З 24 до 30 вересня до курсу з географії отримай подарунок - відеокурс «Реальна географія»

Онлайн-конференція від лідерів підготовки до ЗНО

Зворотний
дзвінок
Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт Успішний абітурієнт
courses

courses 18.04

courses 11:00

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ ВІД ЛІДЕРІВ
ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО

До старту залишилось:

  • :
  • :
  • :
Зареєструватися
courses
courses

ZNOUA – це освітня компанія, яка допомогла успішно скласти ЗНО більше, ніж 4000 абітурієнтів. Ми прагнемо дати кожній дитині в Україні можливість вступити до навчального закладу своєї мрії! Ми допомагаємо отримувати найвищі бали на ЗНО, змінюючи освіту в Україні на краще.

courses
courses
courses
courses

Освітня онлайн-конференція «Успішний абітурієнт» – це масштабна освітня подія, на якій збираються експерти з підготовки до ЗНО, представники освітніх компаній та ЗВО. Викладачі ZNOUA та спеціально запрошені спікери проведуть цікаві лекції та майстер-класи з єдиною метою — дати кожному абітурієнту можливість вибрати для себе ідеальне майбутнє та втілити мрії в життя.

На вас чекають:

courses

Найактуальніші теми
для вступників та їхніх батьків

courses

9 спікерів,
які поділяться головними освітніми тенденціями

courses

ONLINE-формат.
Зручно й легко приєднуйтесь до трансляції

courses

Зірковий спікер

courses

Розіграш призів від ZNOUA

КОНФЕРЕНЦІЯ БУДЕ ЦІКАВА:

courses

Батькам, які зацікавлені в успіхах дитини та обирають для неї найкраще майбутнє.

courses

Школярам, які складатимуть ЗНО та вагаються у виборі ЗВО.

courses

Вчителям, які прагнуть розібратися з усіма тонкощами тестування та етапами вступної кампанії.

Зареєструватися

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Олександр Авраменко

Олександр Авраменко є одним із найпомітніших дослідників і популяризаторів української мови. Він є автором наукових публікацій, підручників та посібників. Олександр Миколайович очолює робочу групу з розробки програм зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

Лауреат Усеукраїнського конкурсу "Вчитель року-1996".

Лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії імені Григорія Сковороди (2007), за "визначні дослідження в галузі української літератури".

Переможець усеукраїнських конкурсів підручників. Є автором унікального самовчителя "Українська за 20 уроків" (2014), "Українська за 20 уроків" (2016) . З 2015 року веде мовну рубрику "Експрес-урок" на телеканалі "1+1".

Катерина Зуєва - викладачка української мови та літератури у ZNOUA

Закінчила НПУ імені М.П.Драгоманова, Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка. Неодноразово посідала призові місця на олімпіадах з української мови та літератури (зокрема Міжнародного конкурсу знавця української мови імені Петра Яцика), а також з англійської мови. Отримала диплом магістра з відзнакою. Здобула звання "Викладач року ZNOUA 2017".

Оксана Бондаренко - керівниця відділу викладачів у ZNOUА, викладачка української мови та літератури.

Була учасником регіональної експертної групи з питань встановлення порогу «склав/не склав» з української мови і літератури, а також екзаменатором Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (перевіряла відкриту частину ЗНО з української мови);.

Більше 5 років викладає українську мову та літературу в дружній сім’ї ZNOUA. За цей час підготувала понад 100 учнів, які склали ЗНО на 190+. При цьому її власний результат — 199,5.

Людмила Руденко

Сергій Руденко - викладач математики у ZNOUA.

Серед досягнень Сергія: чотири ЗНО на 200 та понад 100 прекрасних учнів, які успішно склали ЗНО та вступили до омріяних університетів.

Навчається у КНУ ім. Т. Шевченка (Економічний факультет), викладає з сімнадцяти, не втратив дах, працюючи в школі, обожнює велосипеди, українську музику та подорожі.

Наталія Простун - керівниця Інституту ментального здоров’я та розвитку особистості

Очолює Інститут ментального здоров’я та розвитку особистості. Дитячий та сімейний психолог вищої категорії, психотерапевт, тренер. Протягом 16 років організовує навчальні та терапевтичні групи для дітей, підлітків і їхніх батьків. Розробила спеціалізовану освітню програму “Консультування та психокорекційна робота з дітьми та підлітками”. Керує проектом «Дитячий психологічний табір “Я та інші” . Склала посібник для психологів, соціальних працівників, вчителів, батьків та волонтерів «Як допомогти дитині,яка бачила війну». Є членом Асоціації психоаналітиків та психотерапевтів України.

Андрій Єрофєєв

Очолював студраду КПІ, працював у пресслужбі МОН. Займався і робив фокус саме на студентах і сфері вищої освіти.

Павлюкович Марія

Студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин

Бали ЗНО: з англійської 199, географія 198, українська мова і література 197,5

Нестеровський Антон

Навчався у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, отримав диплом магістра історії. Жодного дня не працював за спеціальністю.

Працював фріланс-журналістом у сфері геймінгу та масової культури. З 2016 року почав працювати у кіберспорті: був випускаючим редактором кіберспортивного порталу, організовував турніри, проводив трансляції та коментував кіберспортивні матчі.

У 2018 році почав вести прямі трансляції на власному каналі, робити відео та збирати навколо себе авдиторію. Зараз у Антона два Youtube-канали з сумарною кількістю 160 000 підписників. У листопаді 2019 року звільнився з роботи та став фул-тайм стрімером та контент-кріейтором.

На конференції розповість про те, чи є сенс вчитися в університеті, хто такі стрімери і скільки можна на цьому заробляти.

Анна Вовк

Співзасновниця і директорка Kyiv Academy of Media Arts, яка відкрилася в 2013 році. КАМА - приватна освітня установа нового формату, присвячена навчанню спеціальностям креативної індустрії. За 7,5 років існування КАМА має понад 6 тисяч випускників і близько 400 лекторів, велика частина яких - практикуючі топові фахівці. Форми навчання: альтернативні дворічні фултайм програми, вечірні програми і програми дистанційного навчання.

Урок 1. Що таке складне речення? Правильно визначаємо вид зв'язку і тип речень.
Урок 2. Різновиди складнопідрядних речень для ЗНО.

РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНФЕРЕНЦІЮ

Для запису на конференцію залиште ваші дані
18квітня
I 11:00

Дата та час
проведення конференції

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA