Кажуть, що ЗНО з англійської можна “написати на easy”. “Математика важче!” – багато балакають (а ти серед них?). Я ж із цим твердженням погоджуся лише частково. “Так”, – матешу здали лише дві треті (подолали поріг), а англійську – дев’ять десятих; “Ні”, – для тих, хто не вчив іноземну всі ці роки, а тепер почав. Однозначно учасників другої групи менше, але саме їм буде найбільш корисною моя порада, хоча всім іншим, хто теж складатиме ЗНО з англійської, вона теж підійде.
Кожен у своєму житті намагався вести щоденник (такий рукописний зошит, де записуєш свої думки та описуєш день). У мене теж був такий досвід, але сама дія не прижилася. Напевно, у багатьох так, адже написання щоденника займає багато часу, зусиль і залежить від мети його ведення. Мені свого часу подобалося оформляти його. Візерунки, малюнки, наклейки надихали мене не завершувати процес, але зрештою я закинула це, адже гарно виходило не завжди, у блогерів було краще, тому я припинила наповнювати змістом своїх емоцій щоденник. Скільки разів я намагалася почати заново і писати щодня, але це було нестерпно, все зводилося завжди до того, що я брала в руки ручку наприкінці кожного місяця, щоб сповістити про те, що він закінчився. А як у тебе було? Розкажи в коментарях про свої стосунки зі щоденником)
У результаті я винайшла ідеальну схему підготовки до ЗНО, додумала її і отримала приголомшливу насолоду від процесу. Техніка полягає в тому, щоб вести щоденник англійською! Не кажи, що це складно, я поясню і стане легко) Бери до рук невеликий блокнот, аркуші розміру А5. Звичайно ж, вибери саме той зошит у магазині, який тобі сподобається. Кожні три дні пиши про п’ять речей, які ти зробив і стільки ж про свої плани на найближчий тиждень. Не варто багато витрачати часу, заповни лише аркуш А5 з одного боку, цього буде достатньо. Раджу з кожним тижнем зменшувати проміжок написання речень, тобто не 3, а 2 дні, і таким чином дійти до інтервалу завдовжки з добу. Якщо ти пишеш речення, але розумієш, що не знаєш цієї теми, то вивчаєш її, можеш також піти до репетитора за поясненнями. Таким чином білі плями нерозуміння зникнуть і Writing ти напишеш, отримавши максимальну кількість балів на ЗНО. Щасти)