Про школу


Викладачі ZNOUA обожнюють дізнаватися нове й ділитися своїм досвідом! Цього року ми вже втретє проводимо школу викладання Teach on у Києві. Ми прагнемо об’єднати на школі ще більше однодумців та відкрити світ онлайн-викладання для всіх охочих. Тому вперше відкриваємо набір на Школу онлайн-викладання!

Ця школа для тих, хто...


розпочинає свій шлях у викладанні або тільки хоче спробувати

бажає дізнатися більше саме про онлайн-викладання
чи вдосконалити свої навички

має чималий досвід і
прагне постійно дізнаватися
щось нове

Що передбачає навчання?


Щодня онлайн-заняття в
реальному часі
: жива
взаємодія з лекторами та
відповіді на ваші запитання.

Ефективні методики
та дієві інструменти
,
з якими можна розпочати викладати онлайн чи урізноманітнити навчання в класі.

Практичне закріплення знань: індивідуальні завдання, тестування кожного дня, відкриті онлайн-уроки.

Безкоштовна участь:
лише ваш час,
бажання та зусилля.

Ретельний відбір учасників:
тільки справжні фанати своєї справи!

Сумніваєшся, що онлайн-викладання
тобі підходить?


Краще один раз спробувати, ніж постійно вагатися!

Дивися, як ми навчаємо онлайн:

Та читай блоги:

Щоб здобути сертифікат
про закінчення школи, потрібно


1. Заповнити реєстраційну форму на сайті та пройти відбір.

2. Успішно скласти онлайн-тест зі свого предмету.

3. Відвідати 5 онлайн-занять, скласти щоденні тести та виконати домашні завдання.

4. Продемонструвати здобуті знання на відкритому онлайн-уроці в останній день школи.

У школі з тобою ділитимуться досвідом:


Юліана Зелена

Керівник відділу онлайн-викладачів, онлайн-викладач української мови та літератури.

Закінчила з відзнакою магістратуру Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Лінгвістика у суспільній комунікації: українська та англійська мови». Була призером Всеукраїнської студентської олімпіади з української мови та літератури у 2015-2016 н.р.

Юліана вже понад 3 роки викладає в ZNOUA, і за цей час підготувала до ЗНО понад 100 учнів, серед яких найбільше пишається тими, хто склав на 199 та 199.5. Власний результат Юліани - 200 балів (2016 рік).

Не уявляє свої заняття без технічних цікавинок, авторських схем і табличок, що полегшують сприйняття матеріалу, та гумору :)

За час роботи в компанії Юліана пройшла шлях від викладача-стажера до керівника нового відділу. Вона повірила в онлайн-освіту та допомогла багатьом викладачам відкрити для себе її переваги. Не планує зупинятися на досягнутому й з радістю поділиться своїм досвідом з усіма учасниками школи!

Тетяна Ященко

Онлайн-викладач української мови та літератури.

Випускниця Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Українська мова та література».

Переконана, що кожне заняття має бути особливим, тому завжди ретельно готується: створює яскраві асоціації, словесні підказки, оригінальні завдання — усе, щоб запам'ятовувати матеріал стало легко та весело :)

Приєдналася до команди онлайн-викдаладачів ZNOUA 2 роки тому й відкрила для себе групові онлайн-заняття. Саме в такому форматі вже підготувала понад 60 учнів, більше 10 з яких на 190+, а її власний результат — 200 балів!

З учасниками школи поділиться секретами щодо планування та структурування занять (як захопити увагу вже на початку уроку, розраховувати час, чергувати види завдань тощо).

Катерина Цибульська

Методист відділу онлайн-викладачів, онлайн-викладач історії України.

Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка («Історія та правознавство»).

У студентські роки була переможницею конференцій з питань гендерної рівності. Зараз робить акцент на самоосвіту, є активною учасницею міжнародних семінарів, тренінгів та літніх шкіл. Викладач року (онлайн) в ZNOUA у 2017.

Більше 2 років готує учнів до ЗНО онлайн і отримує величезне задоволення від можливості поспілкуватися з учнями з різних куточків України, дізнатися їхнє сприйняття історії. Разом зі ZNOUA підготувала понад 80 учнів, серед яких найвищий результат — 197, а сама склала ЗНО на 198,5 балів.

Прагне «оживити» історію у свідомості учнів, використовуючи відео, документальні фільми, величезну кількість зображень, фото з сімейних альбомів та масу історій з життя простих людей. Розповість учасникам школи про те, які інтерактивні завдання ефективно використовувати під час онлайн-занять, як у такому форматі будувати пояснення та взаємодію з учнями.

Соломія Залізняк

Онлайн-викладач біології.

Випускниця магістратури Львівського національного університету імені Івана Франка («Біологія», спеціалізація — «Мікробіологія»).

Під час студентських років брала активну участь у наукових конференціях з біології та Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Екологія та природокористування» (диплом ІІ ступеня).

Майже 2 роки викладає біологію онлайн, і вражена тим, наскільки зручно в такому форматі працювати з наочними матеріалами: демонструвати відео, аналізувати зображення, створювати техніки запам’ятовування термінів та різноманітних послідовностей. Підготувала 15 учнів, більшість яких — майбутні лікарі та біологи. Її власний результат ЗНО — 199,5!

Соломія постійно експериментує з різними програмками, і точно знає, як з їхньою допомогою можна полегшити життя собі та учням! Обов'язково розповість про свій досвід та поділиться практичними порадами з учасниками школи.

Оксана Бондаренко

Керівник відділу викладачів у Києві, викладач української мови та літератури.

Закінчила з відзнакою магістратуру Інституту української філології та літературної творчості ім. Андрія Малишка за спеціальністю «Викладач української мови та літератури, літературний редактор».

Зараз навчається в аспірантурі НАУКМА за напрямком філологія, а також є учасником регіональної експертної групи з питань встановлення порогу «склав/не склав» з української мови і літератури.

Оксана вже більше 2 років викладає українську мову та літературу в дружній сім’ї ZNOUA. За цей час підготувала понад 50 учнів, які склали ЗНО на 190+. При цьому її власний результат — 199,5!

Найбільше у викладанні Оксані подобається спілкуватися з учнями, розкривати їхні таланти, спостерігати їхній розвиток. Знає чимало «фішок» молодого покоління та способів зацікавити їх навчанням, тому готова поділитися цим на Teach on-і.

Програма Teach on (online)


6.08
Техніка — помічник учителя: необхідні пристрої, програми та налаштування.
7.08
Як урок підготуєш — так його і проведеш: секрети планування та структури.
8.08
Інтерактив онлайн: пояснення та взаємодія з учнями під час заняття.
9.08
Полегши собі життя: які програмки перевірятимуть практичні завдання.
10.08
Особливості покоління Z: як їх навчати та з ними спілкуватися.
11.08
Відкриті онлайн - уроки та закриття школи.

Правила школи


Я відвідую всі
онлайн-заняття.

Я вчасно та чесно
виконую тести.

Я виконую та надсилаю
вчасно всі домашні завдання.

Щоб отримати допуск на наступне онлайн-заняття, потрібно набрати прохідний бал на щоденному тесті та вчасно надіслати домашнє завдання.

Teach on (online) — не лише чудова нагода дізнатися щось нове,
а й можливість приєднатися до команди прогресивних онлайн-викладачів ZNOUA!

Зроби перший крок до цього — подай заявку на участь.

Подати заявку

Виникли запитання? Звертайтесь!

Авдєєнко Ірина HR ZNOUA

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA