Завершуємо нескінченну справу....

 

Привіт, я тут, щоб розповісти про правило 1440 хвилин або 24 годин або 1 доби.  Цей спосіб майже ідеальний.  Чому майже?  Зараз розповім. 
Заголовок моєї статті дуже перспективний.  Коли говорять про нескінченну справу, ми уявляємо щось складне, що дуже любимо відкладати, а якщо немає певного дедлайну, то справа ніколи не виконається, звичайно, якщо ти не суперлюдина, яка вміє керувати своїм часом.  Я, наприклад, коли чую це слово, то уявляю підготовку до ЗНО, а ти?  (ділись у коментарях).  Саме через такі нереалістичні цілі ідеальний спосіб має частинку “майже”. 
Цим методом не можна:

- вивчити математику з першого по одинадцятий клас;

- навчитися грати на музичному інструменті як професіонал;

- прочитати всю українську літературу до ЗНО.

Сподіваюся, із прикладами стало зрозуміло.  У такому разі, чому цей метод є ідеальним?

По-перше,  тому, що ти закінчиш те, що давно планував зробити, а по-друге, розвантажиш багаж справ без терміну придатності, а значить будеш менше про них думати і знижувати свою самооцінку (“я не зробив, немає сили волі, я ніхто”), тому зменшиться тривожність, хіба не круто?

До того ж навіщо мені перераховувати всі плюси, якщо ти можеш перевірити на собі, наскільки робоча тактика, а потім поділитися в коментарях?

Суть правила:

виділи для цієї справи лише один день і нічого не роби більше, крім неї.
Тобі варто вимкнути всі повідомлення, натиснути на беззвучний, відсунути всіх на другий план, щоб ніхто не відволікав, а лишилися тільки ти і ця справа.  Це може бути книга або написання якоїсь програми, або тема (!) з алгебри, перегляд документального чи навчального фільму, тренінгу.

У кінці ти отримаєш задоволення від того, що виконав і переміг нескінченність. Візьмися за справу, яку вічно відкладав або не почав ще робити, бо вона довга і неприємна, або яку робив мало-помалу, розтягуючи на невизначений період часу і ніяк не завершуючи її.  Візьми всю силу волі в кулак і переможи себе і цю справу за день.

 

Що ж, на цьому, здається, усе.  Про нові лайфхаки розповім у наступних статтях, так що відкривай частіше цей сайт і перевіряй, чи не з’явилася тут нова стаття.  Сподіваюся, що ти не просто так читаєш ці слова, а все-таки хоч щось пробуєш у житті, так?