Тур в IT-компанії Кремнієвої долини для батьків та дітей від 12 років

Один тиждень повного занурення в атмосферу світових інновацій та технологій!

Це концентровані враження, що змотивують дітей до навчання й розвитку і допоможуть сформувати власні амбітні цілі на майбутнє.

Тур для свідомих батьків — це можливість подарувати своїй дитині емоції на все життя!

У чому унікальність туру?

Занурення в серце легендарних компаній: головні офіси Google, Khan Academy, 500startups. У кожній із компаній дітей чекають не тільки екскурсії, а й зустрічі та майстер-класи з їх представниками
Відвідування всесвітньовідомих університетів: Стенфорду та Берклі. Ви разом з дітьми зустрінетесь з професорами цих вишів. Дізнаєтесь про історію університету, його цінності та можливості для студентів.
Прогулянка по Сан-Франциско та відвідування яскравих локацій Долини: від Golden Gate Bridge до парку Muir Woods, у якому ростуть гігантські секвої. Вражаючий IT-музей: The Tech Museum of Innovation та компанія Zappos А також інтенсивна практика англійської впродовж всієї програми!

У програмі:

Google
Ми зустрінемось із представником Google, який розповість маловідомі факти про «внутрішню кухню» компанії, а також відповість на запитання щодо сучасних тенденцій технологій у світі.
За версією BrandZ, Google — найсильніший бренд у світі, а за версією компанії Brand-Finance — найдорожчий (44,3 млрд дол.) бренд світу в 2011 році. Найпопулярніший пошуковий сервіс станом на 2016 рік, у власності якого також YouTube і Blogger.
Khan Academy
Ви поспілкуєтеся з представником компанії та візьмете участь в екскурсії по офісу. Дізнаєтесь, як працює компанія, що створює масові онлайн-курси.
Khan Academy — це некомерційна освітня організація, створена у 2006 році педагогом Салманом Ханом для забезпечення «високоякісної освіти для будь-кого і будь-де». Організація створює лекції у формі YouTube відео.
500Startups
Ми проведемо startup-змагання під керівництвом представників компанії, заручившись їхньою підтримкою. Кожен зможе відчути себе стартапером та протестувати свою креативність і кмітливість.
500Startups - це компанія, місія якої — віднаходити найталановитіших підприємців світу та сприяти їхньому розвитку.

Крім того, ви відвідаєте:

Stanford University

Стенфордський університет — один із провідних навчальних та науково-дослідницьких центрів США та світу. Розташований у центрі Кремнієвої долини, між Сан-Франциско та Сан-Хосе. Його випускники заснували компанії Nike, Hewlett-Packard, Sun Microsystems, Nvidia, Yahoo!, Cisco Systems, Silicon Graphics та Google.

University of California, Berkeley

Каліфорнійський університет в Берклі, заснований у 1868 р., знаходиться у передмісті Сан-Франциско. Це — найстаріший та найпрестижніший кампус системи Каліфорнійського університету, яка налічує десять кампусів у Каліфорнії.

The Tech Museum of Innovation

Інтерактивний науково-технологічний центр у серці Кремнієвої долини. Це більше, ніж музей - тут проводять безліч соціальних інноваційних програм та впроваджують навчальні проекти.

Zappos

Інтернет-магазин взуття, що виріс за 10 років із компанії з офісом у спальні в багатомільярдну корпорацію.
Zappos вважається бізнесом з корпоративною культурою №1 у світі. Західні керівники та менеджери, коли хочуть описати стиль бизнесу, націлений на корпоративну культуру, часто говорять «Zappos-style».

Muir Woods

Національний парк Muir Woods - заповідник, розташований біля Сан-Франциско. Саме в цьому парку ростуть гігантські секвої. Вік дерев-велетнів досягає більше трьох з половиною тисяч років.

Повну програму ви можете скачати тут

У програму включені також екскурсії по Сан-Франциско та унікальних містах Кремнієвої Долини.

Впродовж всієї подорожі діти інтенсивно практикуватимуть англійську мову. Вони зможуть поспілкуватися із представниками компаній та зі своїми ровесниками, школярами та студентами. За необхідності їм допомагатиме наш перекладач

Вартість

3500 USD

за дитину

3500 USD

участь одного з батьків

Дати турів

  • 21-28 липня

У вартість входить:

  • постійний супровід досвідчених кураторів з компанії FastForward (за 10 років роботи успішно провели вже 250 міжнародних бізнес-турів для топ-менеджерів)
  • відвідування компаній та університетів
  • розважальна програма, екскурсії по Сан-Франциско та вхід до музеїв
  • послуги перекладача та гіда
  • консультація для отримання візи
  • транспортні витрати під час програми

Додатково оплачуються авіапереліт, візи, проживання та харчування.

Не зволікайте: розмір групи обмежений!

Щоб дізнатися більше та зареєструватися:

Виникли запитання? Звертайтесь!

Ольга Забіла консультант ZNOUA
x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA