Зворотний
дзвінок

Які музеї треба відвідати ЗНОшникам?

Підготовка до екзаменів — трудомісткий процес, що передбачає значне навантаження. Але для досягнення хорошого результату найбільш плідним способом підготовки є баланс між одноманітним навчанням та іншими активними заняттями, які відволікають від рутини.

Отож, як тобі ідея відвідати музей?! Мабуть, звучить не надто захоплююче. Розумію =) Останнім часом в наших головах засів стереотип, що всі музеї — це  марна трата часу. Спробую змінити твою думку! 

ЯК ВІДВІДУВАННЯ МУЗЕЇВ  ПОЗИТИВНО ВПЛИВАЄ НА ТВОЮ ПІДГОТОВКУ ДО ЗНО?! 

— побачиш на власні очі те, що до цього зустрічав(ла) лише у вигляді ч/б рисунків чи неякісних фото; 

— дізнаєшся детальніше про певні процеси/події, які ти вивчаєш;

— почуєш для себе щось цікаве, мимоволі утвориш асоціації, які допоможуть тобі краще запам‘ятати матеріал; 

    + як бонус можна отримати мотивацію та відкриття «другого дихання» після кризового періоду в навчанні :) 

ЯКІ МУЗЕЇ ВАРТО ВІДВІДАТИ ЗНОшникам? 

1. Палац Кирила Розумовського в Батурині (історикам)

Це будівля, що є в переліку пам’яток архітектури  для ЗНО з історії. Чим же палац цікавий?!

• Це єдине творінням видатного англійського архітектора Чарльза Камерона в Україні. 

• Після смерті Кирила палац перейшов у спадок його синові Андрію - Віденському дипломатові. Цікаво, що ім’ям другого в столиці Австрії названо навіть вулицю, а БЕТХОВЕН, виявляється, ПРИСВЯТИВ йому свою 5 СИМФОНІЮ! Поштовхом до цього стала меценатська діяльність графа Андрія Розумовського. 

• У приміщенні резиденції ти можеш побачити й ОРИГІНАЛЬНІ меблі початку XIX ст., а також шафу з бібліотеки Кирила, що за переказами налічувала понад 2000 книг.

• Палац має навіть власну інстаграм-сторінкуна якій ти завжди можеш дізнатися новини музею. І, що насправді дивує, новини дійсно є! Ось, наприклад, у 2018 році прямий нащадок гетьмана, Грегор Розумовський, подарував музею один із універсалів гетьмана. 

До того ж, побувавши там, ти зможеш краще запам‘ятати саму постать Кирила Розумовського, а також зовнішній вигляд будівлі, який може потрапити у тест на екзамені.

2. Музей медуз у Києві (біологам)

Минулого року Маргарита Мартемьянова, викладач з біології на ZNOua, влаштувала нашій групі надзвичайно цікаву екскурсію Музеєм медуз. 

• Експонати — 25 видів медуз.

• Яскрава підсвітка та музика створюють відповідну атмосферу перебування в підводному світі. 

АЛЕ: якщо ти хочеш не лише естетично насолодитися, а ще й отримати певні знання з теми про Кишковопорожнинних, зроби так:

I варіант

Якщо ти готуєшся на ZNOua, запропонуй своїй групі та викладачу сходити разом. Так ви зможете зекономити трохи часу: теорію викладач розповість біля акваріумів, а час, що залишиться на занятті, буде для розв‘язування додаткових тестів :)   

Або запроси однокласників та вашого вчителя з біології. 

II варіант

Якщо викладач каже, що йому вистачає вас і на уроках XD / що не піде з вами, бо ви не виконуєте домашку (не робіть так, а то залишитеся без музею), можете піти разом із друзями й розділити між собою вартість за послуги гіда, яка складає 200 грн. 

3. Скандальна виставка законсервованих людських тіл «Body Worlds» (біологам та особливо сміливим :D)

Із 31.08 по 31.10 2019 року в Києві проходить виставка справжніх людських тіл, що були збережені методом пластинації. 

Одинадцятикласникам для складання ЗНО з біології, на мою думку, похід на цю виставку принесе чимало користі. Адже ви зможете детально розгледіти, як саме виглядає певний орган, де розташований певний м‘яз, який вигляд має справжній людський мозок і т.д. Особливо, якщо ви мрієте стати медиком. 

Особисто мене дуже інтригує наявність такої виставки, а той факт, що вона ще й «приїхала» до України  з-за кордону взагалі дає чарівного пенделя, щоб туди сходити, поки є така можливість. 

А які музеї для ЗНОшників вважаєш корисними ти? 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA