“За статистикою кожен третій не складає ЗНО. Я склала, він склав...” Частина 3

 

 

Нарешті тепер у тебе буде повна картина того, чим можна зайнятися, якщо не складеш ЗНО.  Чи відчуваєш, як твій рівень тривоги з кожною моєю новою статтею зменшується?  І до психолога ходити не треба, потрібно просто прочитати мої пости) Так, до речі, я в жодному разі не пропагую забити на ЗНО і не готуватися, тому що “підготуюся наступного року” або “я обираю не вчитися в університетi”, мої статті  служать для зменшення стресу, пам’ятай про це) Поїхали до третього варіанту!

Це, мабуть, найнезрозуміліше для мене рішення, але воно теж існує, тому не розповісти про нього я не можу.  Полягає варіант у тому, щоб піти на комерцію. Ти дуже погано склав ЗНО, тебе беруть батьки за тендітне плече і говорять про те, що не варто хвилюватися, вони сплатять тобі навчання. Я відразу скажу, що проти комерції, говорю прямо і чесно, краще витратити рік, але не йти на це. Чому? Я не вірю в мотивацію на такому навчанні.  Зі мною будуть сперечатися дуже багато, адже скажуть, що поштовхом буде повага до праці батьків, їхнє матеріальне благополуччя зменшується і т.д. Я вважаю, що бюджет – це символ того, що ти здатний пройти цю естафету, не просто наявність займаного місця, а якийсь пройдений тест;  комерція – це означає, що я можу напружуватися менше, ніж бюджетники, адже за мене все оплачено.  Від таких університети не позбавляються, а спеціально тримають, тягнуть за вуха, багато сходить таким людям з рук, викладачі ставляться набагато лояльніше.  Чому?  Вони платять прямий кеш в університет, тому всі в них зацікавлені.  У результаті можна сказати про те, що освіту вони здобули гіршу, ніж бюджетники.  Саме з цієї причини я проти комерції.  Я за те, щоб спробувати ці гроші вкласти в бізнес чи перепідготовку до ЗНО. Комерція з’їдає дуже багато матеріальних ресурсів, дешевше вийде зовсім не вступати. На мій погляд, краще ці гроші просто відкласти або зовсім не просити в батьків, щоб вони витратили їх на себе, не вічно їхнє здоров’я буде хорошим.  До того ж це збереже твою честь, менше думатимеш, що маєш батькам щось віддати.  І знаєш, залежати від домашніх, коли решта живе самостійним життям – не найвдаліша перспектива.

 

Взагалі я розповіла всі способи, що знаю.  По суті, ти сам повинен визначити, що тобі підходить і не особливо спиратися на мою думку.  Якщо є тебе є свої, дай знати в коментарях.  На цьому трилогія постів добігає кінця, чекай на останню частину)