інтерактивних карток. Можна грати в режимі мультимножинного вибору або флеш-картки. З одного боку є визначення, а з іншого правило. Щось подібне на те, як діти вчать слова з англійської мови. 

 

4. Запис відеороликів і створення презентації з PREZI

Просто справжня знахідка! Якщо потрібно зняти своє зображення й паралельно слайд на екрані, то цей сервіс прямо те, що потрібно. Вибираєте шаблон, текст слайду, кількість сторінок, записуєте відео – і готово. Вміння монтувати може бути нульовим, а ось відео виходить на всі 100. 

 

5. Віртуальна дошка LIVEBOARD

Якщо на уроці потрібна заміна шкільної дошки, то найкращим для мене вибором є програма LIVEBOARD. По-перше, там можна створювати кілька сторінок на одній дошці, а по-друге, є великий спектр фігур. Можна поширювати й проводити спільну роботу з учнями. 

 

Бажаю зручного користування, і нехай ці програми допоможуть вам краще виконувати свою роботу, а учням принесуть ще більше задоволення від вивчення математики. 

Якщо ви хочете дізнатись більше методів та прийомів, які урізноманітнять заняття, приєднуйтесь до нашої онлайн-школи викладання. Ми запланували окремий вебінар для вчителів, які викладають математично-природничі дисципліни.

Реєструйтесь за посиланням: https://bit.ly/3pcbEZT
 

Тугай Оля, онлайн-викладачка  математики

 

 
 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA