Відео з наших подій

Teachon
Безкоштовний майстер-клас.
Перші кроки до ЗНО-2019.
28-29 серпня Київ.
Попереду важкий рік, і ти не знаєш, з чого розпочати підготовку до ЗНО-2019? Як правильно обрати предмети? Та як ефективно спланувати час на підготовку? Приходь 30 серпня та отримуй відповіді на всі свої запитання!
Teachon
Безкоштовний вебінар.
Перші кроки до ЗНО 2019
Попереду важкий рік і ти не знаєш, з чого почати підготовку до ЗНО 2019? Куди вступати? Як правильно обрати предмети для вступу? Як ефективно спланувати час на підготовку? Безкоштовний вебінар «Перші кроки до ЗНО 2019» дасть відповіді на всі ці запитання!
Якщо ти хочеш скласти всі тести ЗНО на 200 балів, ти просто зобов’язаний прийти. Адже ми розповімо тобі, що потрібно робити для того, щоб правильно спланувати підготовку та вступити до омріяного ВНЗ
Teachon
Безкоштовний майстер-клас.
Перші кроки до ЗНО-2019.
30 серпня Харків.
Попереду важкий рік, і ти не знаєш, з чого розпочати підготовку до ЗНО-2019? Як правильно обрати предмети? Та як ефективно спланувати час на підготовку? Приходь 30 серпня та отримуй відповіді на всі свої запитання!
Від мрії до дії. Знайомство з ВНЗ

Безкоштовні вебінари з представниками різних ВНЗ. Спеціально для тих, хто досі не знає, ким хоче бути, який ВНЗ обрати або як до нього вступити!

Пробне ЗНО від ZNOUA!

Для чого потрібне пробне ЗНО? Головна його мета - дати можливість абітурієнтові ознайомитись з процедурою проведення справжнього тесту та визначити поточний рівень знань.

Teachon
Мрієш викладати?
Відмінно володієш своїм предметом та прагнеш досягти неабияких успіхів в освітній сфері? Або ж вважаєш, що викладання — твоє покликання, але ще ніколи в житті не пробував(ла)? Тоді ця можливість саме для тебе! Teach on — це симбіоз незабутніх майстер-класів, натхненних лекторів та талановитих особистостей. З легкої руки наших спікерів ти познайомишся з останніми тенденціями викладацьких практик та навчишся використовувати на уроках інноваційні інструменти. Приходь на нашу школу та увімкни свій талант!
Успішний 11-класник
Форум “Успішний 11-класник”
Уже вчетверте відбувся Всеукраїнський освітній форум «Успішний 11-класник». Цього року 22 жовтня в готелі Братислава зібралося понад 700 учасників-слухачів, представників 16 топових ВНЗ України, експертів ЗНО, представників різних професій та спеціалістів своєї справи. Учасники дізналися особливості ЗНО, поспілкувалися з представниками ВНЗ, дізналися особливості популярних спеціальностей з перших вуст та очікування майбутніх роботодавців.
Абітурієнт-2019
Батьківська конференція “Абітурієнт-2019”
Конференція для батьків 10-класників. 7 квітня ми розкажемо вам про всі нововведення в програмі ЗНО, як обирати пріорітети при вступі до ВНЗ та не помилитися з вибором. Приходьте та дізнайтесь, які зміни чекати на ринку праці та чого очікують роботодавці від молоді. Чекаємо на вас!
x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA