За місяць до ЗНО...

Привіт! Тільки починаєте готуватися до ЗНО або намагаєтеся надолужити весь матеріал? Тоді ця стаття точно для вас! Утім, ідеться не зовсім про тестування, а про те, що варто встигнути та усвідомити за травень.

1. Генеральна репетиція.

Чули колись слово "прогон" від артистів? Коли готуєшся до концерту та ставиш генеральну репетицію незадовго до виступу. Рекомендую нам із вами влаштувати щось подібне з програмою до ЗНО. На сайті УЦОЯО роздруковуйте програму (якщо досі цього не зробили) та виділяйте яскравим кольором теми, які бажаєте повторити. Зосередіться на них і "проженіть" матеріал ще раз

2. Конспекти, схеми, формули...

Як стверджують більшість викладачів ЗНО та й екс-учасників, зовнішнє тестування – це не тест на визначення загального рівня знань, а на знання деталей, формул, дат, персоналій, тобто того, що не стосується загального розуміння конкретного предмета. Наприклад, з математики треба знати формули й уміти їх застосовувати; з української літератури – жанри творів, імена персонажів, псевдоніми авторів і багато іншого. Тому за місяць до тестування вже треба мати або нагально почати шукати/робити «шпаргалки». Тільки не ті, з яких можна списувати (не робіть цього, проблем і так завжди вистачає), а ті, з якими легко і швидко повторювати під час тестових тренінгів. Це мають бути таблиці, схеми, конспекти, формули, інфографіки, скорочені твори тощо. Усе це задля такого собі інтенсивного навчання протягом останнього місяця чи комфортного повторення.
 

3. Не хочете вчити вірші  для ЗНО?

Я теж. Тому просто читаємо потрібний нам вірш щовечора перед сном. Так творчість поетів відкладеться в пам'яті до іспитів. Але бажано все-таки вивчити ті нещасні рядки, щоб перестрахуватись).
 

4. Дбайте про своє фізичне ментальне здоров'я.

Прислухайтеся до свого організму. Набагато легше готуватися до екзаменів тоді, коли ваш емоційний стан урівноважений. Намагайтеся спати 6-8 годин на добу та дотримуватись більш-менш здорового способу життя. Я вже фіолетово-зелена через темні кола під очима та брак свіжого повітря. Улітку буду довго відновлюватися.

(Естетика одинадцятикласників)

Ну що ж, сподіваюсь, ця стаття хоч якось  допомогла налаштуватися на плідну підготовку.  Що б ви не замислили, починайте працювати вже зараз! Щасти всім нам у такий непростий період!

-Ваша Софійка

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA