Зворотний
дзвінок

Життя між ЗНО

Привіт, мій карантиновий читачу! Сьогодні тут будуть думки, роздуми, висновки та побажання [гадаю, всі вже звикли до затишного й домашнього?]. Нещодавно я прочитала чудовий пост Влади, у якому вона мріяла про життя після ЗНО. Тож мені спало на думку: а чому б і собі не написати про життя, але не після, а МІЖ ЗНО?

 

Я складаю ЗНО вже другий рік :D Спочатку вгамую вашу цікавість: я не «завалила» екзамени минулого року. У 2019 році я вступила на бюджет до НУФВСУ, проте цього року [з метою продовжувати своє навчання паралельно й за іншою спеціальністю] я складатиму математику.

Усвідомлюю, що я разом із ZNO.ua вже 2 роки. Майже стали рідними. 2 рази на тиждень та близько 600 днів.  2019 та 2020 роки на курсах кардинально відрізняються. Адже вивчати одночасно 3 предмети та 1 – це різні речі. Трохи сумую за тими групами, в яких я була минулого року, проте мені дійсно пощастило і в 2020. 

Перед початком першого семестру з математики я з цікавістю уявляла собі, як мене сприйматимуть у групі, адже я на рік старша за інших. Ні, не хвилювалася, як не дивно, мені просто було цікаво. Я майже не відчуваю тієї незначної різниці у віці! Можливо, це ще тому, що деякі підлітки в моїй групі мають більш ґрунтовні знання з математики, тому я навпаки тягнуся до деяких із них та часто звертаюся за порадою чи просто прошу пояснити. Цікавий досвід!)

Чи відчуваю я себе більш впевнено щодо самого процесу ЗНО? Гм… Моя відповідь буде, як у твоєму власному висловлюванні, – і за, і проти. ТАК – бо я вже знаю, яка на мене чекає атмосфера, як усе відбуватиметься, знаю, що це реально не страшно, коли ти вже на совість підготовлена та що дяді з металошукачем є лячними лише в казочках для дітей доЗНОшного віку; але й НІ – бо все відчуття впевненості більшою мірою, як на мене, залежить від того, чи почуваєшся ти як риба у воді саме у предметі.

А вони, маю зазначити, дуууже специфічні. Порівняю з коханням. Це неможливо пояснити, ці відмінності треба просто відчути! НЕ можу сказати, що, як усі кажуть, у математиці треба розуміти, а в історії – завчити. Я схильна вважати, що нам потрібне глибоке розуміння предмета й ми маємо звикнути до нього, аби відчувати себе у своїй тарілці!

Про відповідальність. Цього року я ознайомилася з процедурою реєстрації на [ ці три літери ]. Проте, досі не можу знайти свій номер реєстраційної картки… Це діагноз…=) Ні, не думайте там, я реально вже складала тест, навіть на основній сесії, чесно, та я не брешу :D. Та справа лише в тому, що минулого року за нас майже все це зробили у школі. І це дійсно є тією річчю, за яку я щиро їм вдячна. Адже для мене вся ця тяганина з певними формами на офіційних сайтах, з важливими папірцями і таким іншим – справжній стрес! Та доведеться звикнути, адже ось за кілька місяців – доросле життя (18+) XD. Мені навіть здається, що у всіх тих фільмах з червоним квадратиком мали б бути сцени з документами та таким іншим… Бррр)

Ооо, пам’ятаю, я, так само як і ви зараз, будувала плани на «життя після ЗНО». Проте, в моєму досвіді з цими планами відбувся невеличкий(?) фак-ап))) У жодному разі не пророкую тобі такий сценарій! [Якби була вірянкою, сказала б навіть «БОЖЕ, ЗБАВ!».] Навпаки, вже пишу сценарій то туторіалу: «ЯК ТРОШКИ ПРОСРАТИ ЛІТО», а поки відеоблогер, що спить у мені вже 18й рік, продовжує свою подорож царством Морфея, залишу тобі тут детальну АНТИІНСТРУКЦІЮ: ІНСТРУМЕНТИ ЛІТНЬОГО ФАК-АПУ!

Намбер ван:

Не складай ніякого детального  плану хоча б на перший місяць. До біса той time management! Просто лови дзен, і все на тому.

Намбер ту:

Але при цьому тобі просто #кончеварто тривожитися через те, що ти «лінива дупа», яка не може зібратися і, врешті-решт, виконати хоч щось задумане.

Намбер срі:

Ні, ти ШО?! Жодного тижня повноцінного відпочинку, тим більше двох, а про три вже зовсім мовчу!!!

Намбер фор:

Жодного часу з приємним тобі релаксом та заняттями/ хобі. Твоя доля – лише мріяти про продуктивність та гризти себе через прокрастинацію!

Намбер файв:

Не прочитала ще жодної книжки з тих, що планувала?! – «То всьо вже потєряно, детка», можеш і не починати, твій потяг давно вже «ту-ту».

!!! Пам’ятай: цій інструкції потрібно слідувати виключно НАВПАКИ – і все в тебе буде чудово)

 

А я прощаюся з тобою і вже традиційно нагадую мити ручки, дихати свіжим повітрям, бути свідомим, бути «в курсі», але на позитиві!

До віртуальної зустрічі наступного тижня, мій товаришу по карантину :)

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA