ЗНО для магістрів

Безкоштовний майстер-клас для студентів IV курсів

12:00
27 січня 2019

м. Київ, бульвар Шевченка, 62
(Площа Перемоги), «Перемога Space»

Реєстрація закрита

Зареєструватися

Гей, студенте! А ти вже готовий складати ЗНО з англійської для вступу до магістратури? Ні? Тоді пропонуємо розібратись із цим разом!

Місію «згадати все» розпочато. Як там за методичкою – «Ландан із зе кепітал оф Грейт Брітан»? Не переживай, усе не так страшно!

Що за звір цей Єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ або «ЗНО для магістрів») та як його приборкати, ти зможеш дізнатися на нашому майстер-класі.

За 2 год. пропонуємо дізнатися про:


  • Cтруктуру тесту ЄВІ

  • Рівень володіння англійською, якого буде достатньо, щоб успішно скласти тест

  • Типові завдання

  • Способи підготовки до ЄВІ

Спікер

​Анна Бас

Закінчила магістратуру Київського національного лінгвістичного університету за спеціальністю «Мова і література» (англійська і німецька мова, літературознавство).

Раніше вивчала болгарську, іспанську, португальську, валлійську мови. Нині займається вивченням турецької та кримськотатарської.

У студентські роки займалася науковою діяльністю, брала участь у міжнародних науково-практичних конференціях та публікувала матеріали з літературознавства, мовознавства й педагогіки.

Реєстрація закрита

Зареєструватися

м. Київ, бульвар Шевченка, 62
(Площа Перемоги),
«Перемога Space»

650 м від м. Університет
950 м від м. Вокзальна

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA