Зворотний
дзвінок

ЗНО з англійської: круті додатки для підготовки

Сподіваюся, попередній пост для вас зайшов, як гарячі пиріжки в Одесі, тому не можу не поділитися ще декількома крутими ресурсами для підготовки до ЗНО з англійської:

1. Можливо, хтось чув про англомовну платформу TED (Technology, Entertainment, Design)? Це приватний некомерційний фонд США, призначений для розповсюдження ідей, які можуть зробити світ кращим. 

Так ось, все розпочиналося з двох чувачків, які організували конференцію на 3 основні теми: технології, розваги, дизайн. Поступово областей для обговорень ставало дедалі більше, й ось, на сьогодні, ми маємо повноцінно розвинуту платформу з різноманітною кількістю лекцій від багатьох відомих, або доки невідомих людей та мільйонними переглядами щодня (загалом, кажуть, що виступити на TED - це немов орден пошани отримати, тільки крутіше).

Їх усіх об'єднує спільна мета: поділитися своєю думкою/ідеєю зі світом. Що круто для нас? Звісно, що лекції проходять на англійській мові та з субтитрами. Отож, у вас є можливість розвитку як у вивченні англійської мови, так і особистості в цілому, а в додаток й вимову прокачаєте.

2. Наступне, про що я почула зовсім нещодавно і вже не уявляю вивчення матеріалу без нього - це Quizlet. Додаток, який дозволяє вам самостійно створювати флеш картки зі словами, чи знаходити й використовувати вже готові.  

Додаток допоможе якісно підготуватися до диктанту/тесту/контрольної або просто поповнити запас слів за допомогою функцій Заучування, Картки, які ви можете переглядати в метро, а якщо ще в годинну пік, то будете вчити не тільки ви, а й стоячі поряд (перевірено), за що вам плюсик в карму. Відокремити треба й Письмо, яке навчить вас писати слова без помилок, Підбір, у вигляді бліц-гри, та Тест, за яким відслідкуєте свою продуктивність та отримаєте результат до та після. До речі, це стосується не лише англійської, а й історії, української мови, літератури та інших предметів, теми яких треба завчити. Якщо ви потребуєте допомогу, Mr. Google вам усе детально та люб'язно розповість.

3. Цей метод підійде для тих, хто хоче чимскоріш використовувати свої отримані знання на практиці - мовний обмін. Дійсно, круто, коли ти маєш можливість знаходитися у відповідному середовищі. Але коли його немає... на допомогу приходить Tandem.

Це додаток, який надає змогу вчити мову, спілкуючись з людиною. Ти можеш листуватися, надсилати аудіо-смс, відео-повідомлення, знайомитися з людьми з різних країн та знаходити нових друзів. У додатку ви можете виправляти помилки один одного для ефективного вивчення розмовної мови.

Не можу передати словами, як це круто! Ти можееш сам обрати собі співрозмовника з будь-якої країни, користуючись цим, можеш задати питання, які тебе цікавлять. Моя тобі порада - не провтикай це. Наведу приклад з життя, в якому цей додаток мені був як-не-як доречний. Коли ми були в Стамбулі, часу на створення повноцінний розкладу дня не було (що дивно), а подивитися всі визначні місця було за обов'язково. Саме в цей момент я й згадала про додаток: зв'язалася з  двома людьми, які швидко мені сказали що й до чого, які страви обов'язково скуштувати, куди піти, а куди не варто, як люблять дурити іноземців та де пахлава найкраща. Отже, я дізналася інформацію, яку в Інтернеті майже ніхто не напише.

4. А я переходжу до останнього інструменту на сьогодні. Це, звісно ж, кіно. Сказати чесно, я обожнюю, коли є відповідна атмосфера. Якщо це навчання, то обов'язково з філіжанкою чаю на столі, якщо це день, аби виспатися, то він вдався, якщо за вікном сильний дощ, якщо це кіно, а вдома сидіти не хочеться - обов'язково кінотеатр, а якщо в тебе в червні ЗНО - фільм англійською мовою. Приблизно рік тому я не бачила сенсу та не мала бажання перегляду чого-небуть з субтитрами, доки моя думка не змінилася на протилежну. Тому купуємо квитки на найближчу прем'єру й come on! 

Не забувайте про англомовний контент в просторах інтернету. Сюди відносимо й телешоу, й youtube, й блогерів, і пісні з перекладами текстів - всі теми, які вас цікавлять. Обмінюйтесь інформацією, особливо розповідайте те, що вам погано запам'ятовується, аби відкласти інформацію в голові. Let's do it!

Ваша студентка з коледжу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA