Додатки та сайти для підготовки до ЗНО з історії

 

Історія є одним з найпопулярніших предметів ЗНО. Учні обирають її як для ДПА, так і для вступу. Екзамени вже незабаром, і одинадцятикласники починають підсилювати свою підготовку та робити її більш інтенсивною. Тому ловіть добірку гарних сайтів та додатків для підготовки до історії України.

ilearn.org.ua

Цей сайт дає прекрасні можливості набути гарні знання. Тут проводяться як безкоштовні вебінари на всі історичні теми, так і різні подкасти. А також цікаві квести, у яких можна позмагатися з іншими ЗНОшниками.

Подкасти ZNOUA

Подкасти ЗНОЮА пропонують широке обговорення різних тем з історії України професійних викладачів. Вони допоможуть вам не просто вивчити тему, а й зрозуміти деякі нюанси, можливо, ви знайдете відповіді на свої питання.

Quizlet

Я думаю, в 11 класі ви часто чули про цей додаток, але він справді досить функціональний. Ви можете створювати картки з датами або знаходити їх уже готовими та вивчати матеріал разом з друзями.

app.memrise.com

Прекрасний додаток для вивчення пам’яток з історії України, щось схоже на Квізлет, але більш вдосконалене, щоб якісно подавати зображення. За допомогою цього додатка ви запам’ятаєте назви пам’яток і їхнє місцезнаходження.

naurok.com.ua

З цим сайтом точно знайомі всі через дистанційне навчання та постійні карантини. Спершу він може здатися вам нефункціональним, але там справді багато гарних тестів ЗНО, які створюють освічені вчителі, тому помилок там не має бути.

Сподіваюсь, ці сайти та додатки збагатять ваші знання та покращать вашу підготовку до екзамену.