Відео з попередніх форумів

forum
Всеукраїнський форум «Успішний 11-класник» 4 листопада Харків.
Запрошуємо на перший Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник» у Харкові. У Палаці студентів НТУ «ХПІ», 4 листопада дізнавайтеся про особливості ЗНО й вступу, а також спілкуйтеся з представниками топових вишів України, і все за один день! Чекаємо на вас!
forum
Лайфхаки ЗНО: «Як підготуватися до тесту» 3 листопада Київ.
Запрошуємо на безкоштовний семінар «Лайфхаки ЗНО: Як підготуватися до тесту», на якому ти дізнаєшся, як отримати додаткові бали, запам’ятавши основні винятки. А також як вдало розрахувати час та встигнути зробити всі завдання.
forum
Всеукраїнський форум «Успішний 11-класник» 13 жовтня Київ.
Запрошуємо на п’ятий Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник». Цього року 13 жовтня ми зберемо у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) представників топових університетів України, експертів ЗНО, представників різних професій та спеціалістів своєї справи. Дізнавайтеся про особливості ЗНО, спілкуйтеся із представниками вишів та відкривайте для себе нюанси популярних спеціальностей з перших вуст, і все за один день! Чекаємо на вас!
Від мрії до дії. Знайомство з ВНЗ

Безкоштовні вебінари з представниками різних ВНЗ. Спеціально для тих, хто досі не знає, ким хоче бути, який ВНЗ обрати або як до нього вступити!

Пробне ЗНО від ZNOUA!

Для чого потрібне пробне ЗНО? Головна його мета - дати можливість абітурієнтові ознайомитись з процедурою проведення справжнього тесту та визначити поточний рівень знань.

Teachon
Мрієш викладати?
Відмінно володієш своїм предметом та прагнеш досягти неабияких успіхів в освітній сфері? Або ж вважаєш, що викладання — твоє покликання, але ще ніколи в житті не пробував(ла)? Тоді ця можливість саме для тебе! Teach on — це симбіоз незабутніх майстер-класів, натхненних лекторів та талановитих особистостей. З легкої руки наших спікерів ти познайомишся з останніми тенденціями викладацьких практик та навчишся використовувати на уроках інноваційні інструменти. Приходь на нашу школу та увімкни свій талант!
Успішний 11-класник
Форум “Успішний 11-класник”
Уже вчетверте відбувся Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник». Цього року 22 жовтня в готелі Братислава зібралося понад 700 учасників-слухачів, представників 16 топових ВНЗ України, експертів ЗНО, представників різних професій та спеціалістів своєї справи. Учасники дізналися особливості ЗНО, поспілкувалися з представниками ВНЗ, дізналися особливості популярних спеціальностей з перших вуст та очікування майбутніх роботодавців.
Абітурієнт-2019
Батьківська конференція “Абітурієнт-2019”
Конференція для батьків 10-класників. 7 квітня ми розкажемо вам про всі нововведення в програмі ЗНО, як обирати пріорітети при вступі до ВНЗ та не помилитися з вибором. Приходьте та дізнайтесь, які зміни чекати на ринку праці та чого очікують роботодавці від молоді. Чекаємо на вас!
x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA