Про курс


Викладачі ZNOUA успішно проводять онлайн-заняття з 2014 року. За цей час ми сформували окремий відділ, створили чималу методичну базу й підготувати до ЗНО в онлайн-форматі (у групах та індивідуально) понад 2000 учнів! Ми ділимося власним досвідом на школах викладання TeachOn, які влаштовуємо щороку. А тепер вирішили організувати триденний курс про найважливіші аспекти онлайн-викладання. Адже уміти навчати онлайн — необхідна навичка всіх сучасних вчителів!

Відгуки учасників TEACHON ONLINE 2018-2020


Програма Teachers’ Lab


18.08

Налаштування на роботу онлайн (підготовка техніки, вибір платформи, створення навчального простору, організація власного часу).

19.08

Подача матеріалу (приклади доречних методик, принципи візуалізації, особливості роботи з групою та одним учнем).

20.08

Перевірка знань та комунікація (вибір зручних онлайн-програми, правила зворотного зв’язку, спілкування в соцмережах, перевірка письмових робіт, можливості “захисту” від списування).

Спікери курсу:


Юліана Зелена

Керівник відділу онлайн-викладачів, онлайн-викладач української мови та літератури.

Закінчила з відзнакою магістратуру Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Лінгвістика у суспільній комунікації: українська та англійська мови».

Уже понад 5 років викладає в ZNOUA, і за цей час підготувала до ЗНО більше ніж 150 учнів, серед яких найбільше пишається тими, хто склав на 199 та 199.5. Власний результат Юліани — 200 балів (2016 рік).

Юліана пройшла шлях від викладача-початківця до керівника нового відділу, і їй добре знайомі ті виклики, які постають перед вчителями на початку викладання онлайн. У той же час вона переконалася, що онлайн-навчання є таким же ефективним, якщо правильно налаштувати роботу. Тому на своєму вебінарі Юліана розповість про прості кроки, які допоможуть усім учасникам легко “ввійти” в онлайн-викладання та навіть полюбити його!

Тетяна Ященко

Онлайн-викладач української мови та літератури

Здобула освіту в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Українська мова та література».

З 2016 року працює в онлайн-відділі ZNOUA, де пройшла шлях від стажера до наставника для інших викладачів. Двічі здобула нагороду Викладач року (онлайн) у 2018 і 2019 роках. Склала ЗНО зі свого предмету на 200 балів.

У викладанні Тетяна робить акцент для якісне планування уроку, використання візуальних та гумористичних прийомів, які полегшують сприйняття та запам’ятовування матеріалу. Постійно експериментує з методиками та вміє втримувати увагу великої групи протягом усього заняття. Своїм досвідом часто ділиться на внутрішніх тренінгах для викладачів ZNOUA, а тепер розкриє “фішки” для всіх учасників курсу.

Катерина Цибульська

Методист відділу онлайн-викладачів, онлайн-викладач історії України.

Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка («Історія та правознавство»). Зараз робить акцент на самоосвіту, є активною учасницею міжнародних семінарів, тренінгів та літніх шкіл. Викладач року (онлайн) в ZNOUA у 2017.

Підготовкою до ЗНО займається з моменту його впровадження, уже 2 роки обіймає посаду методиста онлайн-відділу ZNOUA. Разом зі ZNOUA підготувала понад 100 учнів, серед яких найвищий результат — 197.

Як методист онлайн-відділу ZNOUA, часто навчає інших викладачів роботи із сучасними програмами для перевірки знань, а також допомагає побудувати ефективну комунікацію з учнями та їхніми батьками. Тому прагне продемонструвати учасникам курсу, що цей аспект є не лише важливим, а й досить простим. Головне — знати загальні принципи та кілька “секретів”, якими радо поділиться з учсіма охочими.

Участь у курсі


Оптимальний варіант

Учень

Слухач

Участь у 3-х вебінарах онлайн
(власні запитання спікерам)
Доступ до записів (до 1.10)
Додаткові матеріали
Доступ до закритої групи на Facebook
Сертифікат (після успішного тестування)20 годин10 годин
Запис показового онлайн-уроку методиста
Онлайн-консультація* щодо ваших додаткових запитань
Ціна 950 грн650 грн

*Консультація відбувається у форматі вебінару: після завершення курсу ви надсилаєте організаторам перелік своїх додаткових запитань у межах онлайн-викладання і у визначений день підключаєтеся на вебінар, де отримуєте на них відповіді (вебінар буде також доступний у записі).

Зареєструватися
Отримайте корисний PDF-файл «50 корисних онлайн-ресурсів для вчителя»
Введіть свій емейл у поле нижче
ПЕРЕВІРКА ДІЙСНОСТІ СЕРТИФІКАТУ
Введіть номер сертифікату (наприклад, c564c1e028bf461eb5bb42cab869f60b)

Зареєструватися


950 грн

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA