Як підготуватися до ЗНО за короткий час?

 

До екзаменів залишилося чотири місяці, і учні починають нервувати та підсилюють свою підготовку до ЗНО, а дехто тільки-но збирається готуватися і ставить собі питання: «Як можна швидко підготуватись до ЗНО?» Однозначної відповіді не існує, усе залежить лише від вас і вашого бажання, проте варто зазначити деякі моменти.

І перше, що вам потрібно буде зробити — це визначити свій рівень знань. Ви зможете зробити це за допомогою сайту zno.osvita.ua, пройшовши тести ЗНО минулих років або пробне ЗНО від ZNOUA, яке, до речі,   безкоштовне. Таким чином, ви зрозумієте свої проґалини в різних темах і також будете знати від чого відштовхуватись.

Друге — це, зрозуміло, почати готуватися, інакше ви не складете екзамен. Зайдіть на сайт УЦОЯО і перегляньте програми предметів, які необхідно вам складати, ви можете виписати собі перелік тем, які ви геть не знаєте, щоб приділити їм більшу увагу. Згодом відмічайте теми, які ви вже пройшли, щоб швидше відбувався процес підготовки. 

Є багато платформ, де можна готуватися безкоштовно, наприклад, iLearn або prometheus. Ще ви можете записатись на експрес-курси від ZNOUA та дуже швидко і якісно прогнати всю зношну програму. Так само можна придбати різні збірники саме з експрес-підготовкою.

Чіткий план підготовки. Я буду це постійно повторювати, тому що це один з найважливіших елементів одинадцятикласника. Чітко розформуйте, у які дні ви будете займатися по тому чи іншому предмету і виконувати домашнє завдання. 

І найголовніше — не відкладайте. Не треба думати: «От почну завтра, в новий день», так ви ніколи не почнете. Починати необхідно буквально зараз. Так, ви зробите небагато, але в будь-якому випадку скористаєтеся часом з користю для свого майбутнього.