ЗНО з англійської: круті додатки для підготовки

ЗНО з англійської визнане одним з найпопулярніших екзаменів. І це не дивно, оскільки багато спеціальностей вимагає знання іноземних мов. Тому пропоную вам декілька гарних додатків, які прийдуть вам на допомогу під час підготовки до екзамену.

WordUp Vocabulary

Усі знають, щоб вивчити мову, потрібно вчити слова. Ця програма покаже вам не тільки слово й переклад, а й приклади його вживання за допомогою речень і різних мемів. Ви зможете розвивати візуальну пам’ять, і вам не доведеться витрачати час, щоб зубрити.

BBC Learning English

Тут ви зможете щоденно практикувати свої «language skills», слухаючи цікаві історії та виконуючи тести з граматики. Текст для аудіювання можна переглянути після прослуховування, щоб перевірити себе й виокремити незнайомі слова.

ZNO English

Завдяки цьому додатку ви будете мати на руках усі матеріали для підготовки до іспиту. До кожної теми додаються два тести: перший — просто практика, щоб ви зрозуміли тему, а другий — на закріплення як домашнє завдання + теоретичний матеріал.

Просте ЗНО

Цей додаток допоможе вам зрозуміти формат ЗНОшних завдань, щоб швидко та правильно їх виконувати. Тут є читання, слухання, граматика і письмо. А ще комбіновані тести з усіма видами завдань.

TED

Думаю, ви знаєте, що в англійському інтернет-просторі швидше оголошують про нові наукові дослідження, ніж в українському. За допомогою подкастів TED ви дізнаєтеся цікаві новини та не тільки прокачаєте навичку аудіювання, а й лексику.

Kahoot!

У Кахуті ви зможете знайти тести на будь-які теми з англійської мови. Чи то граматика, чи то лексика. Також, якщо ви не встигаєте завершити завдання, ви можете пройти його потім, адже додаток збереже ваш прогрес.

Quizlet

Одним з найпопулярніших методів запам’ятовування інформації за допомогою карток надасть вам Квізлет. А ще він пропонує вам різні ігри: індивідуальні чи  групові. У такий спосіб ви точно запам’ятаєте потрібну інформацію без нудного зазубрювання.


Сподіваюсь, ці додатки стануть вам у пригоді й допоможуть полегшити навчання та підготовку до екзаменів, а, може, й майбутнє життя: англійська зараз всюди.