Літні онлайн-курси підготовки до ЗНО

Завершуєш 10 клас і вже хочеш розпочати готуватися до ЗНО?

Проведи літо з користю — прокачай свої знання з української та англійської!

  • онлайн-заняття в режимі реального часу двічі на тиждень
  • лише найважливіша інформація та ігрові елементи
  • безкоштовний пробний урок, щоб оцінити формат
Зареєструватися

Як проходить навчання на літніх курсах?

Вступний тест у форматі ЗНО для визначення рівня.
16 онлайн-занять в режимі реального часу з викладачем: двічі на тиждень по 2 години.
Тренувальні тести на унікальній онлайн-платформі для закріплення вивченого. Коментування виконаних тестів викладачем.
Фінальний тест у форматі ЗНО, що дозволяє побачити прогрес.
Індивідуальна консультація з викладачем, 90 хв на курс (можна використати в будь-який час чи розбити на частини).

Також у будь-який момент можна…

Передивитись відеозаписи занять з викладачем
Поставити викладачу запитання щодо тем, які розглядаються
Відвідати окремий діалог у Телеграмі для спілкування з викладачем та одногрупниками протягом проходження всього курсу

Літні онлайн-курси найкраще підходять тому, хто...

...мріє скласти ЗНО на високий бал й бажає розпочати підготовку якомога раніше.

...планує обрати один з цих предметів як профільний і хоче дізнатися всі нюанси.

...бажає протягом року готуватися самостійно чи робити акцент на інші предмети, і тому прагне якнайбільше вивчити за літо.

Зареєструватися

Розклад занять

Українська мова та література

Літні курси

вт 12.00 - 14.00
пт 12.00 - 14.00
Бонус: 90 хв індивідуальної консультації з викладачем
Онлайн та в записі
Старт: 15.06
Вартість: 1650 грн/курс
Англійська мова

Літні курси

пн 12.00 - 14.00
чт 12.00 - 14.00
Бонус: 90 хв індивідуальної консультації з викладачем
Онлайн та в записі
Старт: 05.07
Вартість: 1650 грн/курс

Хочеш готуватися також з інших предметів?

Вкажи при реєстрації, і ми запропонуємо тобі зручний варіант!

ТИСЯЧІ УЧНІВ УЖЕ ДОВІРИЛИ
СВОЮ ПІДГОТОВКУ ZNOUA

Вони, як і ти зараз, вирішили підготуватись до ЗНО 2014 - 2018, і в результаті склали їх на високі бали та вступили до ВНЗ своєї мрії

Ось лише кілька відгуків наших учнів

Тараник Дарія

українська - 194,5б

історія України- 193б

м. Одеса 

  

  

“Навчання з ZNOUA надзвичайно цікаве та ефективне!!! Підготовка до ЗНО дуже хороша. Вона мені дійсно допомогла. Усі мої знання стали впорядкованими. Я чітко почала розрізняти, що потрібно для ЗНО, а що ні. Отримала багато нових знань у дуже неочікуваному варіанті. І, звичайно, мені було дуже приємно познайомитися та працювати з такими чудовими людьми. Бажаю ZNOUA удачі і подальшого розвитку, щоб у вас завжди були хороші учні, які б приносили вам тільки радість.”

Козяр Яна

українська мова,

історія України

м. Новомиргород 

  

  

   

“Щиро вдячна компанії ZNOUA за організацію і проведення змістовних семінарів. Особливо вдячна Катерині Зуєвій, з якою я працювала, готуючись до ЗНО з української мови. Уроки дали мені можливість отримати високий бал. Заняття були цікаві, змістовні і проходили завжди на позитиві. Ви найкращі!!!”

Болібок Андрій

українська мова- 195б

м. Київ 

  

  

  

“Випадково наштовхнувся на запис одного з вебінарів від ZNOUA і одразу зрозумів, що це те, що мені потрібно, хоча до цього планував самостійно готуватися. Заняття у форматі вебінарів дозволяють отримати необхідний для ЗНО об’єм інформації за 2 години на тиждень, при тому ще й не виходячи з дому. У школі вчителі часто не дуже знайомі зі специфікою екзамену, а тому не можуть загострити увагу на найнеобхідніших моментах, як це зроблять тут. Буду неодмінно рекомендувати ZNOUA своїм знайомим, дякую вам за результат, який на початку року я міг тільки уявляти.”

Радкевич Маргарита

українська мова і література,

історія України

м. Київ 

  

“Вебінари від ZNOUA - це найкращий спосіб швидко, ефективно та дешево підготуватися до ЗНО. Привітні вчителі завжди допомагають із будь-яким питанням, матеріал на уроках якісний та потрібний, ніякої "води", а найголовнішим є те, що на вебінарах тебе навчають не лише теоретичним знанням, а й практичному застосуванню різних правил у житті. Завдяки доброзичливим вчителям та якісному матеріалу ти вивчиш таку кількість інформації, що спочатку це здаватиметься неможливим, але разом із командою ZNOUA тобі все вдасться.”

Пришневська Ольга

українська - 199б

м. Луцьк 

  

  

  

“Я переконана, що ZNOUA – найкращий помічник у підготовці до тесту. По-перше, на курсах ти познайомишся з величезною кількістю цікавих людей: твоїми однолітками та,звісно, викладачами. По-друге, ZNOUA – компанія, котра зуміла поєднати недорогу вартість уроків та їх максимальну якість. У кінці року мої батьки підрахували суму, яку витратили на онлайн-навчання і виявили, що репетитори з фізики та хімії обійшлися мені втричі дорожче. Отже, розпочавши підготовку в компанії ZNOUA своєчасно, ти гарантовано досягнеш успіху!”

Пустоварова Поліна

українська мова і література,

математика

м. Київ 

  

“Після перших занять на вебінарах ZNOUA я була дуже вражена тим, що я не відчувала якоїсь незручності через те, що розмова з учителем і з учнями відбувається віртуально. Чат настільки зручний, що складається враження, ніби відбувається жива розмова. Я відвідувала заняття з української мови й літератури (учитель Катерина Зуєва) та математики (Стефанія Лепявко). Викладачі мені дуже сподобалися! Ніколи не залишалося запитань після занять. Усі теми були дуже ретельно розібрані і пояснені. До того ж, ми робили дуже багато тестів і типових завдань. Я дуже задоволена своїми результатами ЗНО і вдячна вебінарам від ZNOUA!“

Лагно Анна

історія України

англійська мова

математика

м. Херсон 

  

  

“Рівень знань з необхідних предметів не задовольняв. Завдяки вдало організованим вебінарам з цікавими презентаціями та доступними поясненнями я склала іспит на 12 балів(190) та отримала омріяну медаль. Протягом навчального року весь час я відчувала підтримку викладачів, їхнє прагнення допомогти. З ними було завжди весело й цікаво, адже вони молоді, тому добре розуміли нас й знали методики підготовки до ЗНО. Дякую виклачам за велику працю, терпіння й бажання допомогти!”

Дементенко Анна

українська мова і література,

м. Харків 

  

  

  

“Курси ZNOUA - це не просто декілька викладачів, що готують до екзаменів. Це команда друзів, що мають одну мету - дати дітям впевненість у своїх силах і можливість гарно скласти ЗНО. Я не збиралася відвідувати курси, але якось в Інтернеті натрапила на них і вирішила спробувати. Мені настільки сподобалося, що я чекала кожного заняття з нетерпінням. На вебінарах ми не бачили один одного, але завдяки чату та нашій надзвичайній викладачці стали друзями. Я дуже рада, що відвідували вебінари і мала змогу цікаво та приємно підготуватися до ЗНО.”

РОЗПОЧНИ СВОЮ ПІДГОТОВКУ ДО ЗНО-2019
УЖЕ СЬОГОДНІ

Оберіть предмет(и)

0 грн

комісія 10 грн

Контактна інформація


Як з вами зв’язатися?

Цікавлять ще інші предмети?

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA