Магія кольорів у нашому житті

Магія кольорів у нашому житті

За всією цією метушньою з підготовкою до тестування, ночима в руках з довідниками й комплексними виданнями, правилами й датами… важко помітити деякі дуже важливі моменти, які зробили б ці «мучебні» дні ще більш продуктивними і допомогли б взяти максимум як від навчання, так і від відпочинку. Нещодавно я дізналася про одну важливу річ — половина успіху наших життєвих справ залежить від кольорів, які нас оточують!

Кожен колір по-особливому впливає на свідомість, думки, здоров’я й наше самопочуття загалом та створює унікальну атмосферу навколо. Спочатку поставилися до цього трохи ефемерно, але все-ж-таки вирішила провести невеличкий експеримент… І результати приємно вражали:) Щезла кудись нескінченна напруга, натомість додалися відчуття бадьорості, впевненості та спокою. Отож, в чому «магія кольорів», і як за допомогою «веселки» можна весело розфарбувати буденний тиждень?:)

 

  1. Червоний («стимулюючий» колір). Він допомагає «запалитися» бажанням до будь-якої справи. У мене червоний завжди асоціюється з перемогою, лідерством, динамікою, неймовірною жагою до справи. Він здатен дарувати оптимізм, енергію і впевненість. Саме тому один зі своїх підготовчих я назвала саме так і створила розклад на червоному аркуші. Але одночасно червоний, як один із найяскравіших кольорів, може негативно впливати на настрій і провокувати появу втомленості або агресії — тому його слід використовувати у невеликих кількостях.

 

  1. Жовтий («сонячний» колір). Він просто «випромінює» щастя, підвищує апетит, огортає серце теплом й позитивом, звідки і з’являється щира посмішка, й створює веселу атмосферу! Все, що мені потрібно після виснажливого дня — це кілька годин, проведених на сонці. Скоро вже теплішатиме — а отже, я б радила навіть готуватися до тестування під теплими сонячними промінцями на свіжому повітрі в затишному парку. І, до речі, жовтий — один з моїх найулюбленіших колорів:)

 

  1. Померанчовий («дружній» колір) = червоний + жовтий. Перший з ним «поділився» активністю, а другий — добротою:) Ще на початку року я зробила собі померанчові обкладинки на підручники (переважно гуманітарних наук), і тепер вже не можу їх брати в руки без позитивної усмішки та глибокого вдоху. До речі, під час виконання домашки можна зробити п’ятисекундний «тайм-аут» й просто знов подивитись на обкладинку – втома щезає, наснага повертається!:)

 

  1. Синій («прохолодний» колір). Коли я про нього чую, одразу згадую свої відпочинки на морі й медитації під морський бриз… Заспокійливість, глубинність, неквапливість — ось які якості він втілює. Мені він дуже допомагає звільнитися від метушливих думок та негативних тривог. Кожного разу, коли мене починає непокоїти будь-що пов’язане чи то з навчанням, чи то з особистим життям — найкращу релаксацію та натхнення подарує прогулянка до річки чи озерця або милування картиною, намальованою в прохолодних тонах. До речі, другий тиждень у мене саме «синій»:) Чергування їх з «червоним», на мою думку, запорука перемоги:) P.S. З синім кольором також слід бути обережним — адже він, так само як і червоний, один з найяскравіших кольорів має властивість «занурити» людину в апатію та зневіру, якщо його буде занадто багато.

 

  1. Зелений («життєвий» колір). Його я вважаю справді необхіднм в облаштуванні навчального процесу, адже саме зелений дарує умиротворений настрій, врегулювує підвищену емоційність самопочуття та налаштовує мозок на розумову діяльність. «Зеленими» обкладинками я огорнула підручники технічних наук:) До речі, нещодавно помітила, що в своїх конспектах назву тем я пишу червоним, найголовніші для запам’ятовування моменти виділяю зеленим, все інше пишу синім — на мою думку, це найбільш гармонійне поєднання кольорів. А також перед тим, як розпочати вивчення нової теми, я б радила скуштувати соковите зелене яблучко, випити зеленого чаю та пройтися парком:)

 

  1. Фіолетовий чи ліловий («містичні» кольори). Найцікавіше те, що я ніколи не сприймала їх як важливі, а насправді саме ці кольори здатні творити з нами чудеса! Символізуючи силу духа, мудрість та натхнення, вони допомагають навчитися приймати складні обставини та чудово допомогають боротися з безсонням (злійшим ворогом абітурієнта), даруючи приємні сни. Але і його повинно бути «в міру», аби не стати млявим.

 

Чорний + білий = гармонія. Чорний відмінно заспкоює палкий настрій, «закреслює» непотрібні емоції, в той час як білий нейтралізує «побічну дію» чорного — апатію та сум. Узагалі ці кольори є чудовим доповненям одне одного (згадуєте «інь і ян»? ☯) та допомагають тверезо дивитися на речі без зайвих хвилювань та відчаю. До речі, моє улюблене поєднання кольорів одягу саме таке:)

 

Кольорова гама важлива при підготовці до ЗНО, а також пам’ятайте про неї при виборі одягу, йдучи на тестування. Враховуючи особливості характеру, підберіть ті кольори, якості яких, на вашу думку, принесуть успіх!

 

P.S. Всіх дівчат з прийдешнім Восьмим березня!

 

 

До нових зустрічей! ♡


 Для того, щоб регулярно слідкувати за оновленнями блогу Діани, підпишіться на новини у формі знизу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми у Львові

Ми у Запоріжжі

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA