Як найбільш ефективно розвивати свій мозок та пам'ять?

Як найбільш ефективно розвивати свій мозок та пам'ять?

Раніше я дуже полюбляла вивчати вірші. І мене дивувало те, що з цим в мене ніколи не було проблем. З самого дитинства я мала гарну пам’ять, у дитячому садку завжди проявляла ініціативу та розповідала віршики на святах. Потім у школі моя любов до вивчення посилилась, бо кожного місяця ми вивчали по 10-12 віршиків (уривків з творів) стабільно, це тримало мій мозок у тонусі. Але потім, у старшій школі, ця цікавість пропала зовсім…З 8 класу в нас почала викладати інша вчителька, яка ну зовсім не викликає бажання щось робити. Та й вона не дуже то й дослухалась до шкільної програми, тому замість проходження творів, аналізу, вивчення, ми дивилися фільми. Зараз я зіткнулась з такою проблемою, що мені важко запам’ятовувати матеріал. І це не тільки вірші а й події з історії, формули, терміни… Усе, що я вміла (представляти перед собою картинку та вчити за нею (саме так я вчила інформацію)) зникло. Що ж з цим робити?

 

Людський мозок можна порівняти з людським тілом. Якщо тіло не тренувати, то воно буде негарним і слабким. Тренування мозку просто необхідно для людей, адже суть людського життя — в постійному розвитку. З часом, як відомо багатьом, на прикладі своїх бабусь і дідусів, пам'ять і розумова активність згасає. Для того, щоб цей момент не настав якомога довше — потрібно постійно тренувати свій мозок.

1. Читайте. Бо книга — це джерело знань та гарний тренажер. Завдяки книжкам ми не тільки дізнаємось інформацію, розвиваємо мозок, а й поповнюємо свій словниковий запас. Читання допомагає зробити ваше мовлення більш грамотним, мислення — ширшим, думки — глибшими, пам'ять — кращою.

2. Корисним для організму в цілому є пророблення звичайних речей незвичним способом. Наприклад, читання тексту у перевернутому вигляді. Спробуйте вже зараз. Важко? Але вельми ефективно. Для мозку — всі ці перевернуті букви не є знайомими. Проробляйте таку вправу кілька разів на день, читати почніть з невеликих абзаців.

3. Займайтеся спортом. Завдяки фізичним навантаженням  поліпшується кровообіг, тренується серцево-судинна система, яка безпосередньо пов`язана з діяльністю головного мозку.Також в процесі виконання фізичних вправ розвивається координація всіх кінцівок і тіла в цілому. Клітини головного мозку насичуються киснем , це покращує розумову активність.

4. Також гарним способом є розгадування кросвордів та інтелектуальні ігри, це чудово активізує пам`ять. Можна робити звичні речі за допомогою тієї руки та ноги, якою , зазвичай , ви це не робите. Відмінною грою, яка до того ж чудово розвиває мозкову діяльність, особливо ліву півкулю, є шахи. Продумування стратегії, прораховування ймовірних ходів ефективно активізують роботу «головного комп`ютера».

 

Усім гарної пам’яті!:)


 Для того, щоб вчасно отримувати свіжі блоги від Анастасії, підпишіться на новини у формі знизу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми у Львові

Ми у Запоріжжі

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA