Допоможіть українським дітям!

 

Цей рік буде найважчим у новітній історії України для освіти. 24 лютого 2022 року російські окупанти забрали дитинство в кожної української дитини, розбомбили всі мрії і розстріляли плани нашої молоді на вступ до університетів.

Мільйони дітей з України стали біженцями, втратили дім, звичну життєву рутину, дехто залишився без рідних. Перед ними зараз спражний морок невизначеності, ніхто не знає, що буде далі, яке майбутнє чекає.


Ми, компанія ZNOUA, лідер з підготовки до ЗНО в Україні, хочемо допомогти таким учням продовжити навчання, відвідувати заняття онлайн, навчатись далі, щоб відволіктись від нової страшної реальності та вступити до університетів.

Звертаємося до вас: допоможіть усім старшокласникам не переривати навчання й отримати свою перемогу в цій складній війні.  Ми маємо команду крутих викладачів і просимо у вас фінансову допомогу, щоб оплатити їхню роботу і забезпечити нашим дітям майбутнє. Ми готові повністю скасувати оплату за навчання, якщо нам вдасться хоча б покрити зарплату наших вчителів, які працюють навіть в містах, які зараз найбільше страждають.

  • 100.000 грн на місяць покриють роботу майже 70 груп, у яких навчається близько 800 дітей.
  • 200.000 грн на місяць допоможуть не зупинити підготовку до ЗНО для 1500 дітей.
  • 1.000.000 грн на місяць дасть змогу 20 тисячам 11-класників успішно закінчити навчальний рік.

Щомісяця ми готові надавати повну звітність за витрачені кошти. Зараз ми не думаємо ні про який прибуток. Мета — зберегти навчальний процес та кожного викладача, який має значний вплив на майбутнє кожної дитини.

Наші вчителі щодня отримують десятки повідомлень від учнів та питань, на які, на жаль, поки немає відповідей. Ми хочемо поділитись з вами такими історіями, бо знаємо, що весь цивілізований світ зараз розділяє біль України.

Будь ласка, прочитайте історії дітей

Ось історія Наталі, їй 16 років. Вона мріє стати юристом, щоб допомагати людям захищати свої права. З вересня Наталя вивчала українську мову та історію України, щоб вступити в університет. Вона дуже турботлива та активна дівчина, завжди кілька разів на день писала викладачам, просто засипала запитаннями. А з 25 лютого вона замовкла, не відповідала, не виходила на зв’язок взагалі. Викладачі дуже хвилювались, бо знали, що Наталя живе під Києвом, де російські окупанти масово розстрілюють мирних мешканців.

Три тижні мовчання - і нарешті Наталя вийшла на зв’язок, зателефонувала вчительці, говорила всього кілька хвилин, плакала. І за ті кілька хвилин дівчина розповіла, що пережила пекло безперервних обстрілів, але зараз перебуває у відносній безпеці і може піднятись на горище будинку, де кращий зв’язок, щоб приєднатися до навчальних вебінарів. Вона дуже хоче вчитись і вступити в університет, коли війна закінчиться.

марік

А це історія Ольги з міста Ворзеля, де росія влаштувала справжній геноцид. Її сім’я виїхала колоною з 9 машин, вони тікали під обстрілами і чудом вижили. Ользі вдалось переїхати за кордон у Польщу. Зараз вона у безпеці, навчається у польській школі.

До війни дівчина мріяла стати архітектором. Зараз їй важко вчитися, вона майже не розуміє польську мову і дуже хоче вступити після війни в український університет.

Сімнадцятирічний Кирило з Маріуполя розповідає, що його дім згорів, два магазини, якими володіли його батьки, знищені повністю. Сімʼя встигла виїхати до Дніпра. Хлопець дуже хоче продовжувати займатись математикою, але немає для цього фінансової можливості.

Такі історії ми отримуємо щодня протягом місяця. Діти потребують нашої підтримки та допомоги.

Наші сміливі викладачі пережили кілька тижнів пекла у бомбосховищах та укриттях. Їм вдалося виїхати з Харкова, Чернігова, Києва та інших небезпечних місць. Рятуючись від російських окупантів, викладачі забирали тільки найнеобхідніші речі, домашніх тварин і свої ноутбуки, щоб мати змогу і далі працювати з учнями, підтримувати їх у цей непростий час.

Анянаша викладачка біології з Чернігова, 3 дні переховувалась у холодному сирому підвалі без їжі, світла та зв’язку.

Вона з мамою нарешті змогла знайти машину, щоб виїхати, і на півдорозі, у дуже небезпечному місці, ця машина зламалась. Усі просто сиділи, молились і чекали смерті.

Але їх підібрали волонтери, які розвозили допомогу. Аня зараз в безпеці і дуже хоче допомогти усім учням, які цього потребують.

Підтримайте українських учнів-випускників, надіславши будь-яку посильну для вас суму за реквізитами нижче:

Товариство з обмеженою відповідальністю "ФАСТФОРВАРД"

ЄДРПОУ 37566464

UA7538080500000000 26008326234 в АТ "Райффайзен банк Аваль"

м.Київ МФО 380805

Інформація для довідки
Компанія ZNOUA займається підготовкою до випускних іспитів з 2014 року. За час існування ми допомогли більше 10 000 учням вступити до кращих українських університетів. Цього року в нас навчається 1500 дітей з 140 населених пунктів країни та працює майже сотня викладачів з різних куточків України.

Дмитро Бондар,
Засновник компанії ZNOUA
bondar@mbastrategy.ua

Facebook-профіль