Курси підготовки
до ЗНО-2023
у Вінниці

Основні предмети ЗНО

Зручний розклад для учнів

Максимум 10 учнів в одній групі

Сучасні методи навчання

Індивідуальний підхід

Своєчасний моніторинг знань

Зручна система оплати

190+балiв отримав 341 наш учень

8000+учнів готувалися до ЗНО разом з нами

95%учнів та батьків рекомендують ZNOUA

185балiв i вище отримав 41% учнiв

Якi предмети тебе цiкавлять?

Супер, ось курси саме для тебе!

Українська мова та література
Українська мова та література

1 ) вт 18:00 - сб 12:00

2 ) ср 18:30 - сб 14:30

Історія України
Історія України

1 ) ср 16:00 - нд 11:00

2 ) пт 18:00 - нд 13:30

 

Англійська мова
Англійська мова

1 ) пт 15:30 - нд 16:00

Математика
Математика
Українська мова та література
Українська мова та література

1)нд 12.30-15.30 (3 год)

Історія України
Історія України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Англійська мова
Англійська мова
Біологія
Біологія
Географія
Географія

Або пишiть нам
у месенджерах:

viber telegram messenger

До речi, це тiльки початок шляху;)

Крок 1

Проходження курсу

Ти пiдготуєшся до здачi ЗНО на максимальний бал а потiм пройдеш тест-драйв справжнього тесту!

Крок 2

Закрiплення iнтенсивом

Вже перед самим ЗНО треба закрiпити отриманi знання та пройти iнтенсив курс.

Крок 3

Вiдеокурс для фiксацii знань

Ти майже все вже пам'ятаєш але окремi теми все ще потребують уваги - продивись iх вiдеокурсом!

Крок 4

Консультацiя по вступу

Ура! Ти вже здав ЗНО, як же iнакше! Тепер треба думати про вступ до вузу - ми тебе проконсультуємо!

Що кажуть нашi учнi

Наші випускники тепер знають, що якісно готуватися до ЗНО/НМТ варто зі ZNOUA

Підлісний Гліб

Підлісний Гліб

- Біологія - 183

Курси були корисні, підтягнув теми, в яких сумнівався, та вивчив матеріал, якого взагалі не знав раніше. В школі матеріал подавався занадто "розмито", багато деталей було пропущено, що відобразилося на загальному рівні знань предмету. Уроки проходоли в товариській атмосфері, що не заважало тримати достатньо активний темп навчання, радше навпаки, це допомагало не втомлюватись і залишатись зацікавленим впродовж усього уроку В школі матеріал подавався занадто "розмито", багато деталей було пропущено, що відобразилося на загальному рівні знань предмету. Уроки проходоли в товариській атмосфері, що не заважало тримати достатньо активний темп навчання, радше навпаки, це допомагало не втомлюватись і залишатись зацікавленим впродовж усього уроку
Катя Калініченко

Катя Калініченко

- українська мова - 188, історія України - 194

Через певні обставини в мене залишалося лише 3 місяці, аби підготуватися до ЗНО/НМТ. Багато знайомих радили займатися з репетитором, нібито лише так я зможу вийти на високий бал. Але одна подруга порадила мені ZNO.UA. Я таки вирішила ризикнути і не жалкую про своє рішення. Я дійсно вражена, з якою віддачею працюють всі вчителі цієї компанії. Я неймовірно вдячна вам за такий результат. Раніше я ніколи не думала,що буду з таких бажанням і натхненням вивчати цей предмет. Дякую за неймовірні враження, наші веселі будні та просто теплу й дружню атмосферу! Ви найкращі!"
Маша Анастасова

Маша Анастасова

- англійська мова - 186

Спасибо Вам большое, было очень интересно и приятно обучаться, плюс ко всему я неплохо подтянула свои базовые знания языка. Спасибо, что верили в меня, с вами я себя ощущала намного уверенней!!! Вы мне очень-очень помогли. Было приятно и интересно обучаться. Не думала, что действительно добьюсь хорошего результата, получила бал в бал как хотела!) теперь даже грустно, что все закончилось:(
Масленнікова Дар’я

Масленнікова Дар’я

- математика - 185, українська мова - 188

Я неймовірно рада , що звернулась в компанію ZNO.UA за допомогою :) Незважаючи на те, що результати мого першого тестування були не найкращі , але вчителі допомогли мені отримати прогрес і мої результати мене приємно здивували ♥️ Всі вчителі дуже добрі і дружні, швидко знайшли підхід до кожної дитини і дали нам справді якісні знання, які стали в пригоді на ЗНО/НМТ. Неймовірно вдячна всім викладачам та працівникам компанії за те , що подарували нам дуже дружню атмосферу , багато печива і якісні знання ♥️ буду рекомендувати саме ці курси всім знайомим , адже впевнена в результаті на всі 100%
Єсауленко Анна

Єсауленко Анна

Пройшовши курси з 3 предметів я можу сміливо рекомендувати цей заклад. Чудова атмосфера, відсутність пресингу зі сторони викладачів. Робиш дз не тому що треба, а тому що цікаво. Через те, що інформацію з теми проговорюють на уроці, - це дійсно знахідка для людей з розвинутою слуховою памяттю. Окремо хочу зауважити наявність группової активності, дійсно цікаво було грати у ті ігри, що пропонували вчителі. До речі, про вчителів. Особливо хочу подякувати Кугук Насті (укр мова), Мельникову Віті (математика) і Жені (він у нас один))) (географія). Ці люди підняли мої бали з 113 до 173, з 106 до 179, з 136(хоч там і того не було) до 191.5 відповідно. І, повірте, я далеко не найобдарованіша й старанніша дитина. Якщо шукаєте ефективні курси з крутими вчителями - zno.ua кращий вибір)
Судакевич Тетяна

Судакевич Тетяна

- географія: 183

Я відвідувала багато курсів перед тим, як прийти на ZNOUA, тому мені є з чим порівнювати. Можу сказати, що ZNOUA краще всім: від комфортних умов офісу до професіоналізму викладачів. Я однозначно рекомендую готуватися саме тут.
Артем Гавриш

Артем Гавриш

- історія України - 191

Я вдячний компанії ZNO.UA і вчителю з історії - Анатолію, адже я вивчив історію з нуля. Так склалося, що я вирішив складати історію України, коли до ЗНО/НМТ залишилось 3 місяці. В результаті знайшов в інтернеті ці курси і не пожалкував. Мої однокласники, які відвідували репетиторів або курси при ВНЗ декілька років, склали ЗНО/НМТ гірше за мене і скаржилися на нудне навчання, що не скажеш про мою підготовку. Курси ведуть молоді професіонали, які люблять свою справу і яких не нудно слухати під час уроків. Навіть короткі перерви було приємно проводити за чашкою чаю і печивом в компанії одногрупників і всебічно обізнаного вчителя))
Єлизавета Вронська

Єлизавета Вронська

- хімія - 192, біологія- 196

Чесно кажучи, мені зараз дуже образливо, що мої 190+ з біології та хімії припишуть до заслуг шкільних вчителів, бо вони взагалі нічого не зробили, щоб я мала такі результати. Мені дуже пощастило з викладачем, бо в Ані є інтерес до свого предмету, уміння донести матеріал та головне - зацікавленість в моєму гарному результаті! Мені сподобалося, що на кожному занятті програму ніби підлаштовувалася під нас, ми не бігли швидко, бо спершу треба засвоїти матеріал, але і не сиділи дуже довго на одній темі. Була тільки потрібна та ненудна теорія, а також (це дуже важливо) багато запитань саме таких, які ставлять на справжньому ЗНО/НМТ. Також ми кожен урок робили не просто сухі конспекти, а щось змальовували, а з таких предметів як біологія це дуже корисно, і якось зрозуміліше записували "незрозумілі слова". Дякую за ці 9 місяців ZNOUA!
Анастасія Задорожна

Анастасія Задорожна

- англійська мова - 175 , історія України - 181

Рекомендую всем курсы ZNOUA.Цена соответствует качеству. Прекрасные молодые учителя, которые проводят занятия во всевозможных форматах обучения. Здесь весело и легко)) При условии, что будут сделаны домашние задания, а также регулярном посещении курсов, результат будет гарантирован. И результаты ЗНО/НМТ это подтверждают. Еще одна причина почему сюда стоит пойти, так это то, что здесь тебя подготавливают именно к формату ЗНО/НМТ. Тоесть не просто идет подача материала, а подготовка к такому формату, как на ЗНО/НМТ. На уроке и дома мы проходим тесты в формате ЗНО/НМТ, что является очень важным фактором в подготовке в целом))
Софія Раєвська

Софія Раєвська

- біологія: 190

У вас найкращі курси, на котрих я коли-небудь навчалась. Я ходила на ZNOUA два роки і ні разу не пошкодувала, бо коли до вас прийшла, зовсім не знала біологію.. Уроки просто ульот, я й не знала, що вони можуть бути такими крутими. Якщо навчання в ZNOUA порівняти із навчанням в школі, то у вас в сотні разів краще, в школі більшість вчителів в нас аж ніяк не вірили, уроки були нудними,та майже нічого нам в голову не вклали. А Ви в нас вірили, підтримували та годували смачненьким. Дякую вам за це. ZNOUA рулить!!!:)
Даша Палієнко

Даша Палієнко

- українська мова та література - 194 , історія України - 194

Почала відвідувати курси ZNO UA з вересня, готувала спочатку лише українську. Згодом, починаючи з січня, взяла ще й інтенсив з Історії України. Можу сказати одне: ці курси перевищили всі мої сподівання. Я була вражена методикою подачі інформації учням. Це було дуже продуктивно й ефективно. Ставлення викладачів дуже приємне, завжди допомагають, готові відповісти на всі питання, розглядаємо всі дрібниці в підготовці, щоб кожен розумів матеріал. Склала ЗНО з української мови та Історії України на відмінно саме завдяки ZNO UA. Рекомендую всім, безперечно!
Пучков Дмитро

Пучков Дмитро

- українська мова - 190

Шикарний прогрес, шикарна атмосфера, колектив і вчителі неймовірні. Якщо ви бажаєте отримати +30 балів до вашого результату ЗНО/НМТ, знайти нових друзів, відчути задоволення від навчання - то вам до ЗНОЮА
Рудєва Таїсія

Рудєва Таїсія

- українська мова - 191

Шкільна програма не готує випускників до складання іспитів - це всім відомий факт! Коли я вперше прийшла на курси, бали з пробних зрізів були приблизно 105-120, не більше. Завдяки підготовчим курсах ZNO.UA я за рік опанувала все те, що не могла вивчити протягом усіх років навчання в школі. Індивідуальний підхід до кожного, тепла атмосфера, спеціально розроблена програма та веселі квести на уроках - це все неабияк допомогло в навчанні! Велике спасибі всім вчителям за проявлену турботу та терпіння! Усім рекомендую саме ці курси!
Саша Ганапольська

Саша Ганапольська

- українська мова та література - 194 , історія України - 194

Я узнала о ZNO.UA благодаря своей однокласснице. Пару лет назад её сестра готовилась к ЗНО/НМТ в этой компании и в результате получила высокие баллы. Долго не раздумывая, я записалась на пробные уроки. После них поняла, что это именно то, что мне нужно! Не могу ничего сказать о всех преподавателях, но лично мне неимоверно повезло с Настей (украинский язык) и Лесей (история). Настолько тёплая и дружеская атмосфера присутствовала на занятиях, что порой даже домой идти не хотелось. А помимо обстановки, конечно же, высокий уровень подготовки к экзаменам. Да, это вам не скучные школьные уроки, где 45 минут длятся вечность. В ZNO.UA 2 часа пролетают незаметно, обучение часто проходит в форме игр, а на кухне ждут своих поедателей печеньки с чаем. Буду ли я рекомендовать эту компанию? Ответ очевиден - да!
Оля Ніколенко

Оля Ніколенко

- українська мова та література - 188, математика - 182, англійська мова - 184

На порозі 11 класу постаєш перед вибором: готуватись до ЗНО/НМТ самостійно чи піти на курси. Обираючи перший варіант, покладаєшся тільки на свої сили, і якщо ти впевнений в тому, що тобі вистачить мотивації самостійно готуватись, – удачі. Якщо ж ти людина, яка без настановлень, «копняків» і дружньої атмосфери вчитись не може, тоді курси ZNO.UA саме для тебе. Неймовірні вчителі, які кожен рік разом з тобою складають іспити, знають зсередини, що це і з чим його їдять. Моральна підтримка, неординарний підхід до навчання, неймовірно дружня і тепла атмосфера. Місце куди хочеться приходити. В школі вас можуть (далеко не обов’язково, але буває) налаштовувати на те, що ваші однокласники і всі знайомі 11-класники – конкуренти, тут, на курсах в ZNO.UA, ви стаєте родиною. Кожне заняття, перерва, посиденьки після курсів як з одногрупниками, так і з вчителями, які намагаються якомога простіше пояснити на перший погляд складні речі, залишаться з вами надовго і після вступу до ВНЗ. Удачі) P.S. Особливо вдячна моїм найкращим викладачам – Ользі Питюр, Наді Дубчак і Саші Качан. Дякую)
Карабінський Богдан

Карабінський Богдан

- математика - 189

На самом деле, я не очень хотел ходить на курсы и что-то подобное. Но ЗНО/НМТ же, заставили. Я думал что это будет очень нудно и скучно, особенно узнав что буду сидеть по 2 часа с перерывом в 5 минут. Но, как оказалось, всё совсем наоборот. В ZNOUA своя оооочень классная атмосфера, которую создают преподаватели. Зачастую я себя чувствовал не как на уроке с учителем и одногрупниками, а как в кругу семьи со своими братьями и сёстрами. Качество подачи информации - на высшем уровне. Не просто читают с книжки заумными словами, а доступно обьясняют все детали, которые непонятные. Очень радует индивидуальный подход к каждому, ведь часто было, что кто-то что-то не до конца понимает, спокойно спрашивает и ему это легко обьясняют. Лично для меня курсы тут стали очень полезной и интересной штукой. Я с большим удовольствием заполнял все свои пробелы в учёбе и с таким же удовольствием выполнял домашнее задание. Не знаю, как у них это получается, но в znoua МЕГА круто!

Викладачі

teacher

Анна Василевич

Українська мова та література

193 Українська мова та література

Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова, факультет загальної медицини

teacher

Єгор Журкін

Історія України

199,5 Історія України

Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
Факультет - Історичний

teacher

Богдана Ліщук

Математика

197Математика

Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка,
Факультет - механіко-математичний

Чому нас обирають?

1. Крутi викладачi

Компанія проводить ретельний відбір, і лише 1 з 30 викладачів отримує пропозицію до співпраці.

2. Система звітності для батьків

Смс про перебування учня на занятті, інформування про результати.

3. Моніторинг прогресу

Контрольні зрізи знань у форматі повних тестів ЗНО/НМТ.

Власнi навчальні матеріали!

Підручники, тести, ігри, онлайн-платформа.

Уперед, розпочніть свою підготовку до ЗНО!

Запитайте у нашого эксперта все, що вас цiкавить про курс

Зателефонуйте менi

Або пишiть нам
у месенджерах:

viber telegram messenger
viber

Зателефонуємо якнайшвидше

Саме тодi коли вам буде зручнiше

viber

Вiдповiмо на всi запитання

Нашi експерти передзвонять якнайшвидше у робочий час

viber

Пiдберемо курс саме для вас

Кілька варіантів розкладу та викладачів