Про школу


Викладачі ZNOUA обожнюють дізнаватися нове й ділитися своїм досвідом! Цього року ми вже вчетверте проводимо школу викладання Teach on у Києві та вдруге онлайн (про «внутрішню кухню» минулорічної школи, яка була спрямована саме на онлайн-викладання читайте тут). Ми прагнемо об’єднати ще більше однодумців та відкрити світ сучасного викладання (не лише онлайн!) для всіх охочих. Тому вперше робимо реєстрацію максимально простою, без вступних тестів та мотиваційних листів! А ще додаємо можливість переглядати записи занять, що дозволить проходити навчання в максимально зручний час.

Ця школа для тих, хто...


розпочинає свій шлях у викладанні або тільки хоче спробувати

бажає вдосконалити свої знання про сучасне викладання (інтернет-ресурси, онлайн-уроки)

має чималий досвід і прагне постійно дізнаватися щось нове

Якщо ви навчаєте підлітків (у школі, коледжі, на курсах, індивідуально тощо), ви обов’язково винесете для себе практичну цінність школи Teach on online!

Відгуки учасників Teach on online 2018


Що передбачає навчання?


П’ять днів онлайн-занять у реальному часі та записи всіх відеоуроків
(доступні до 1.09.19).

Ефективні методики та дієві інструменти, з якими можна розпочати викладати або урізноманітнити навчання (в класі чи онлайн).

Практичне закріплення знань: робота над власним проектом, відкриті онлайн-уроки.

Спілкування з іншими учасниками в спільному чаті (Viber), обмін досвідом та порадами.

Програма Teach on (online)


24.06

Методики, які завжди працюють: класика й інновації, випробувані досвідом.

25.06

Інструменти візуалізації матеріалу: створення презентацій, інфографік, майнд-карт, мемів, мнемонічних образів тощо.

26.06

Смартфон — помічник на уроці: використання мобільних додатків та онлайн-ресурсів на різних етапах навчання.

27.06

Прийоми мотивації учнів: на основі їх психотипів (за методикою DISC).

28.06

Можливості онлайн-викладання: технічна складова, методичні поради для проведення індивідуальних та групових занять.

01.07

Відкриті онлайн-уроки учасників школи.

У школі з тобою ділитимуться досвідом:


Юліана Зелена

Керівник відділу онлайн-викладачів, онлайн-викладач української мови та літератури.

Закінчила з відзнакою магістратуру Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Лінгвістика у суспільній комунікації: українська та англійська мови».

Уже понад 4 роки викладає в ZNOUA, і за цей час підготувала до ЗНО більше 120 учнів, серед яких найбільше пишається тими, хто склав на 199 та 199.5. Власний результат Юліани — 200 балів (2016 рік).

За час роботи в компанії Юліана пройшла шлях від викладача-стажера до керівника нового відділу. Вона повірила в онлайн-освіту та допомогла багатьом викладачам відкрити для себе її переваги. Не планує зупинятися на досягнутому й з радістю поділиться своїм досвідом з усіма учасниками школи!

Катерина Цибульська

Методист відділу онлайн-викладачів, онлайн-викладач історії України.

Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка («Історія та правознавство»). Зараз робить акцент на самоосвіту, є активною учасницею міжнародних семінарів, тренінгів та літніх шкіл. Викладач року (онлайн) в ZNOUA у 2017.

Підготовкою до ЗНО займається з моменту його впровадження, уже 1.5 роки обіймає посаду методиста онлайн-відділу ZNOUA. Разом зі ZNOUA підготувала понад 100 учнів, серед яких найвищий результат — 197, а сама склала ЗНО на 199 балів (2018).

Прагне «оживити» історію у свідомості учнів, використовуючи відео, документальні фільми, величезну кількість зображень, фото з сімейних альбомів та масу історій з життя простих людей. Розповість учасникам школи про те, які інструменти допомагають візуалізовувати навчальний матеріал та як створювати ефективні презентації, інфографіки, мнемонічні образи тощо

Оксана Бондаренко

Керівник відділу викладачів у Києві, викладач української мови та літератури.

Закінчила з відзнакою магістратуру Інституту української філології та літературної творчості ім. Андрія Малишка за спеціальністю «Викладач української мови та літератури, літературний редактор».

Зараз навчається в аспірантурі НАУКМА за напрямком філологія, а також є учасником регіональної експертної групи з питань встановлення порогу «склав/не склав» з української мови і літератури.

Оксана вже більше 3 років викладає українську мову та літературу в дружній сім’ї ZNOUA. За цей час підготувала понад 60 учнів, які склали ЗНО на 190+. При цьому її власний результат — 199,5 (2015)!

Найбільше у викладанні Оксані подобається спілкуватися з учнями, розкривати їхні таланти, спостерігати їхній розвиток. Знає чимало про психотипи учнів та способи зацікавити їх навчанням, тому готова поділитися цим на Teach on-і.

Анна Лавриненко

Методист кафедри природничих наук, викладач біології та хімії.

Випускниця ННЦ «Інститут біології та медицини» КНУ імені Тараса Шевченка, де здобула диплом магістра за спеціальністю «біофізика та медична інформатика»; авторка наукових публікацій з нейрофізіології.

Анна використовує результати сучасних досліджень з роботи мозку для покращення якості навчання, розвиває в учнів навички lifelong learning (безперервного навчання), переконує учнів, що для того, аби зрозуміти хімічну реакцію, варто поставити себе на її місце. Середній прогрес учнів при підготовці до ЗНО з хімії складає 67 балів. Власний результат з біології — 200 (2017), з хімії — 199 (2017).

Ніколи не перестає вчитися, любить експериментувати на заняттях, поєднуючи класичні та новітні методики. З власного досвіду поділиться тими методиками, які діють завжди!

Тетяна Бірчак

Викладач та методист кафедри англійської мови.

Тетяна отримала диплом магістра з відзнакою Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Належить до числа екзаменаторів Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (перевіряє відкриту частину ЗНО з англійської мови).

Протягом чотирьох років роботи в дружній команді ZNOUA Тетяна досягла неабияких результатів, серед них — понад 30 учнів з балом ЗНО 190+. Сама склала тест на 196 балів (2018).

Постійно дивує своїх учнів квестами та іграми, адже вчитися має бути цікаво! Обожнює використовувати мобільні додатки й онлайн-ресурси для урізноманітнення навчання й хоче навчити цього всіх учасників школи.

Варіанти участі в школі


Економ

Оптимальний варіант

Стандарт

Преміум

Записи всіх вебінарів (доступні до 1.09)
Додаткові методичні матеріали
Сертифікат (у випадку виконання умов отримання)
Робота над власним проектом
Участь у п’яти вебінарах
Проведення власного відкритого онлайн-уроку* + зворотний зв’язок від методистів школи
Перегляд відкритих уроків інших учасників
Годинна консультація з одним із наставників школи (відповіді на попередньо надіслані запитання)
Ціна850 грн1250 грн1950 грн

*Відкритий онлайн-урок учасники проводять за наявності потрібного технічного забезпечення (ноутбук/комп’ютер, веб-камера, мікрофон, стабільне інтернет-підключення) та власного бажання.

Teach on (online) — не лише чудова нагода дізнатися щось нове,
а й можливість приєднатися до команди прогресивних онлайн-викладачів ZNOUA!

Реєстрація закрита Зареєструватися

Щоб здобути сертифікат
про закінчення школи, потрібно*:


Переглянути записи занять і виконати фінальний тест на 70%

або

Взяти участь в онлайн-уроках та виконати роботу над власним проектом на 70%

або

Провести власне онлайн-заняття, використавши поради з курсу.

Кожному сертифікату присвоюється унікальний номер, за яким можна перевірити дійсність документа. Також вказується кількість академічних годин: від 15 до 25, залежно від обраного формату участі.

*Варіант отримання сертифікату залежить від обраного при реєстрації пакету участі в школі.

Реєстрація закрита Зареєструватися

ПЕРЕВІРКА ДІЙСНОСТІ СЕРТИФІКАТУ
Введіть номер сертифікату (наприклад, c564c1e028bf461eb5bb42cab869f60b)

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA