Ти сова, що мріє перетворитися на жайворонка?

 

 

Читай до кінця і отримаєш 4 практичні поради, як легко прокидатися щоранку.  Мені завжди було важко рано-вранці вставати до школи.  Хто взагалі придумав навчання, що ще й на світ не займалося? Мій мозок прокидається тільки до третього уроку, на перших двох я, як у тумані, твій також? 
Перша година ранку визначає, яким буде весь наступний день.  Говорять ще, що встав не з тої ноги, коли весь день перебуваєш у невдачах, на нервах, усе валиться з рук чи просто мало мотивації та енергії.  Якщо говорити взагалі про ідеальну картинку ранку, то вона має бути такою: рано встав – 10 хвилин медитації – 10 хвилин читання – 10 хвилин складання планів і ведення щоденника – 10 хвилин зарядки і розтягування.  Такий ранок дасть величезні плоди: енергія, гарний настрій.  Тим, кому лінь усе це робити, можна навчитися хоча б рано вставати, тому що це корисна навичка, особливо якщо серіал учора вночі був дуже цікавим.  Це не просто техніка “завантаж особливий будильник” або “прокинься, ганчірка!”, це алгоритм з кількох порад, які потрібно виконувати.

 Перший ступінь: постав будильник якнайдалі від ліжка, інакше коли він продзвенить, то в тебе буде спокуса натиснути на кнопку відкласти.  Натискання відповідає першій невдачі цього дня і природно таким же буде весь день.  Якщо його поставити подалі від ліжка, то доведеться йти до нього, а рух – це вже краще, ніж його відсутність.  Цього мало, адже так?  Сон ще схиляє лягти в ліжко, а подушечка так манить.

 Другий ступінь: постав склянку звичайної води на ніч, а вранці, підійшовши до будильника, випий її.  Рідина допомагає організму стати бадьорим, адже за всі 7 годин сну в тебе не було ні крихти, ні краплі в роті.

 Третій ступінь: почистити зуби і вмитися холодною водою – це корисна невжка справа.  До стоматолога не скоро треба буде йти, а холодна вода запускає життя, ти швидко прокидаєшся, адже ліжко було таким теплим у порівнянні з рідиною, яка ллється з крана.

 Четвертий ступінь: фізкультура, знайди в інтернеті будь-яку однохвилинну експрес-розминку та виконай її.  Голова вперед, назад і потягтися до шкарпеток не так складно, так?

 П’ятий ступінь: ти достатньо прокинувся, тепер можеш займатися необхідними ранковими справами.  Можеш приймати душ, снідати і повним енергії продовжувати свій день, адже ти його почав так енергійно.

Цей комплекс займе близько 5 хвилин, проте пробудить на всі 90%. Користуйся, мені допомагає, а тобі? Перевір і запиши в коментарі)