Місія ZNOUA

Ми віримо в сучасне молоде покоління та перспективи, які воно несе.

Ми прагнемо кардинальних змін
в українській системі освіти.

3

Ми пропонуємо сучасні й результативні методи підготовки до ЗНО в Києві й Україні загалом, роблячи підготовку до ЗНО доступною та цікавою.

Викладачі ZNOUA: як ми працюємо

Команда

Результативність підготовки до ЗНО базується на досвіді команди, який компанія акумулювала за останні 10 років. Серед керівництва компанії професіонали в освіті як в Україні, так і за кордоном.

Основний склад

Магістр факультету комп'ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю системний аналіз. Займається спортом (відвідує тренажерний зал) та полюбляє куховарити. Вірить, що в здорову тілі — здоровий дух, і всюди потрібно тримати баланс. Бажає кожному навчитися вчитися!

Навчається в КНУ ім. Шевченка, але переконаний, що самоосвіта важлива не менше. Експерт у коміксах (особливо українських). З дитинства любить рекламу. Ролик "Чупа-Чупсу" з Роберто Карлосом в головній ролі вважає шедевром.

Закінчила Харківський університет міського господарства, за освітою інженер, але працює за покликанням — з людьми. Має багаторічний досвід роботи з дітьми та їхніми батьками в різних проектах. Девіз: навчайся постійно! Захоплення: каліграфія та біг. Впевнена, що відкриття офісу ZNOUA у Харкові — це не випадковість, і що разом ми зможемо допомогти учням досягти бажаних результатів.

Закінчує магістратуру психології в університеті Драгоманова. Вважає, що життя дуже коротке й не варто витрачати його на безглузді речі. Неможливо знайти своє покликання, сидячи на місці. Найперевіреніший спосіб це зробити — спробувати. І не потрібно боятися помилок, адже без них ми не отримуємо повноцінну картину світу. Як менеджер знає, що з правильним настроєм можна продати навіть сніг ескімосам:)

Останні 11 років Дмитро займається освітою в Україні та за кордоном. Засновник компанії www.mbastrategy.ua, лідера з підготовки до МВА, а також стандартизованих тестів GMAT, TOEFL. Розробник підручників з математики та англійської мови з підготовки до тестів. Член міжнародної ради AIGAC (Лос Анджелес) з питань вступу до вищих навчальних закладів. Постійний доповідач багатьох освітніх конференцій в Україні та за кордоном. Закінчив КНУ ім. Т. Шевченка з відзнакою. Був нагороджений іменним подарунком від президента В.А. Ющенка як один з найкращих студентів року. Закінчив курси з освіти та бізнесу в університетах Stanford, Wharton та Darden. Дмитро обожнює допомагати студентам, має сподівання на краще освітнє майбутнє нашої країни. Батько трьох чарівних дітей, які ще не складали ЗНО.

Закінчив Київський університет туризму економіки і права "КУТЕП", факультет "Менеджмент організацій". Хобі — страйкбол та активні види туризму. За час роботи в компанії зрозумів, наскільки важлива атмосфера в освітній установі для подальшого навчання учня. Вірить, що ZNOUA — не просто курси підготовки до ЗНО, а одна велика весела родина, яка разом створює новий підхід до навчання.

Навчається в НАУ за спеціальністю «Комп’ютерні науки: інформаційні управляючі системи та технології». Обожнює зиму та кататися на лижах. Щиро вірить, що життя вимірюється не кількістю наших вдихів, а кількістю моментів, від яких перехоплює дихання.

За 6 років навчання на історичному факультеті (КНУ ім. Т. Шевченка) зрозуміла, що 90% перемоги в будь-якій справі — це команда, яка її реалізовує. Історія залишилася в серці, але, мабуть, сама доля привела у відділ HR ZNOUA. Як мама знає, наскільки важливо допомогти кожній дитині реалізувати себе, і щиро рада бути частиною команди, яка робить це щодня.

Закінчила з червоним дипломом ЖДУ ім. І.Франка. Хобі: сурдопереклад, телескопи та інфодизайн. У компанію прийшла у 2016-му році, і саме тоді й зародився HR-відділ :) Вірить у силу команди, обожнює процес скринінгу та сучасні методи пошуку талановитих кандидатів.

Випускник Національного університету “Острозька Академія”, факультет “Міжнародні відносини”. Захоплюється спонтанними подорожами та поїздками Україною. Переконаний, що хороше оточення й приємну атмосферу можна зробити самому, але інколи без кардинальних змін не обійтися:)

До роботи в ZNOUA навіть не здогадувалась, що може організувати щось більше, ніж своє дозвілля. Досі вірить в чудеса та, що все в цьому світі не просто так, а випадковості не випадкові. Любить подорожувати та мріє про навколосвітню подорож.

Закінчила історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка з відзнакою. Хобі: дизайн. Вважає, що нестандартні методи навчання — ключ до успіху в сучасному світі. Щаслива, що є частиною команди, у якій креатив — неодмінна та ефективна складова здобуття якісних знань.

Навчається у КНТЕУ за спеціальністю "Маркетинг". Улюблена книга "Речі, що змінили світ" Тіма Гарфорда. В дизайні надає перевагу стилю Fluent та яскравим кольорам. Постійно експериментує із шрифтами.

Навчається у КНУ ім. Т. Шевченка на спеціальності “українська мова та література та західноєвропейська мова”. Вірить, що хорошої літератури, музики та кави багато не буває. Колись цікавилась езотерикою, тому вже 4 рік є вегетеріанкою. Вважає, що кожна людина є творчою, просто потрібно відкрити правильну грань;)

Кількість нотаток у її телефоні натякають на журналістську освіту. Студентка КУ ім. Бориса Грінченка, не вірить у випадковості, тому роботу в ZNOUA сприймає як можливість допомогти іншим реалізувати свої амбіції та мрії. Хоче побачити світ, а зараз фотографує красиві місця з подорожей і збирає різні дрібнички, що про них нагадують.

Навчається в НМУ ім. О. О. Богомольця на медичному факультеті. Свій внутрішній світ може описати як прохолодний хмарний осінній день із запахом петрикору. Не уявляє життя без своїх близьких, жартів, чаю, невеликої домашньої бібліотеки та шухляди, наповненої нотатками, з яких, можливо, одного разу з'явиться бестселер.

Закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка й здобула ступінь магістра на історичному факультеті. Завжди вважала, що педагогічна наука може бути цікавою, і саме ZNOUA нарешті підтвердило цю думку. Обожнює акварель і задля релаксу малює листівки.

Закінчила Національний університет "Києво-Могилянська академія" за спеціальністю соціальна робота і програмою "Соціальна психологія та конфліктологія". Проводить тренінги для батьків та підлітків. Навчається на психотерапевта та консультує як психолог. Вірить, що кожен може вступити в омріяний ВНЗ, головне робити для цього все від себе залежне та насправді цього хотіти!

Навчаюсь в КНТЕУ, факультет торгівлі та маркетингу. Обожнюю нічні прогулянки містом з душевними розмовами та улюбленою музикою. Вважаю, що робота має приносити задоволення та допомагати відкривати для себе нові горизонти.

Відео з наших подій

Що про нас говорять...

«Kiev School of Economics (KSE) - Академічний партнер ZNOUA

Навчальна програма ZNOUA формується згідно сучасних вимог та останніх тенденцій освіти в Україні. Щоб відповідати високим стандартам, ми співпрацюємо з Kiev School of Economics (KSE). Павло Шеремета, президент KSE, відомий вітчизняний економіст допомагає робити програму навчання на курсах ZNOUA максимально сучасною та відповідною до потреб дітей та батьків.
Павло Шеремета
Павло Шеремета обiймав посаду дeкана Києвo-Могилянськoї бізнес-шкoли (KMBS) прoтягом 1999-2008 рр. В пoпередні рoки пан Шеремета oбіймав пoсаду Директoра програми MBA Міжнарoдного Інcтитуту Менеджментy (MIM-Kиїв) та працював прoектним менeджером в Інституті відкритoго суспiльства у Будапешті. У 2006-2010 роках Павлo Шеремета був Віце-президeнтoм Асoціації з розвитку менeджменту у Центpальній та Східнiй Європі (CEEMAN), організації з 200 інституцiйними членами з 50 країн, а наразі він є пoчеcним членом її Ради директoрів. У 2006 рoці пан Шеремета увійшов дo списку 15 найкращих менeджерів в Українi за версією журналу «Кoмпаньйон». Зараз очoлює Київську школу економіки (Kyiv School of Economics).

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA