Відео з попередніх форумів

Від мрії до дії. Знайомство з ВНЗ

Безкоштовні вебінари з представниками різних ВНЗ. Спеціально для тих, хто досі не знає, ким хоче бути, який ВНЗ обрати або як до нього вступити!

forum
Всеукраїнський форум
«Успішний 11-класник» 19 жовтня Харків.
Запрошуємо на другий Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник» у Харкові. У Radmir Expohall, 19 жовтня дізнавайтеся про особливості ЗНО й вступу, а також спілкуйтеся з представниками топових вишів України, і все за один день! Чекаємо на вас!
forum
Всеукраїнський форум
«Успішний 11-класник» 29 вересня Київ.
Запрошуємо на шостий Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник». Чекаємо на вас 29 вересня в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) для спілкування з представниками топових університетів України. А на лекціях розповімо про все, що необхідно майбутнім абітурієнтам для успішного вступу. До зустрічі!
Teachon
Перші кроки до ЗНО-2020. Київ
Готові зробити перші кроки до ЗНО? Час дізнатись особливості тестування у 2020 році. Обирайте зручну дату та офіс, приходьте та почуєте відповіді на всі свої запитання щодо підготовки!
Teachon
Перші кроки до ЗНО-2020. Харків
Готові зробити перші кроки до ЗНО? Час дізнатись особливості тестування у 2020 році. Приходьте 28 серпня до нашого офісу в Харкові та знаходьте відповіді на всі свої запитання щодо підготовки!
Teachon
Безкоштовний вебінар. "Перші кроки до ЗНО - 2020". Онлайн
Готові зробити перші кроки до ЗНО? Час дізнатись особливості тестування у 2020 році. Не виходить прийти до нас в офіс? Тоді приєднуйтесь до вебінару 29 серпня та знаходьте відповіді на всі свої запитання в онлайн форматі!
forum
ЗНО без паніки: як управляти собою в стресі
Курс з розвитку впевненості в собі, стресостійкості, управління емоціями та мотивацією.
forum
Безкоштовний вебінар “ЗНО для спринтерів”. Онлайн
Запрошуємо на безкоштовні вебінари “ЗНО для спринтерів”. До тесту залишилося півроку, а ви тільки почали готуватися? Тоді ми вам розкажемо, як зробити це максимально ефективно.
forum
Онлайн-курси “Твір на максимум!”
Готуєшся до ЗНО, вчиш теорію і проходиш тести… але не впевнений(а), що цього достатньо? Знаєш, що ⅕ оцінки ЗНО — це бали за власне висловлення? Хочеш навчитися писати твори з української й листи з англійської на максимум? А, може для тебе найбільше випробування — аудіювання? Долучайся і готуйся на максимум!
forum
Вебінар “Секрети успішного твору”
Запрошуємо на безкоштовний вебінар “Секрети успішного твору”. Долучайся, і ти дізнаєшся, як отримати максимум балів за твір з української та англійської.
Пробне ЗНО від ZNOUA!

Для чого потрібне пробне ЗНО? Головна його мета - дати можливість абітурієнтові ознайомитись з процедурою проведення справжнього тесту та визначити поточний рівень знань.

Teachon
Мрієш викладати?
Відмінно володієш своїм предметом та прагнеш досягти неабияких успіхів в освітній сфері? Або ж вважаєш, що викладання — твоє покликання, але ще ніколи в житті не пробував(ла)? Тоді ця можливість саме для тебе! Teach on — це симбіоз незабутніх майстер-класів, натхненних лекторів та талановитих особистостей. З легкої руки наших спікерів ти познайомишся з останніми тенденціями викладацьких практик та навчишся використовувати на уроках інноваційні інструменти. Приходь на нашу школу та увімкни свій талант!
Успішний 11-класник
Форум “Успішний 11-класник”
Уже вчетверте відбувся Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник». Цього року 22 жовтня в готелі Братислава зібралося понад 700 учасників-слухачів, представників 16 топових ВНЗ України, експертів ЗНО, представників різних професій та спеціалістів своєї справи. Учасники дізналися особливості ЗНО, поспілкувалися з представниками ВНЗ, дізналися особливості популярних спеціальностей з перших вуст та очікування майбутніх роботодавців.
x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA