Зворотний
дзвінок

ЗНО для магістрів

Підготовка до ЄВІ з англійської для студентів IV курсів

з 3 по 27 червня 2020
1490 грн/курс

Онлайн-курс на 8 занять:
середа 16.00-18.00, субота 11.00-13.00

Зареєструватися

Гей, студенте! А ти вже готовий складати ЗНО з англійської для вступу до магістратури? Ні? Тоді пропонуємо розібратись із цим разом!

Місію «згадати все» розпочато. Як там за методичкою – «Ландан із зе кепітал оф Грейт Брітан»? Не переживай, усе не так страшно!

Долучайся на наш курс, і ти побачиш, що цей звір — Єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ або «ЗНО для магістрів») не такий страшний та навчишся його приборкувати.

Що входить у курс:


  • доступні пояснення необхідних тем з граматики

  • участь у вебінарах двічі на тиждень по 2 год та записи всіх занять

  • спілкування з викладачем та одногрупниками в закритому чаті

  • постійна практика виконання типових тасків

Викладач

​Катерина Гольцева

Закінчила магістратуру Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди за спеціальністю “Середня освіта (англійська мова і література)”.

Понад 3 роки готує учнів до іспитів, зокрема ЗНО, яке частина її учнів щороку складає на 185+. Сама склала тест на 198 балів.

Катерина цікавиться вивченням різних мов, неодноразово брала участь в шкільних та студентських олімпіадах, де посідала призові місця. Родзинкою її уроків є використання прикладів лексичних та граматичних конструкцій із сучасних англомовних серіалів та активне залучення мемів англійською.

Зареєструватися

ЄВІ з англійської мови


1490 грн
x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA