ЗОЖНИК – ЗНОШНИК

Або як встигати все і навіть більше.

Будь ласка, не треба мені казати, що «Здоровый образ жизни» перекладається українською як «Здоровий спосіб життя». Я знаю.

Просто абревіатура ЗСЖ ой як не личить до назви мого блогу:)

Нарешті я прийшла до тями і повернулася до свого колишнього режиму. Що ж такого сталося у 11 класі?

1. Я плюнула на здоровий 8 –годинний сон і лягала спати о 2:00-3:00. Я розуміла, що з таким режимом мене й кава не врятує, однак продовжувала робити уроки вночі, а зранку по 4 рази ставити будильник на повтор.

Результат (чомусь захотілося написати як сковорода «Мораль» (зношники зрозуміють)): «Сашо, із тобою все добре?» – таке запитання я почула від вчительки англійської. Воно змусило мене задуматися.

Під очами – темні кола, волосся розпатлане. На перерві вмикаю спокійну музику і тихенько хроплю, лежачи на парті. Що вже тут казати про те, що я нічого не могла зрозуміти на уроках та зосередитися на інформації. Лише мріяла про тепленьке ліжечко та м’якеньку подушечку.

Що ще треба 11-класнику для щастя?:)

2. « Який спорт? Уроки, уроки і уроки..  Ще скажіть, що треба вилазити з квартири подихати свіжим повітрям».

Насправді це теж неправильно. У першому семестрі я вважала, що мені не вистачить часу, та просити кошти у батьків якось не хотілося.

Але на зимових канікулах я встигла попрацювати (якщо захочеш – знайдеш час на усе) і вже 9 січня купила абонемент у спортзал.

Хочу сказати, що фізичні вправи допомагають мені позбутися негативу, якого я набираюся у школі, додають енергії та позитивно впливають на моє самопочуття, настрій, та що важливо для дівчат, піднімають самооцінку. 

Також я встигла позбутися деяких своїх поганих звичок та беру участь у марафоні, ініціатором якого є Катя блогер.

Він називається «Лютий без солодкого».

А щодо того, як знаходити час на усе: уроки, додаткові заняття, спорт, хатню роботу,відпочинок, спитайте себе, чи ви дійсно хочете встигати робити усе задумане, і чи робите для цього хоч щось.

«У мене немає часу» – найгірше виправдання, яке я завжди чую.

Скажу по собі. Іноді лінива просто жах. Як зайду в Інстаграм, то наче зомбі. Фотки, фотки, фотки, лайки, лайки,лайки. 

А іноді, коли я втомлююсь від навчання, розумію, що треба залишитися вдома, повалятися у ліжку і зробити те, на що не вистачає часу – подивитися фільм чи просто помалювати. Однак захоплюватися цим не треба.

Мені, аби все встигати, допомагає програма «мої справи». Я пишу туди заплановані події, а коли виконую, ставлю галочку. Такий  собі самоконтроль.

Якщо не хочеться – не пишу. Не зробити дз – це для мене нормальна річ. Однак потрібно вміти викрутитися або зробити його перед уроком.

Ну що ж, любі читачі, результативного вам тижня. 

Ваша Санні :)

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA