Порекомендуй нас другові і отримай гроші на свій рахунок

дізнатися більше

Наслідки «ЗНОшного» стресу - корисні матеріали

 

 

Думаю, всім відомо, що одинадцятикласники мають багато переживань через велике навчальне навантаження, невизначеність щодо вступу та боязнь самого ЗНО. Це все спричиняє стрес, який в свою чергу погіршує життя людини, додаючи їй меланхолії та втомленості. Щоб успішно скласти екзамени, необхідно розуміти до чого може призвести депресія.

Вплив на тканини головного мозку. Найголовніше, що нам потрібно — це гарна праця мозку, без цього ми не зможемо реалізувати себе в житті. Постійний стрес може зробити людину нездатною контролювати свої емоції, приймати важливі рішення та зосереджуватись на ситуаціях. До того ж хронічний стрес може стимулювати зменшення об’єму мозкової тканини.

Погіршення травлення. Багато хто знає, що при стресі можуть виникати різні види анорексії або навпаки переїдання. Також, можуть виникнути проблеми з функціонуванням шлунково-кишкового тракту, на це не можна не звернути увагу, оскільки ці органи грають дуже велику роль у нашому житті.

Ослаблення імунітету. В той час, як людина страждає від стресу, з’являється адреналін. Іноді це може бути нам корисним, ми можемо швидко прийняти рішення або щось запам’ятати. Але протягом постійних нервувань, цей адреналін лише виснажує наш організм та ослаблює імунну систему, роблячи її більш вразливою до всяких хвороб. На це варто звертати увагу, оскільки зараз досить напружена ситуація з коронавірусною інфекцією.

Погіршення сну. У ЗНОшників в цілому порушується сон, оскільки багато хто на нього забиває і виснажує себе великою кількістю різних завдань. Пізно лягаючи спати, ми заплутуємо наш мозок і збиваємо режим, часто накручуємо себе різними думками, переживаннями, що спричиняє безсоння.

Також, необхідно зазначити такий собі ланцюжок. Спочатку ми починаємо постійно нервувати, потім порушується наше травлення, через це порушення виникає нестача вітамінів в організмі: починає випадати волосся, ламаються нігті, з’являються зморшки та синці під очима. Згодом ослаблюється імунна система та порушується цикл сну, що в більшості випадків призводить до безсоння та істерик.

 Корисні розділи нашого сайту:

- Підготовка до ЗНО/НМТ;

- Корисні матеріали та новини;

- Наші контакти.