Як незабутньо провести останні дні літа?

Як незабутньо провести останні дні літа?

Що ж, місія “скласти ЗНО, вступити й вижити” успішно виконана. 

Зовсім скоро ти бігатимеш університетом у пошуку аудиторій, розбиратимеш свою писанину в конспектах та з гордо піднятою головою казатимеш, що ти - студент.

Але літо ще не закінчилося: ти маєш час, щоб зробити щось корисне чи навіть… шалене. Пропоную тобі челендж із 14 завдань, які потрібно виконати за останні два тижні серпня. Впевнена, ти впораєшся. 


ARE YOU READY?!

 

День 1: Викинь зайве. Якщо твої шафи завалені одягом, якого ти роками не торкаєшся, - позбудься його. Речі, які ти не носиш, можна здати в притулок чи на благодійну барахолку. Занеси списані зошити в пункт прийому макулатури - і планеті допоможеш, й трохи грошей заробиш. Твоя кімната має стати місцем для натхнення, а не звалищем непотрібних спогадів.  

День 2: Зміни імідж. Можеш сходити в перукарню й випробувати нову зачіску.  Або одягни те, на що раніше не вистачало сміливості. Важливо: твій новий стиль має тобі подобатися. Хоча, гуляти в скафандрі буде трішки спекотно. 

 

День 3: Влаштуй невелику подорож до сусіднього міста. Досліди невідомі місця, познайомся з новими людьми, скуштуй  незвичну страву. Зроби мандрівку незабутньою, але постарайся не втнути при цьому нічого протизаконного. 

 

День 4: Дозволь лінощам забрати тебе в полон. Збігай у магазин за кілограмом морозива, зручно вмостися на дивані й  увімкни улюблений серіал. Після всіх нервів, витрачених на підготовку та здачу ЗНО, вступну кампанію та творчі конкурси, ти маєш повне право зайнятися нічогонеробінням. 

 

День 5: Запроси друзів провести час на природі. Візьміть багато їжі, м’яча, ковдри, настільні ігри та спрей від комарів. Увечері розпаліть багаття, розповідайте страшні історії та співайте під гітару (о так, ледь не забула: прихопіть із собою друга-музиканта). 

 

День 6: Заведи мінімум одну корисну звичку. Наприклад, прокидайся не пізніше 7 ранку (знаю, це подвиг, але я вірю, що ти зможеш), роби зарядку, займися новим видом спорту. Твоє тіло потім тобі подякує. 

 

День 7: Увімкни в собі Шерлока й знайди своїх майбутніх одногрупників у соцмережах. Їх імена та прізвища можна відшукати в списках зарахованих. Створіть бесіду в Фейсбуці чи Телеграмі й починайте знайомитися. Тоді ваша зустріч 1 вересня буде набагато яскравішою. 

 

День 8: Вигадай рецепт власної страви. Експерементуй та дозволь фантазії творити. Можливо, в тебе вийде приготувати справжній шедевр, яким ти пізніше вгощатимеш сусідів у гуртожитку. 

День 9: Здійсни якусь зі своїх дитячих мрій. Можливо, все ніяк не випадало нагоди запустити повітряного змія чи змонтувати своє перше відео. Згадалося щось подібне? Вперед!

 

День 10: Якщо Шерлок у тобі прижився й все ніяк не відпускає, знайди якогось старшокурсника зі свого майбутнього університету. Це легко робиться за допомогою соцмереж, адже  існують такі корисні штуки, як геолокація та акаунти університетів або спеціальності в інстаграмі. Розпитай про викладачів, як проходять у них пари, до кого краще ніколи не запізнюватися та де дешевше поїсти на перервах.

 

День 11: Склади список бажань, які ти маєш виконати впродовж першого курсу. Це можуть бути як і цілі в навчанні, так і мрії, які давно не дають тобі спокою. Подумай, що давно хотілося зробити, але не було можливості чи часу. Якщо коротко: геть виправдання, вперед діяти!
 

День 12: Проведи вечір із рідними. Зовсім скоро ти втягнешся в доросле життя, тебе закрутить вир студентства, через що вдома буватимеш не так часто. Тому сьогодні саме той день, який варто присвятити близьким. Не забудь обійняти їх і сказати, як же сильно ти їх любиш. 

 

День 13: Склади валізи, сумки, лотки та все, що ти збираєшся взяти з собою. Так, найкраще зробити це не в останній день перед від’їздом - може виятися, що щось потрібно знайти чи докупити. 
 

День 14: Влаштуй день тиші й відпочинь від двох насичених тижнів. Ти молодець і можеш собою пишатися. 

А вже завтра перед тобою відкриється новий світ. Світ можливостей та випробувань. Але не хвилюйся: в тебе все вийде. І пам’ятай: на першому курсі навчатися важко тільки перші кілька років =) 

 

Ну що, яку ідею втілиш вже завтра?

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми у Львові

Ми у Запоріжжі

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA