Місія ZNOUA

Ми віримо в сучасне молоде покоління та перспективи, які воно несе.

Ми прагнемо кардинальних змін
в Українській системі освіти.

3

Ми пропонуємо сучасні й результативні методи підготовки до ЗНО в Києві й Украйні загалом, роблячи підготовку до ЗНО доступною та цікавою.

Викладачі ZNOUA: як ми працюємо

Команда

Результативність підготовки до ЗНО базується на досвіді команди, який компанія акумулювала за останні 10 років. Серед керівництва компанії професіонали в освіті як в Україні, так і за кордоном.

Основний склад

Закінчив факультет комп'ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Системний аналіз”. Брав активну участь у житті факультету. Щороку був членом приймальної комісії та допомагав абітурієнтам подати документи до ВНЗ. Професійно займався танцями. Вважає, що ZNOUA дає змогу переосмислити навчання.

Здобула ступінь магістра на історичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка. В декреті вирішила опанувати нові горизонти і вибір впав на сферу HR. Як мама знає, наскільки важливо допомогти кожній дитині реалізувати себе і щиро рада бути частиною команди, яка робить це щодня.

Закінчила Чернігівський національний технологічний університет за спеціальністю "Соціальна робота". Вірить, що курси ZNOUA допомагають учням розкрити себе та свій потенціал, і отримати високі результати на ЗНО. А також побачити, що навчальний процес може бути цікавим та веселим.

Навчається в КНУ імені Тараса Шевченка за напрямом "Всесвітня історія". Обожнює ліс та кімнатні рослини. Шанує гуаш, синю ручку та замизгані блокноти. Після знайомства із командою ZNOUA повірила в існування цікавої освіти.

Останні 11 років Дмитро займається освітою в Україні та за кордоном. Засновник компанії www.mbastrategy.ua, лідера з підготовки до МВА, а також стандартизованих тестів GMAT, TOEFL. Розробник підручників з математики та англійської мови з підготовки до тестів. Член міжнародної ради AIGAC (Лос Анджелес) з питань вступу до вищих навчальних закладів. Постійний доповідач багатьох освітніх конференцій в Україні та за кордоном. Закінчив КНУ ім. Т. Шевченка з відзнакою. Був нагороджений іменним подарунком від президента В.А. Ющенка як один з найкращих студентів року. Закінчив курси з освіти та бізнесу в університетах Stanford, Wharton та Darden. Дмитро обожнює допомагати студентам, має сподівання на краще освітнє майбутнє нашої країни. Батько трьох чарівних дітей, які ще не складали ЗНО.

Навчається в КНЕУ ім Гетьмана за спеціальностями “фінанси” та “психологія, педагогіка й навчальний менеджмент”. Хобі: спорт (КМС з художньої гімнастики), подорожі. Неодноразові призові місця на олімпіадах з математики й світової літератури, 1 місце у конкурсі наукових робіт МАН (секція прикладна математика), 1 місце в університетській конференції з вищої математики. Вірить, що ZNOUA може стати початком твоєї успішної кар'єри!

Навчається в КНЕУ імені Вадима Гетьмана за спеціальністю "Управління персоналом та економіка праці". Свого часу була студентом ZNOUA, і знайшла свою маленьку родину саме завдяки цій компанії. Закінчила музичну школу за класом фортепіано та все ще займається співом у хорі "Щедрик". Впевнена в тому, що знання визначає долю

Закінчила Національний університет "Києво-Могилянська академія" за спеціальністю соціальна робота і програмою "Соціальна психологія та конфліктологія". Проводить тренінги для батьків та підлітків. Навчається на психотерапевта та консультує як психолог. Вірить, що кожен може вступити в омріяний ВНЗ, головне робити для цього все від себе залежне та насправді цього хотіти!

Закінчила з червоним дипломом ЖДУ ім. Івана Франка за напрямом "психологія". Здобуті знання допомагають відібрати з потоку резюме лише найкращих. Вірить, що знайде для компанії найдоброзичливіших та цілеспрямованих професіоналів.

Відео з наших подій

Що про нас говорять...

«Kiev School of Economics (KSE) - Академічний партнер ZNOUA

Навчальна програма ZNOUA формується згідно сучасних вимог та останніх тенденцій освіти в Україні. Щоб відповідати високим стандартам, ми співпрацюємо з Kiev School of Economics (KSE). Павло Шеремета, президент KSE, відомий вітчизняний економіст допомагає робити програму навчання на курсах ZNOUA максимально сучасною та відповідною до потреб дітей та батьків.
Павло Шеремета
Павло Шеремета обiймав посаду дeкана Києвo-Могилянськoї бізнес-шкoли (KMBS) прoтягом 1999-2008 рр. В пoпередні рoки пан Шеремета oбіймав пoсаду Директoра програми MBA Міжнарoдного Інcтитуту Менеджментy (MIM-Kиїв) та працював прoектним менeджером в Інституті відкритoго суспiльства у Будапешті. У 2006-2010 роках Павлo Шеремета був Віце-президeнтoм Асoціації з розвитку менeджменту у Центpальній та Східнiй Європі (CEEMAN), організації з 200 інституцiйними членами з 50 країн, а наразі він є пoчеcним членом її Ради директoрів. У 2006 рoці пан Шеремета увійшов дo списку 15 найкращих менeджерів в Українi за версією журналу «Кoмпаньйон». Зараз очoлює Київську школу економіки (Kyiv School of Economics).

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA