Про школу


Викладачі ZNOUA обожнюють дізнаватися нове й ділитися своїм досвідом! Цього року ми вже п’яте проводимо школу викладання TeachOn (і втретє саме в онлайн-форматі). Ми прагнемо об’єднати ще більше однодумців та відкрити світ сучасного викладання для всіх охочих. Тому обрали лише найактуальніші теми та запросили досвідчених викладачів, щоб навчання принесло вам багато користі та позитивних емоцій!

Ця школа для тих, хто...


розпочинає свій шлях у викладанні або тільки хоче спробувати (розкажемо про перевірені методики)

бажає вдосконалити свої знання про сучасне викладання (онлайн-новинки, ненасильницька комунікація)

має чималий досвід і прагне постійно дізнаватися щось нове (маркетинг для вчителів)

Якщо ви навчаєте підлітків (у школі, коледжі, на курсах, індивідуально тощо), ви обов’язково винесете для себе практичну цінність школи TeachOn online!

Відгуки учасників TEACHON ONLINE 2018-2019


Що передбачає навчання?


П’ять днів онлайн-занять у реальному часі та записи всіх відеоуроків
(доступні до 1.09.20).

Ефективні методики та дієві інструменти, з якими можна розпочати викладати або урізноманітнити навчання (в класі чи онлайн).

Практичне закріплення знань: відкриті онлайн-уроки.

Спілкування з іншими учасниками в закритій групі на Facebook, обмін досвідом та порадами.

Програма TEACHON ONLINE


22.06 11.00-13.00

Методики, що надихають учнів вчитися, а вчителів — вчити.

23.06 11.00-13.00

Новинки у сфері онлайн-програм: як і навіщо їх використовувати.

24.06 11.00-13.00

Спілкування з учнями та їхніми батьками: правила зворотного зв’язку й ненасильницької комунікації.

25.06 11.00-13.00

Ефективні стратегії в навчанні: як навчити учнів їх застосовувати.

26.06 11.00-13.00

Маркетинг для вчителів: як і де просувати свої послуги.

26.06 14.00-18.00

Відкриті онлайн-уроки учасників школи.

У школі з тобою ділитимуться досвідом:


Катерина Цибульська

Методист відділу онлайн-викладачів, онлайн-викладач історії України.

Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка («Історія та правознавство»). Зараз робить акцент на самоосвіту, є активною учасницею міжнародних семінарів, тренінгів та літніх шкіл. Викладач року (онлайн) в ZNOUA у 2017.

Підготовкою до ЗНО займається з моменту його впровадження, уже 2 роки обіймає посаду методиста онлайн-відділу ZNOUA. Разом зі ZNOUA підготувала понад 100 учнів, серед яких найвищий результат — 197.

За понад 10 років роботи вчителем та методистом неабияк вдосконалила власні знання методик і виокремила для себе ті, які не лише працюють, а й надихають учнів та вчителів. З радістю поділиться своїм досвідом з учасниками школи, адже прагне, щоб усі викладачі отримували ще більше задоволення від занять.

Тетяна Бірчак

Викладач та методист кафедри англійської мови.

Тетяна отримала диплом магістра з відзнакою Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Належить до числа екзаменаторів Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (перевіряє відкриту частину ЗНО з англійської мови).

Протягом п’яти років роботи в дружній команді ZNOUA Тетяна досягла неабияких результатів, серед них — понад 50 учнів з балом ЗНО 190+.

Постійно дивує своїх учнів квестами та іграми, адже вчитися має бути цікаво! Обожнює використовувати мобільні додатки й онлайн-ресурси для урізноманітнення навчання й хоче навчити цього всіх учасників школи.

Оксана Бондаренко

Керівник відділу викладачів у Києві, викладач української мови та літератури.

Закінчила з відзнакою магістратуру Інституту української філології та літературної творчості ім. Андрія Малишка за спеціальністю «Викладач української мови та літератури, літературний редактор». Була учасницею регіональної експертної групи з питань встановлення порогу «склав/не склав» з української мови і літератури.

Оксана вже більше ніж 4 роки викладає українську мову та літературу в дружній сім’ї ZNOUA. За цей час підготувала понад 80 учнів, які склали ЗНО на 190+. При цьому її власний результат — 199,5 (2015)!

Найбільше у викладанні Оксані подобається спілкуватися з учнями, тому вона добре знає, які труднощі при цьому можуть виникати та як їх долати. Оксана переконана, що ефективна комунікація з учнями та їхніми батьками — дуже важлива складова навчального процесу, тому прагне допомогти в цьому всім учасникам школи.

Юліана Зелена

Керівник відділу онлайн-викладачів, онлайн-викладач української мови та літератури.

Закінчила з відзнакою магістратуру Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Лінгвістика у суспільній комунікації: українська та англійська мови».

Уже понад 5 років викладає в ZNOUA, і за цей час підготувала до ЗНО більше ніж 150 учнів, серед яких найбільше пишається тими, хто склав на 199 та 199.5. Власний результат Юліани — 200 балів (2016 рік).

Юліана дуже любить вчитися, тому навчальні стратегії найперше досліджувала для себе. А з часом помітила, що її учні часто про них нічого не знають і тому витрачають надто багато часу й зусиль, які не завжди рівноцінні результату. Так Юліана почала вчити своїх учнів не лише української мови та літератури, а й ефективних стратегій, які полегшують їхній шлях до омріяних балів на ЗНО. Тепер вона поділиться власним досвідом з вами!

Іван Міщук

Керівник відділу маркетингу ZNOUA

Іван отримав диплом магістра з відзнакою Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Більше ніж 3 роки працює в ZNOUA.

Починав шлях у маркетингу з SMM-маркетолога, тому знає всі тонкощі ведення блогів та бізнес-сторінок у соцмережах. Від принципу роботи стрічки у Facebook до правил використання хештегів у Інстаграмі. За час перебування на посаді керівника відділу маркетингу своїми найбільшими досягненнями вважає ріст YouTube-каналу (100 тисяч підписників!) та збільшення кількості клієнтів — у 2019-2020 роках команда ZNOUA підготувала до ЗНО понад 1500 учнів.

Спеціально для учасників школи TeachOn проаналізував маркетингові інструменти, які допомагають учителям просувати власні освітні послуги в соцмережах та на репетиторських сайтах. Іван впевнений, що після цього вебінару викладачі навчаться уникати типових помилок та будуть знати, як можна вирізнитися з-поміж конкурентів.

Варіанти участі в школі


Слухач

Оптимальний варіант

Учень

Студент

Участь у всіх вебінарах + записи
(до 1.09.20)
Додаткові матеріали від спікерів
Фінальний тест для отримання сертифікату
Доступ до закритої групи на Facebook
Проведення пробного уроку* (відгуки інших учасників)
Перегляд і оцінювання пробних уроків інших учасників
Детальний відгук методиста на проведений урок
Перегляд відкритого уроку, який проводить методист школи
Ціна750 грн1250 грн1950 грн
Зареєструватися

Щоб здобути сертифікат
про закінчення школи, потрібно:


Переглянути вебінари онлайн чи в записах і виконати фінальний тест хоча б на 75% (тест можна пройти до 10.07).

Кожному сертифікату присвоюється унікальний номер, за яким можна перевірити дійсність документа. Також вказується кількість академічних годин: від 15 до 30, залежно від обраного формату участі.

Зареєструватися

Отримайте корисний PDF-файл «50 корисних онлайн-ресурсів для вчителя»
Введіть свій емейл у поле нижче
ПЕРЕВІРКА ДІЙСНОСТІ СЕРТИФІКАТУ
Введіть номер сертифікату (наприклад, c564c1e028bf461eb5bb42cab869f60b)

Зареєструватися


1250 грн
<

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA