ЗНО з біології в мультиках: готуйся захопливо!

Сьогодні я підготувала щось цікавеньке для біологів. Так-так, «Фіксики» лишилися в минулому, або ж для фізиків. А тебе цікавлять не пилососи та інша техніка, а клітини, органи, водорості та ланцетники.  Я ж знаю, що ти й досі не проти подивитися якийсь мультфільм чи послухати #нереальнонереальні історії ;)

Одразу ж невеличкий DISCLAIMER

Основна частина роликів, які я запропоную, озвучена англійською, проте в деяких є й російські субтитри. Але ж англійська — то не є погано! :D Це класна можливість одночасно готуватися до ЗНО з іноземної мови, або ж просто прокачати свої skills. 

Тому лови нереально круті та корисні посилання!

EdEra — освітній проект та велика платформа на YouTube, де ти можеш знайти онлайн-уроки на будь-який смак. Вони також запустили колись цілий безкоштовний міні-проект, де у СТИСЛІЙ формі розповідають усілякі біологічні штуки. Курс давно вже закінчився, але відео й досі залишаються у відкритому доступі. Там ти знайдеш цікавого ведучого, який разом із монтажником добряче попрацював над анімацією. Тож надто нудно тобі точно не буде! 

Цілий список на каналі «Amoeba Sisters» плей-листів чогось на кшталт мульт-відео-уроків, які НЕРЕАЛЬНО ЦІКАВО переглядати як дітям, так і дорослим. Складний матеріал пояснено простою мовою у формі мультфільма з яскравою сучасною анімацією, яка лаконічно й чітко відображає всі біологічні процеси. 

Щиро дякую Маргариті Мартем‘яновій (викладачці із ZNOUA) за таку чудову знахідку. ЗНО склала ще влітку, а й досі іноді залипаю на ці відосики!

Отож, люди, дійсно раджу всім ЗВЕРНУТИ ОСОБЛИВУ УВАГУ на цей YouTube-канал! 

Відео, перевагою якого є реалістичність та якість моделі клітини, якою ми подорожуємо, аби дізнатися, як все ж таки відбувається синтез білків та які інші «події» у клітині передують цьому процесу. 

Рекомендую кожному з вас його переглянути, адже воно ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ УЯВИТИ МАСШТАБИ, в яких відбувається все, що ми вивчаємо; ВІДЧУТИ ПРОСТІР; пройти шлях із фінішом у синтезі білка, побачити всі складові хромосоми та зрозуміти все якомога детальніше! Такий собі mind blowing. До того ж, отримаєте естетичне задоволення. 

Особисто для мене чомусь однією з найскладніших тем виявилася «Мітоз та мейоз». Довго з ними мучилася, але коли, нарешті, до мене дійшло, - «спіймала справжній дзен» та пізнала істину поділу клітини. [До речі, пишіть у коментарях, яка тема здається зараз вам найскладнішою :D]

Гадаю, друге відео особливо має зайти поціновувачам ДЖОНА ГРІНА та тим, хто залив крокодилячими сльозами клавіатуру свого ноутбука за переглядом «Провини зірок». 

Адже [#ОмійБог] канал веде сам БРАТ ПИСЬМЕННИКА - Хенк Грін. Зацініть його манеру подачі інформації, іронічні зауваження та цікаві порівняння!

Тож checkайте за посиланням  :D 

Ну, а якщо ти не хочеш зв‘язуватися з англійською, а біологію за відосиками вчити хочеться, то в тебе є 2 варіанти:

Так, на каналі ZNOUA також є відео для тебе! І, незважаючи на те, що там ПОКИ що є лише 2 відео, їхня якість тебе приємно вразить! Мені вони подобаються своїми графічними зображеннями, які супроводжуються зрозумілими поясненнями звичайною розмовною мовою. 

А на останок — #спокойнойНочиМалыши — просто цікавенький ролик про амімацію в мікробіології. Не надто навантажене надрозумними фразочками, проте і звідси ти можеш почерпнути для себе якісь терміни та закріпити матеріал, вивчений на уроці. Натискай на літери: TED !

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA