Про школу

6 днів занурення
у сучасні методики викладання та комунікацію з поколінням Z.
Майстер-класи та поради
від вчителів-практиків, які поділяться своїм досвідом та секретами успішних уроків.
Практичне закріплення знань:
спільні проекти, індивідуальні завдання, тестування.
Нетворкінг:
щоб стати найкращими, потрібно спілкуватися з найкращими.
Сертифікат
для тих, хто вчиться новому та хоче бути рушієм зміни

Фото зі школи попередніх років

Відгуки учасників минулих років

Ці сім днів стали переломним моментом у моїй свідомості, коли викладання будь-якого предмету перетворюється в захопливу гру, змагання та щоденні виклики: як подати матеріал так, щоб хотілося ще! Сім днів, коли кожен день як останній, сім ночей, коли робота над домашкою починалася з думки "Як же це зробити?", а закінчувалася "Сподіваюсь, їм сподобається, бо мені так хочеться на наступний семінар". І ось минули..так швидко і безповоротно, але аж ніяк не безслідно! Стільки заряду, натхнення та мозкового штурму я давно не переживала! Безмежно хочу подякувати усім викладачам компанії за ваші незабутні методики, матеріали, ігри, жарти, лайфхаки і надзвичайний досвід! Це неоціненно! Особливо віра в те, що "будь-яку гору можна підкорити".
Враження просто неймовірні! Навряд чи вдасться передати позитивну атмосферу, яка тут панує, творчу енергетику викладачів. Інформація надзвичайно цінна, є можливість використання та закріплення почутого на практиці. З нетерпінням чекали на кожне наступне заняття!
Навіщо 5-6 років ходити до університету, коли є "Teach on" від ZNOUA ?! "Teach on" - це інновації, мотивації... і інформації; - це можливість поспілкуватися з професіоналами на 1000% зі 100 можливих; За 2 дні майстер-класів моє вчительське життя поділилося на "до школи" і "після". За що Вам безмежно вдячна!
Такого корисного навчального тижня в мене ще не було. Дякую організаторам за підбір тем! Дякую нашій дружній групі за досвід. Той випадок, коли хотілося пропустити потяг, щоб додивитися ваші виступи до кінця.

Що передбачає навчання?


Шість днів тренінгів в офісі ZNOUA в центрі Києва.

Ефективні методики та дієві інструменти, з якими можна розпочати викладати або урізноманітнити навчання.

Практичне закріплення знань: робота над власним проектом, відкриті уроки.

Спілкування з іншими учасниками в спільному чаті, обмін досвідом та порадами.

Програма

29.07
Класичне викладання: методики, які завжди працюють
30.07
Правила мозку та ейдетика: як ефективно запам'ятовувати
31.07
Практика на уроці: як ІТ-технології можуть допомогти
01.08
Навчання в групах: інструкції, механіка, ігри
02.08
Зворотний зв'язок та ненасильницька комунікація: діти, батьки, колеги
03.08
Мотивація учнів: психотипи і стимули
04.08
Відкриті уроки учасників та закриття школи

Лектори курсу:

Маріанна Шєстєрєнь

Методист кафедри історії України

Маріанна — випускниця Острозької академії за 2 спеціальностями: історія та психологія. Це поєднання дозволяє їй краще подавати матеріал учням та створювати позитивну атмосферу на уроці.

За 5 років викладання особистим досягненням вважає результати двох учениць 200-бальниць та більше 60 учнів із балами 190+. Сама Маріанна успішно склала ЗНО з історії України на 200 балів.

Вважає, що до всього, за що берешся в житті, потрібно підходити з ентузіазмом та любов’ю. На уроках завжди створює дружню атмосферу, де кожен може бути самим собою.

Оксана Бондаренко

Керівник відділу викладачів ZNOUA

Закінчила з відзнакою магістратуру Інституту української філології та літературної творчості ім. Андрія Малишка за спеціальністю «Викладач української мови та літератури, літературний редактор».

Зараз навчається в аспірантурі НАУКМА за напрямком філологія, а також є учасником регіональної експертної групи з питань встановлення порогу «склав/не склав» з української мови і літератури.

Оксана вже більше 3 років викладає українську мову та літературу в дружній сім’ї ZNOUA. За цей час підготувала понад 60 учнів, які склали ЗНО на 190+. При цьому її власний результат — 199,5 (2015)!

Найбільше у викладанні Оксані подобається спілкуватися з учнями, розкривати їхні таланти, спостерігати їхній розвиток. Знає чимало про психотипи учнів та способи зацікавити їх навчанням, тому готова поділитися цим на Teach on-і.bondarenko.jpg

Наталка Ковтонюк

Методист кафедри української мови та літератури

Наталка — викладач української мови у другому поколінні.
Була неодноразовим переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, а у 2013-2014 н. р. здобула І-е місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з української мови та літератури.

Вже більше 5 років викладає в сім’ї ZNOUA, де за цей час підготувала понад 100 учнів, а її власний результат ЗНО з української мови та літератури — 200 балів!

Ще у школі Наталка видала книжечку з власними новелами, тепер чекає свого 200-бальника, щоб присвятити йому наступну!

Для того, щоб зробити заняття цікавими, організовує ігри, створює меми, осучаснює твори та «змушує» персонажів сидіти в соціальних мережах.

Тетяна Бірчак

Методист кафедри англійської мови

Тетяна отримала диплом магістра з відзнакою Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Ще під час навчання працювала в дитсадку, де відчула справжню гордість за своїх перших маленьких випускників, яким вдалось заговорити англійською.

Під час роботи в дружній команді ZNOUA Тетяна досягла неабияких результатів, серед них — понад 40 учнів з балом ЗНО 190+.

До речі, Тетяна не тільки навчає дітей, а й перевіряє відкриту частину ЗНО - є екзаменатором Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Постійно дивує своїх учнів різноманітними квестами та іграми, адже вчитися має бути цікаво!

Анна Лавриненко

Методист кафедри природничих наук, викладач біології та хімії в ZNOUA

Анна - магістр біофізики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ННЦ "Інститут біології та медицини". Має досвід роботи в Інституті фізіології імені О.О. Богомольця НАН України та Київському кооперативному інституті бізнесу і права. Авторка наукових публікацій з нейрофізіології, прихильниця "доказової освіти". Лауреат міжнародної премії "Great junior achivements" - 2012. Результати ЗНО 2019 р: біологія - 200, хімія - 200. Підготувала до ЗНО понад 80 абітурієнтів. Середній результат учнів в 2019 р. 176 б, середній прогрес - 57 балів.

Анна пишається своїми учнями, що стали переможцям та призерами олімпіад, конкурсу-захисту Малої академії наук та вступили до омріяних закладів вищої освіти.

Віктор Мельников

Методист кафедри математики

Віктор - випускник факультету кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка. Перемагав в олімпіадах з математики та інформатики, математичних турнірах, МАН. Член журі конкурсів, турнірів, олімпіад, лектор літньої математичної школи. ЗНО з математики склав на 200 балів (2014, 2017, 2018, 2019).

Пишається своїми учнями, з якими постійно підтримує зв'язок. У 2019 році один з них отримав Gold Award на TIMO (Thailand International Math Olympiad) в Пхукеті.

Вважає, що змушувати вчити математику - неподобство, тому на уроках багато усміхається і показує на власному прикладі, як можна горіти своїм предметом.

Варіанти участі в школі


Стандарт

Оптимальний варіант

Преміум

Преміум +

Участь у майстер-класах
Сертифікат (у випадку виконання умов отримання)
Робота над власним проектом + зворотний зв’язок
Відкритий урок + зворотний зв’язок від колег
Участь у відкритих уроках колег
Матеріали з тренінгів + бібліотека сучасного викладача
Участь у предметному майстер-класі про підготовку до ЗНО
Зворотний зв’язок від методистів
Годинна консультація з одним із наставників школи (відповіді на попередньо надіслані запитання)
Ціна

2250 грн

2500 грн

3250 грн

Безкоштовна участь

Хочеш бути частиною нашої команди?

Стань одним із 5 щасливців, що отримають участь в школі за пакетом “Преміум”

На тебе чекає 3 етапи відбору

Заповнити
реєстраційну форму
на сайті та пройти відбір.

Скласти тест зі свого предмету онлайн.

Написати мотиваційний лист.

Щоб здобути сертифікат
про закінчення школи, потрібно*:


Відвідати всі майстер-класи і виконати фінальний тест на 70%

або

Виконати роботу над власним проектом на 70%

Кожному сертифікату присвоюється унікальний номер, за яким можна перевірити дійсність документа. Також вказується кількість академічних годин: від 15 до 25, залежно від обраного формату участі.

*Варіант отримання сертифікату залежить від обраного при реєстрації пакету участі в школі.

Реєстрація закритаЗареєструватися

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA