Відео з попередніх форумів

Успішний 11-класник
Онлайн-конференція “Успішний абітурієнт”
Освітня онлайн-конференція «Успішний абітурієнт» – це масштабна освітня подія, на якій збираються експерти з підготовки до ЗНО, представники освітніх компаній та ЗВО. Викладачі ZNOUA та спеціально запрошені спікери проведуть цікаві лекції та майстер-класи з єдиною метою — дати кожному абітурієнту можливість вибрати для себе ідеальне майбутнє та втілити мрії в життя.
forum
Всеукраїнський форум
«Успішний 11-класник» 29 вересня Київ.
Запрошуємо на Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник».
Teachon
Перші кроки до ЗНО-2021. Харків
Готові зробити перші кроки до ЗНО? Час дізнатись особливості тестування у 2021 році. Приходьте 17 жовтня до нашого офісу в Харкові та знаходьте відповіді на всі свої запитання щодо підготовки!
forum
ЗНО без паніки: як управляти собою в стресі
Курс з розвитку впевненості в собі, стресостійкості, управління емоціями та мотивацією.
forum
Безкоштовний вебінар “ЗНО для спринтерів”. Онлайн
Запрошуємо на безкоштовні вебінари “ЗНО для спринтерів”. До тесту залишилося півроку, а ви тільки почали готуватися? Тоді ми вам розкажемо, як зробити це максимально ефективно.
forum
Онлайн-курси “Твір на максимум!”
Готуєшся до ЗНО, вчиш теорію і проходиш тести… але не впевнений(а), що цього достатньо? Знаєш, що ⅕ оцінки ЗНО — це бали за власне висловлення? Хочеш навчитися писати твори з української й листи з англійської на максимум? А, може для тебе найбільше випробування — аудіювання? Долучайся і готуйся на максимум!
forum
Вебінар “Секрети успішного твору”
Запрошуємо на безкоштовний вебінар “Секрети успішного твору”. Долучайся, і ти дізнаєшся, як отримати максимум балів за твір з української та англійської.
Пробне ЗНО від ZNOUA!

Для чого потрібне пробне ЗНО? Головна його мета - дати можливість абітурієнтові ознайомитись з процедурою проведення справжнього тесту та визначити поточний рівень знань.

Teachon
Мрієш викладати?
Відмінно володієш своїм предметом та прагнеш досягти неабияких успіхів в освітній сфері? Або ж вважаєш, що викладання — твоє покликання, але ще ніколи в житті не пробував(ла)? Тоді ця можливість саме для тебе! Teach on — це симбіоз незабутніх майстер-класів, натхненних лекторів та талановитих особистостей. З легкої руки наших спікерів ти познайомишся з останніми тенденціями викладацьких практик та навчишся використовувати на уроках інноваційні інструменти. Приходь на нашу школу та увімкни свій талант!
Успішний 11-класник
Форум “Успішний 11-класник”
Уже вчетверте відбувся Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник». Цього року 22 жовтня в готелі Братислава зібралося понад 700 учасників-слухачів, представників 16 топових ВНЗ України, експертів ЗНО, представників різних професій та спеціалістів своєї справи. Учасники дізналися особливості ЗНО, поспілкувалися з представниками ВНЗ, дізналися особливості популярних спеціальностей з перших вуст та очікування майбутніх роботодавців.
x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA