Тур в IT-компанії Кремнієвої долини для школярів 10—16 років

Один тиждень повного занурення в атмосферу світових інновацій та технологій!

Це концентровані враження, що змотивують дітей до навчання й розвитку і допоможуть сформувати власні амбітні цілі на майбутнє.

Silicon Valley kids tour — це можливість подарувати своїй дитині емоції на все життя!

У чому унікальність туру?

Занурення в серце легендарних компаній: головні офіси Google, Amazonlab126, 500startups. У кожній із компаній дітей чекають не тільки екскурсії, а й зустрічі та майстер-класи з їх представниками
Відвідування всесвітньовідомих університетів: Стенфордський та Каліфорнійський, Берклі. Ви хочете, щоб ваші діти там навчалися? Ми пропонуємо майстер-клас зі вступу до вишів США та можливість поспілкуватися зі студентами.
Прогулянка по Сан-Франциско та відвідування яскравих локацій Долини: від Golden Gate Bridge до відділення NASA Visitor Center. Вражаючі IT-музеї: The Tech Museum of Innovation, Computer History Museum А також інтенсивна практика англійської впродовж всієї програми!

У програмі:

Google
Ми зустрінемось із представником Google, який розповість дітям маловідомі факти про «внутрішню кухню» компанії, а також відповість на запитання щодо сучасних тенденцій технологій у світі.
За версією BrandZ, Google — найсильніший бренд у світі, а за версією компанії Brand-Finance — найдорожчий (44,3 млрд дол.) бренд світу в 2011 році. Найпопулярніший пошуковий сервіс станом на 2016 рік, у власності якого також YouTube і Blogger.
Amazonlab126
Діти візьмуть участь у майстер-класі від фахівця компанії. Вони дізнаються, як провідні експерти працюють над створенням інноваційного програмного забезпечення.
Lab126 — дочірня компанія Amazon.com. Вона є розробником програмної платформи для Kindle від Amazon.
500Startups
Ми проведемо startup-змагання під керівництвом представників компанії, заручившись їхньою підтримкою. Кожен зможе відчути себе стартапером та протестувати свою креативність і кмітливість.
500Startups - це компанія, місія якої — віднаходити найталановитіших підприємців світу та сприяти їхньому розвитку.

Крім того, діти відвідають:

Stanford University

Стенфордський університет — один із провідних навчальних та науково-дослідницьких центрів США та світу. Розташований у центрі Кремнієвої долини, між Сан-Франциско та Сан-Хосе. Його випускники заснували компанії Nike, Hewlett-Packard, Sun Microsystems, Nvidia, Yahoo!, Cisco Systems, Silicon Graphics та Google.

University of California, Berkeley

Каліфорнійський університет в Берклі, заснований у 1868 р., знаходиться у передмісті Сан-Франциско. Це — найстаріший та найпрестижніший кампус системи Каліфорнійського університету, яка налічує десять кампусів у Каліфорнії.

The Tech Museum of Innovation

Інтерактивний науково-технологічний центр у серці Кремнієвої долини. Це більше, ніж музей - тут проводять безліч соціальних інноваційних програм та впроваджують навчальні проекти.

Computer History Museum

Музей комп`ютерної історії, знаходиться у Маунтін-В`ю. Це неймовірно яскрава колекція, де зібрана вся історія сучасних гаджетів.

У програму включені також екскурсії по Сан-Франциско та унікальних містах Кремнієвої Долини.

Впродовж всієї подорожі діти інтенсивно практикуватимуть англійську мову. Вони зможуть поспілкуватися із представниками компаній та зі своїми ровесниками, школярами та студентами. За необхідності їм допомагатиме наш перекладач

Вартість

3500 USD

за дитину

2900 USD

участь одного з батьків

Дати турів

 • 18.06-24.06
 • 16.07-22.07
 • 20.08-26.08

У вартість входить:

 • постійний супровід досвідчених кураторів з компанії FastForward (за 10 років роботи успішно провели вже 250 міжнародних бізнес-турів для топ-менеджерів)
 • відвідування компаній та університетів
 • розважальна програма, екскурсії по Сан-Франциско та вхід до музеїв
 • триразове харчування: повноцінні сніданок та вечеря і легкий обід
 • медичне страхування
 • послуги перекладача та гіда
 • повна візова підтримка, включаючи консульський збір
 • проживання у дво-, тримісних номерах комфортного готелю у Кремнієвій Долині
 • транспортні витрати під час програми

Додатково оплачуються авіапереліт та візи.

Ми також запрошуємо батьків приєднуватися до програми!

Ми особливо рекомендуємо комусь із батьків супроводжувати діток, молодших 13 років.

Не зволікайте: розмір групи обмежений!

Щоб дізнатися більше та зареєструватися:

Виникли запитання? Звертайтесь!

Острогруд Антон консультант ZNOUA

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA