Мрієш викладати?

  • Живеш своїм предметом?
  • Любиш новітні технології та «свіженькі» методики?
  • Хочеш розвиватися та допомагати іншим?

Приходь у школу викладання ZNOUA!

30 липня - 5 серпня
м. Київ, вул. Круглоуніверситетська, 3-5, офіс 70

Про школу

7 днів заглиблення
у сучасні методики викладання та комунікацію з поколінням Z.
Майстер-класи та поради
від вчителів-практиків, які поділяться своїм досвідом та секретами успішних уроків.
Практичне закріплення знань:
спільні проекти, індивідуальні завдання, тестування кожного дня.
Безкоштовна участь:
лише ваш час, креативність та зусилля.
Ретельний відбір учасників:
лише справжні фанати своєї справи!

Фото зі школи попередніх років

Відгуки учасників минулих років

Ці сім днів стали переломним моментом у моїй свідомості, коли викладання будь-якого предмету перетворюється в захопливу гру, змагання та щоденні виклики: як подати матеріал так, щоб хотілося ще! Сім днів, коли кожен день як останній, сім ночей, коли робота над домашкою починалася з думки "Як же це зробити?", а закінчувалася "Сподіваюсь, їм сподобається, бо мені так хочеться на наступний семінар". І ось минули..так швидко і безповоротно, але аж ніяк не безслідно! Стільки заряду, натхнення та мозкового штурму я давно не переживала! Безмежно хочу подякувати усім викладачам компанії за ваші незабутні методики, матеріали, ігри, жарти, лайфхаки і надзвичайний досвід! Це неоціненно! Особливо віра в те, що "будь-яку гору можна підкорити".
Враження просто неймовірні! Навряд чи вдасться передати позитивну атмосферу, яка тут панує, творчу енергетику викладачів. Інформація надзвичайно цінна, є можливість використання та закріплення почутого на практиці. З нетерпінням чекали на кожне наступне заняття!
Навіщо 5-6 років ходити до університету, коли є "Teach on" від ZNOUA ?! "Teach on" - це інновації, мотивації... і інформації; - це можливість поспілкуватися з професіоналами на 1000% зі 100 можливих; За 2 дні майстер-класів моє вчительське життя поділилося на "до школи" і "після". За що Вам безмежно вдячна!
Такого корисного навчального тижня в мене ще не було. Дякую організаторам за підбір тем! Дякую нашій дружній групі за досвід. Той випадок, коли хотілося пропустити потяг, щоб додивитися ваші виступи до кінця.

Історії успіху випускників школи

Ольга Питюр

«Я ніколи не забуду голос Маріанни (учителя історії компанії ZNOUA), який пророчо сказав: «Вітаю! Ви успішно склали професійний тест! Запрошуємо Вас на тижневу серію майстер-класів TeachOn…»

Добре, що я тоді ризикнула і заповнила форму реєстрації для участі у проекті компанії. По-перше, можливість перевірити себе, по-друге, шанс отримати нові знання, по-третє, літо - найкращий час для самоосвіти… Але це виявилося лише вершиною, бо TeachOn зробив значно більше. Він дійсно «увімкнув мене». Тут я вперше за 9 років своєї педагогічної роботи вперше почула про EdCamp і прочитала книги, які, безперечно, повинні бути у скарбниці кожного (А.Гін «Прийоми педагогічної техніки» та В.І.Садкіна «Навчаємо з радістю»). Виявляється, у світі успішно використовують mind-map та існує комп'ютерна програма Evernote, Skitch.

Думаю, найбільшим викликом для кожного є вміння вчити без оцінок, бо у компанії ZNOUA оцінки не ставлять, але ж як мотивувати учнів до навчання? Виявляється, що способів неймовірна кількість. І про це саме на TeachOn.

Того року я не виграла конкурс, але після майстер-класів мене попросили дати пробні уроки і …запросили на роботу до компанії. Цей рік був шаленим, динамічним, інноваційним, креативним. Він дав мені відчути себе учнем і вчителем одночасно, адже вчити і вчитися самому - це дійсно класно! Тож сміливо беріть свій щасливий квиток TeachOn.»

На тебе чекає 4 етапи відбору:

Щоб здобути сертифікат про закінчення школи, потрібно

Заповнити
реєстраційну форму
на сайті та пройти відбір.
Скласти тест зі свого предмету онлайн.
Відвідати 6 майстер-класів, скласти щоденні тести та виконати домашні завдання.
Продемонструвати здобуті знання на відкритому уроці в останній день школи.

Лектори курсу:

Маріанна Шєстєрєнь

Методист кафедри історії України

Маріанна — випускниця Острозької академії за 2 спеціальностями: історія та психологія. Це поєднання дозволяє їй краще подавати матеріал учням та створювати позитивну атмосферу на уроці.

За 3 роки викладання особистим досягненням вважає результати двох учениць 200-бальниць та більше 45 учнів із балами 190+. Сама Маріанна успішно склала ЗНО з історії України на 200 балів.

Вважає, що до всього, за що берешся в житті, потрібно підходити з ентузіазмом та любов’ю, а на уроках завжди створює дружню атмосферу, де кожен може бути самим собою.

Оксана Бондаренко

Керівник відділу викладачів ZNOUA

Закінчила з відзнакою магістратуру Інституту української філології та літературної творчості ім. Андрія Малишка за спеціальністю «Викладач української мови та літератури, літературний редактор».

Зараз навчається в аспірантурі НАУКМА за напрямком філологія.
Оксана є учасником регіональної експертної групи з питань встановлення порогу «склав/не склав» з української мови і літератури та вже більше двох років викладає українську мову та літературу в дружній сім’ї ZNOUA.

За цей час підготувала понад 50 учнів, які склали ЗНО на 190+. При цьому її власний результат — 199,5!

Наталка Ковтонюк

Методист кафедри української мови та літератури

Наталка — викладач української мови у другому поколінні.
Була неодноразовим переможцем Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, а у 2013-2014 н. р. здобула І-е місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з української мови та літератури.

Вже більше 3 років викладає в сім’ї ZNOUA, де за цей час підготувала понад 100 учнів, а її власний результат ЗНО з української мови та літератури — 200 балів!

Ще у школі Наталка видала книжечку з власними новелами, тепер чекає свого 200-бальника, щоб присвятити йому наступну!

Для того, щоб зробити заняття цікавими, організовує ігри, створює меми, осучаснює твори та «змушує» персонажів сидіти в соціальних мережах.

Тетяна Бірчак

Методист кафедри англійської мови

Тетяна отримала диплом магістра з відзнакою Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Ще під час навчання працювала в дитсадку, де відчула справжню гордість за своїх перших маленьких випускників, яким вдалось заговорити англійською.

Під час роботи в дружній команді ZNOUA Тетяна досягла неабияких результатів, серед них — понад 20 учнів з балом ЗНО 190+.

До речі, Тетяна не тільки навчає дітей, а й перевіряє відкриту частину ЗНО - є екзаменатором Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Постійно дивує своїх учнів різноманітними квестами та іграми, адже вчитися має бути цікаво!

Анна Лавриненко

Методист кафедри природничих наук

Анна - магістрант Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ННЦ "Інститут біології", спеціальність: біофізика. Має досвід роботи в Інституті фізіології імені О.О. Богомольця НАН України.
Призер Всеукраїнських олімпіад з біології, дійсний респондент Малої академії наук України, Лауреат міжнародної премії "Great junior achivements" - 2012.

Нагороджена дипломами та відзнаками:
Диплом переможця Всеукраїнської інтернет-олімпіади Малої академії наук України
Диплом переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
Диплом міжнародної академії рейтингових технологій "Золота фортуна"

Анна пишається своїми учнями, що стали переможцям та призерами олімпіад, конкурсу-захисту Малої академії наук (секції: загальна біологія, медицина, хімія) та всупили до омріяних закладів вищої освіти.

Оля Питюр

За фахом Ольга — вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, має педагогічне звання «старший учитель».

У 2007 році отримала диплом Київського університету імені Бориса Грінченка з відзнакою, у 2013 році закінчила аспірантуру за спеціальністю українська література. Зараз працює над кандидатською дисертацією. Ольга систематично бере участь у Всеукраїнських на Міжнародних наукових конференціях, підготувала численні публікації з проблеми свого наукового дослідження.

За свою кар'єру підготувала переможців районних та міських учнівських олімпіад з української мови та літератури, призерів міського конкурсу Малої академії наук у відділенні української філології, переможців конкурсів філологічного профілю, зокрема Міжнародного конкурсу знавців української імені Петра Яцика (районний етап), Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі» (призер всеукраїнського етапу конкурсу).

Незважаючи на своє серйозне звання, Ольга любить дивитися аніме та використовувати ґаджети як незамінних помічників у навчанні.

Правила школи

Я відвідую усі тренінги

Я виконую домашнє завдання

Я щодня сиджу за партою з новим сусідом

Я чесно виконую тести

P.S. Щоб отримати допуск на наступне заняття, необхідно набрати прохідний бал на тесті (10 з 15)
і вчасно надіслати домашнє завдання

Як у нас проходить навчання

Наша мета:

Ми хочемо, щоб ти отримував від роботи насолоду,
а наші студенти успішно складали тест ЗНО.
Ми допомагатимемо тобі рости й розвиватися.

Приєднуйся до команди викладачів ZNOUA.
Ми обираємо найкращих!
Подати заявку зараз Приєднатися до події

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA