Зворотний
дзвінок

За рік до абітури: ЗНО в коледжі

З усією любов'ю до авторів програми української літератури: від Григорія Сковороди до Василя Голобородька, пишу вам перший пост. 

Май нейм іс Влада! Я - офіційний абітурієнт 2020 року. Давайте разом йти за планом #знона200?!

Буду з вами чесною: я ПРОТИ банального зазубрювання матеріалу, адже особисто я таку інформацію не сприймаю, та й у голові вона довго не затримується. У блозі спробую розповісти про свої методи підготовки та занурю у ритм мого життя - не завжди ж зависати над інтегралами. Окей, камон розпочинати!

 

Після отримання базової середньої освіти я вирішила продовжити навчання в коледжі, бо вже тоді розуміла, що хочу розвиватися у сфері маркетингу. Далі була подача документів. Трохи нервів. Іспити та довгоочікуваний вступ. Ось уже 2 курс, а тема підготовки все актуальніша.

Дехто каже, що в коледж йдуть тільки ті, хто не хоче навчатися у школі. Так, такий варіант я не виключаю. Але думаю, якщо людина хоче навчатися, вона отримає знання в будь-якому закладі. Перевагою коледжу для мене є те, що замість уроків - пари, тому при виконанні домашньої роботи я концентруюсь максимум на 4-ьох предметах. 

Щодо структури складання іспитів: у коледжі вона відрізняється від шкільної.
Студенти мають 2 варіанти:

 

1 варіант: є можливість написати ЗНО лише з 2 предметів та перейти на 3 курс (за умови прохідного балу), а вже після отримання сертифікату молодшого спеціаліста готуємось до профільного іспиту й, нарешті, привіт 3 курс в універі. Отже, якщо підрахувати, можна заощадити 1 рік!

2 варіант: одним із плюсів навчання в коледжі є можливість вивчати профільні дисципліни, а якщо виникне думка "це не моє" - "welcome to school", або після 2 курсу починається вступна кампанія до університету, де можеш обрати іншу спеціальність, але вже у ролі вступника-першокурсника. Коротше кажучи, як 11-класник.

 

Я впевнена, що цей рік буде переповнений навчальним матеріалом для тих, хто наполегливо готується до головного іспиту 2020 року. Але не слід хвилюватися, бо це всього ж іспит, а не смертна кара. 

Отже, де б ми не навчалися, у школах, коледжах, гімназіях чи в інших закладах, нас усіх об'єднує одна ціль, аби на сайті vstup.info знайти своє прізвище в списках зарахованих!

Мейд віз лав :)
Ваша студентка з коледжу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA