Порекомендуй нас другові і отримай гроші на свій рахунок

дізнатися більше
TeachOn 2021

Про школу

Вчителі ZNOUA обожнюють дізнаватися нове й ділитися своїм досвідом! Цього року ми вже вшосте проводимо школу викладання TeachOn (і вчетверте саме в онлайн-форматі). Ми прагнемо об’єднати ще більше однодумців та відкрити світ сучасного викладання для всіх охочих, тому обрали лише найактуальніші теми та запросили досвідчених спікерів, щоб навчання принесло вам багато користі та позитивних емоцій!

Ця школа для тих, хто...

розпочинає свій шлях у викладанні або тільки хоче спробувати (розкажемо про перевірені методики)

бажає вдосконалити свої знання про сучасне викладання (онлайн-новинки, ненасильницька комунікація)

має чималий досвід і прагне постійно розвиватися (принципи наставництва, просування в соцмережах)

Якщо ви навчаєте підлітків (у школі, коледжі, на курсах, індивідуально тощо), ви обов’язково винесете для себе практичну цінність школи TeachOn online!

Відгуки учасників TEACHON ONLINE 2018-2019

Програма TEACHON ONLINE

1
Тенденції розвитку освіти в майбутньому: як бути на крок попереду
  • виклики та уроки пандемії
  • зміна ролі вчителя
  • якою буде освіта майбутнього
  • принципи та методи конструювання уроку
  • правильна постановка мети та завдань
  • принципи відбору методів та прийомів роботи
  • структурування та візуалізація матеріалу
  • оцінювання учнів: доцільність, формат, методи
2
  • теорія прив’язаності в навчанні
  • принципи побудови комунікації
  • правильне сприйняття критики
  • емоційна рівновага вчителя
  • приклади правильної подачі інструкцій
  • допоміжні засоби для побудови комунікації
  • комунікація з учнями на занятті та поза ним
  • спілкування з батьками: юридичні аспекти, поради, як зробити батьків союзниками
3
  • 2 паралельні сесії для викладачів математично-природничих та гуманітарних дисциплін
  • тільки перевірені та дієві методи і прийоми
  • універсальні методи для онлайн та офлайн викладання
  • залучення учнів до заняття, динаміка уроку
  • показові уроки з базових предметів
4
  • фейсбук, інстаграм, тік ток, ютуб
  • алгоритми роботи, контент, просування
  • практичні кейси та приклади успішних вчителів
  • проведення трансляції: технічні та методичні поради
5
  • коучинговий підхід при роботі з учнями
  • мета, завдання та принципи роботи наставника
  • етапи методичної підтримки викладача
  • принципи аналізу роботи вчителя
  • формування індивідуальних траєкторій росту
  • зворотний зв’язок та коригування роботи викладача
6
  • принципи підбору та використання програм
  • технічні можливості програм
  • практичні поради з використання
  • елементи гейміфікації
Завантажити програму

У школі з тобою ділитимуться досвідом:

КАТЕРИНА ЛОБАЧ

Керівник відділу онлайн-викладачів, онлайн-викладач історії України

Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка («Історія та правознавство»). Зараз робить акцент на самоосвіту, є активною учасницею міжнародних семінарів, тренінгів та літніх шкіл. Викладач року (онлайн) в ZNOUA у 2017.

Підготовкою до ЗНО займається з моменту його впровадження, 3 роки обіймала посаду методиста онлайн-відділу ZNOUA. Разом зі ZNOUA підготувала понад 200 учнів, серед яких найвищий результат — 200.

Протягом 10 років роботи вчителем, методистом та керівником постійно цікавиться тенденціями та можливими сценаріями розвитку освіти в майбутньому. Вважає, що пандемія, перехід до дистанційної освіти стали справжнім стрибком вперед ,і вчителю варто правильно використати цей досвід. Прагне допомогти викладачам вміло конструювати урок, підбирати ефективні методи роботи та прийоми оцінювання учнів, щоб йти в ногу з часом і викликами сучасності.

ГАННА ДАНЬКО

Онлайн-викладач біології

Закінчила Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, зараз навчається в аспірантурі, бере активну участь у Міжнародних та Всеукраїнських конференціях, має наукові публікації з біології та педагогіки. Викладач року (онлайн) в ZNOUA у 2020.

Пройшла шлях від випускниці до спікера TEACH ON ONLINE. Уже понад 2 роки викладає в ZNOUA, і за цей чаc отримала позитивні відгуки від більш ніж 150 учнів. Власний результат ЗНО Ганни — 200 балів (2016 рік).

Постійно вивчає літературу, проходить тренінги з педагогіки та психології, щоб краще розуміти потреби покоління Z, налагодити ефективну комунікацію з батьками й зробити їх союзниками. Відкриє вам секрети емоційної рівноваги викладача, розкаже, як правильно реагувати на критику й отримувати від батьків подяку.

ТЕТЯНА ЯЩЕНКО

Методист відділу онлайн-викладачів, онлайн-викладач української мови та літератури

Закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова («Українська мова та література»). Зараз працює методистом, допомагає викладачам рости та розвиватись. Викладач року (онлайн) в ZNOUA у 2018 та у 2019.

Уже понад 4 роки викладає в ZNOUA, і за цей час підготувала до ЗНО більше ніж 200 учнів, серед яких найбільше пишається тими, хто склав на 197,5 та 199.5. Власний результат Тетяни — 200 балів (2016 рік).

Постійно шукає нові методи та прийоми, щоб її уроки проходили динамічно, на одному диханні. З радістю поділиться своїм досвідом з викладачами гуманітарних дисциплін, адже прагне, щоб усі отримували ще більше задоволення від занять.

ОЛЬГА ТУГАЙ

Онлайн-викладач математики

Закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (cередня освіта: математика). Зараз здобуває ступінь магістра. Обожнює спілкування з дітьми й у вільний час бере участь в організації літніх дитячих таборів. За 2 роки роботи в ZNOUA підготувала до ЗНО більше ніж 100 учнів.

Готуючись до будь-якого заняття Оля використовує принцип: поменше нудної теорії — побільше практики! Вона постійно вдосконалюється, шукає нові можливості, щоб “оживити” свої заняття. Під її час тренінгу учасники школи дізнаються про специфіку використання таких методів для час викладання природничо-математичних предметів.

Іван Міщук

Керівник відділу маркетингу ZNOUA

Іван отримав диплом магістра з відзнакою Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Більше ніж 4 роки працює в ZNOUA.

Починав шлях у маркетингу з SMM-маркетолога, тому знає всі тонкощі ведення блогів та бізнес-сторінок у соцмережах. Від принципу роботи стрічки у фейсбуці до правил використання хештегів в інстаграмі. За час перебування на посаді керівника відділу маркетингу своїми найбільшими досягненнями вважає ріст YouTube-каналу (100 тисяч підписників!) та збільшення кількості клієнтів — у 2020-2021 роках команда ZNOUA підготувала до ЗНО понад 1500 учнів.

Спеціально для учасників школи TeachOn проаналізував кейси, алгоритми роботи та приклади успішних вчителів у соцмережах. Іван впевнений, що після цього вебінару викладачі навчаться уникати типових помилок, будуть знати технічні та методичні особливості проведення прямих трансляцій.

ОКСАНА БОНДАРЕНКО

Керівник відділу викладачів у Києві, викладач української мови та літератури

Закінчила з відзнакою магістратуру Інституту української філології та літературної творчості ім. Андрія Малишка за спеціальністю «Викладач української мови та літератури, літературний редактор». Була учасницею регіональної експертної групи з питань встановлення порогу «склав/не склав» з української мови і літератури.

Оксана вже більше ніж 5 років викладає українську мову та літературу в дружній сім’ї ZNOUA. За цей час підготувала понад 100 учнів, які склали ЗНО на 190+. При цьому її власний результат — 199,5 (2015)!

Додатково Оксана навчає викладачів, знає, як правильно мотивувати вчителя, та поділиться з учасниками школи тонкощами методичної роботи. Після її тренінгу ви по-іншому подивитеся на ріст та розвиток викладача, навчитеся будувати індивідуальну траєкторію розвитку та задумаєтеся про професію методиста.

ТЕТЯНА БІРЧАК

Викладач та методист кафедри англійської мови

Тетяна отримала диплом магістра з відзнакою Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Належить до числа екзаменаторів Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (перевіряє відкриту частину ЗНО з англійської мови).

Протягом п’яти років роботи в дружній команді ZNOUA Тетяна досягла неабияких результатів, серед них — понад 50 учнів з балом ЗНО 190+.

Постійно дивує своїх учнів квестами та іграми, адже вчитися має бути цікаво! Обожнює використовувати мобільні додатки й онлайн-ресурси для урізноманітнення навчання й хоче навчити цього всіх учасників школи.

Участь у школі

Слухач
mostучень
Записи 5 вебінарів
Додаткові матеріали від спікерів
Доступ до фінального тесту
Сертифікат із вказаною кількістю годин
15 год
17 год
Бонусне відео про онлайн-програми
Запис тренінгу "Наставництво, коучинг та тьюторство у роботі вчителя"
Ціна
750
900
Зареєструватися

Щоб здобути сертифікат
про закінчення школи, потрібно:

Переглянути вебінари і виконати фінальний тест хоча б на 75%.

Кожному сертифікату присвоюється унікальний номер, за яким можна перевірити дійсність документа. Також вказується кількість академічних годин.

Отримайте безкоштовний PDF-файл «50 корисних онлайн-ресурсів для вчителя»

Введіть свій емейл у поле нижче

ПЕРЕВІРКА ДІЙСНОСТІ СЕРТИФІКАТУ

Введіть номер сертифікату (наприклад, c564c1e028bf461eb5bb42cab869f60b)

Про нас



Ми в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA