Замітка: про травень, ZNOUA та біг

Привіт, привіт! Як твої травневі канікули? Відпочив? Чи не на секунду не залишив думку про екзамени, які, до речі, вже от-от доведеться складати? Неймовірно радію цьому факту: просто хочеться написати ці тести, заспокоїтись, впевнитись, що все це було не дарма.

Найголовніша рекомендація моїх вихідних - подкасти від ZNOUA. Щоб по другому колу не перечитувати українську літературу, я слухаю прекрасні голоси Антона Знощенка й Оксани Бондаренко. У кожному випуску вони обговорюють лише найважливіші аспекти творів, їхні сюжети, трохи про авторів, а як приємний бонус за кодовими словами тобі нададуть доступ до тестів. Якщо українська література є неактуальною для тебе, можеш також якісно готуватися до історії за серіями від “БомбеЗНО Подкаст”, які доступні на будь-яких майданчиках. Тобі обов’язково сподобається! 

Так як вже точно настала справжня весна, хочу замотивувати тебе на ранкові пробіжки. Займаюсь цим вже четвертий рік і пропагую в маси. Чому? Розберімо по пунтках.

 

 

Перше. Біг і депресія

Біг допомагає в керуванні стресом, а також у подоланні тривожності тому, що під час бігу ми, очевидно, відволікаємось від негараздів і звичних думок. 30 хвилин на біговій доріжці достатньо, щоб підняти настрій і поліпшити самопочуття. Підкорення кілометрів щоразу дарує мозкові нейрохімічні «нагороди» — ендорфіни (наші внутрішні наркотики, які приносять щастя і знеболення). І сам рух, і досягнення на тренуванні дарують мозку медіатор задоволення — дофамін. Саме прагнення дофамінового підкріплення щоразу спонукає нас на пробіжку.

 

Друге. Біг і мозок

У бігунів кращий сон, краще розвинуті зв’язки між ділянками мозку, що відповідають за планування, прийняття рішень, пам’ять і багатозадачність. І чим більше ми бігаємо, тим сильніший ефект. 

 

Дякую за твою допитливість! Побачимось через тиждень. Надсилаю порцію віртуальних обнімах тобі. Сподіваюсь на максимальну корисність цих 3-х хвилин, які ти витратив на цю статтю. 

See u later, alligator 

*не забудь дати свій фідбек у коментарях.


 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA