Відео з попередніх форумів

forum
ЗНО без паніки: як управляти собою в стресі
Курс з розвитку впевненості в собі, стресостійкості, управління емоціями та мотивацією.
forum
Безкоштовний вебінар “ЗНО для спринтерів”. Онлайн
Запрошуємо на безкоштовні вебінари “ЗНО для спринтерів”. До тесту залишилося півроку, а ви тільки почали готуватися? Тоді ми вам розкажемо, як зробити це максимально ефективно.
forum
Онлайн-курси “Твір на максимум!”
Готуєшся до ЗНО, вчиш теорію і проходиш тести… але не впевнений(а), що цього достатньо? Знаєш, що ⅕ оцінки ЗНО — це бали за власне висловлення? Хочеш навчитися писати твори з української й листи з англійської на максимум? А, може для тебе найбільше випробування — аудіювання? Долучайся і готуйся на максимум!
forum
Вебінар “Секрети успішного твору”
Запрошуємо на безкоштовний вебінар “Секрети успішного твору”. Долучайся, і ти дізнаєшся, як отримати максимум балів за твір з української та англійської.
Від мрії до дії. Знайомство з ВНЗ

Безкоштовні вебінари з представниками різних ВНЗ. Спеціально для тих, хто досі не знає, ким хоче бути, який ВНЗ обрати або як до нього вступити!

Пробне ЗНО від ZNOUA!

Для чого потрібне пробне ЗНО? Головна його мета - дати можливість абітурієнтові ознайомитись з процедурою проведення справжнього тесту та визначити поточний рівень знань.

Teachon
Мрієш викладати?
Відмінно володієш своїм предметом та прагнеш досягти неабияких успіхів в освітній сфері? Або ж вважаєш, що викладання — твоє покликання, але ще ніколи в житті не пробував(ла)? Тоді ця можливість саме для тебе! Teach on — це симбіоз незабутніх майстер-класів, натхненних лекторів та талановитих особистостей. З легкої руки наших спікерів ти познайомишся з останніми тенденціями викладацьких практик та навчишся використовувати на уроках інноваційні інструменти. Приходь на нашу школу та увімкни свій талант!
Успішний 11-класник
Форум “Успішний 11-класник”
Уже вчетверте відбувся Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник». Цього року 22 жовтня в готелі Братислава зібралося понад 700 учасників-слухачів, представників 16 топових ВНЗ України, експертів ЗНО, представників різних професій та спеціалістів своєї справи. Учасники дізналися особливості ЗНО, поспілкувалися з представниками ВНЗ, дізналися особливості популярних спеціальностей з перших вуст та очікування майбутніх роботодавців.
x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA