Зворотний
дзвінок

Як я шукаю своє призначення

Різниця у віці - ви не уявляєте, як для мене актуальна ця тема. До школи я пішла в 5 років, тому була найменшою в класі. Зараз мені 15 років, я навчаюся на 2 курсі коледжу. Іноді я не розумію, як я тут опинилася, бо більшості одногрупників вже 17, а й то 18, Карл!

Мене постійно кудись несе, я й досі вважаю, що повинна чимскоріш досягати своїх цілей, напевно, тому що не хочу відставати від своїх друзів/знайомих, з якими маю різницю у віці. Тому в 12-13 років я отримала свою першу роботу в ролі аніматора та відпрацювала 2 роки. Це був дуже насичений період, про який я зовсім не шкодую. Саме через такий перший досвід я була більш рішуча у виборі своєї майбутньої професії. Мабуть, це й стало одним із поштовхів до вступу в коледж. Я була неймовірно щаслива, коли заробляла гроші самостійно, та ще й розвивала свої навики.

Будьте готові, що перша робота може змінити деякі погляди на ваше життя, як це було і в мене.

Я притримуюся такого правила: що б із нами не траплялося - все так і повинно бути! (Звісно, за умови, якщо ви зробили зі свого боку все можливе). Тому, яка б лажа не була, все одно через деякий час ви про неї просто забудете та згадуватимете, як за пройдений етап. У такі моменти я задаю собі питання: чи буде для мене це важливо через 5 років? Якщо ні, кажемо всім хвилювання аурфідерзейн. 

Останнім часом я хотіла отримати досвід у своїй професії, так як маркетинг включає в себе багато галузей, про які я знала максимум визначення з Інтернету, а головного - практики - було 0.  Я й вирішила піти на перший у своєму житті кастинг на стажування одного з проектів, пов'язаних з медіасферою.

У той момент я оцінювала свої шанси в 1%, бо хто захоче брати на роботу людину без досвіду та якій, до того ж, 15 років?! Виявилося, комусь та й захочеться, бо я все-таки його пройшла. Для мене це була особиста перемога, внутрішня перемога. У той день, виходячи з залу співбесіди, я почувалася впевненою в собі та з усвідомленням, що я дійсно можу все! Моя самооцінка підвищилася
разів у 10. Зараз я розумію, що цей етап для мене був підтвердженням того, що все неможливе - можливе.
Стосовно стажування: було неприємно прийняти той факт, що мені не подобається те, чим я займаюсь, а продовжувати так надалі я не могла, тому в перші дні й відмовилась від роботи. Спершу було не дуже приємно усвідомлювати, що я не змогла завершити діло до кінця, але потім все більш розуміла, що зробила правильний вибір. Я зробила висновок, що це була не моя мрія, а мрія іншої людини, яку я нав'язала на свою голову й собі. (КАТЕГОРИЧНА ПОМИЛКА, одразу тікай від такого) Забобони з цього приводу спрощувала так: з усього треба робити висновки та крокувати далі! До того ж, як наслідок, для себе я відкинула один із варіантів професій та отримала заряд впевненості у власних силах. 

Саме так і починається мій шлях у пошуках свого призначення в цьому безмежно великому на можливості світі!

Ваша студентка з коледжу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA