Безкоштовний вебінар

ЗНО для спринтерів

Вже наступив Новий рік, а ти лише задумався про підготовку до ЗНО? Усі навколо кажуть, що за 5 місяців неможливо отримати високий результат? Тоді тобі до нас, адже ми знаємо, як за мінімальний термін отримати максимум знань!

Онлайн

26.01.2019

початок об 11.00

Розклад:

  • 11.00 — Історія України
  • 12.15 — Математика
  • 13.30 — Українська мова та література
  • 14.45 — Англійська мова

Спікери

Уляна Кінах

Навчається в магістратурі ТНПУ ім. В. Гнатюка, за спеціальністю «вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури».

В університеті постійно брала участь в інсценізаціях та постановках найрізноманітніших літературних творів. Навіть спробувала себе у студентському фільмі-пародії. Неодноразово була переможцем олімпіад з української мови та літератури.

Уляна любить гумор. Не уявляє пояснення нового матеріалу без мемів, кумедних зображень та жартів. Власний результат ЗНО – 196,5 (2014).

Роман Тимошевський

Випускник Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна (спеціальність «Історія»). Зараз навчається в магістратурі в Будапешті (Central European University).

Брав участь у Міжнародних та Всеукраїнських наукових конференціях з історії. Веде нерівну боротьбу з латиною, поки що вона перемагає :)

Його пояснення завжди цікаві й доступні, а на уроках панує атмосфера поринання в захоплюючі глибини історії. Власний бал ЗНО – 196 (2013).

Вадим Головащенко

Навчається в Харківському національному університеті радіоелектроніки (на факультеті комп'ютерних наук).

Переможець (з командою) Всеукраїнського турніру юних фізиків. Розробив мережу Telegram-ботів для підготовки до ЗНО.

Про складне Вадим завжди говорить просто і доступно, між розумінням та «зубрінням» завжди обирає перше. Власний бал ЗНО – 191 (2018).

Юлія Грек

Випускниця Херсонського державного університету (англійська, німецька мова та зарубіжна література).

Пережила всі кола пекла вчителювання в загальноосвітній школі та примудрилась не втратити любові до професії :) Як хобі іноді самостійно бавиться китайською, поціновує просте життя, мінімалізм та дауншифтинг.

Девіз її занять: «Граматика – на пальцях, лексика – на асоціаціях, мова – на реальних ситуаціях!». Власний бал ЗНО – 199 (2009).

Реєстрація закрита

Зареєструватись

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA