Як втягнутися в роботу після свят
Друзі, вітаю всіх із Новим роком!
Сподіваюся, ваші свята були яскравими. На превеликий жаль, канікули вже минули. Постає гостра потреба приборкати лінощі та сісти за роботу. Як завжди, дам вам декілька порад. Не зволікаймо, до старту ЗНО залишилося 130 днів!!!

1. Складіть перелік "проблемних" тем
Перегляньте програму ЗНО для кожного предмету. Занотуйте, що вам потрібно повторити/вивчити. Згрупуйте теми за місяцями. Візьміть 3 маркери та подумайте, який колір позначатиме певний місяць (наприклад, малиновий-січень, рожевий-лютий, жовтенький-березень). Так ви чітко бачитимете "повну картину" та швидше орієнтуватиметесь у підготовці.

 

 

На світлині план, складений відповідно до мого самовчителя. Хочу підтягнути ВСІ теми, щоб набрати максимальний бал.

Раджу з січня по березень штудіювати матеріал, а з березня по травень тренуватися на тестах.


2. Довжелезний список "проблемних" тем уже мав би мотивувати вас на плідну працю. Що робити, якщо мотивації немає навіть після цього? Мабуть, вам уже набридли мої заклики до перегляду рубрики "Study with me" на YouTube? Створіть дошку "Study aesthetic" у Pinterst, колаж із картинок або мудборд. Візуалізація – ваша супутниця на шляху до успіху. На екрані блокування можна встановити шпалери, які надихатимуть учитися. А краще – мінімалістична заставка, яка не відволікатиме вас від важливих справ.

3. Публічна звітність
Ідеально для екстравертів. Поставте собі мету та створіть план дій. Виконуйте завдання, хизуйтесь своєю продуктивністю та надихайте інших у соцмережах. Буде соромно прокрастинувати, якщо за вашою роботою слідкують підписники. Пам'ятайте, що суперник тішиться, коли ви опускаєте руки. Не дайте ворогу посміхнутись!
Ви можете додавати історії в Instagram (для "близьких друзів" або назагал), створювати дописи у Facebook. Я вигадала геніальну річ: за моїми успіхами слідкує одна прекрасна вчителька. Просто змінила налаштування конфіденційності у ФБ, натиснувши "Аудиторія – конкретні друзі". 
Якщо використаєте хоча б одну з цих порад, відмічайте @znoua та @kemistrichka. Цікаво познайомитися з моїми читачами).


4. Якщо не можете почати працювати через утому, виділіть час на релакс. Забудьте про ЗНО та школу на 24 години, але наступного ранку прокидайтесь як можна раніше та йдіть учитися. Я, до прикладу, не можу повноцінно відпочивати, коли подумки рахую бали за самостійну, яку залишила на вчительському столі в листопаді 2017 року. Навіть якщо ви день відлежитесь на канапі, напруга не зійде. Треба просто перезавантажити мозок.
Сподіваюся, ця стаття повернула вас до післясвяткових реалій ЗНО-шника :) Заварюймо каву та ходімо поповнювати скарбничку знань разом! Зичу всім казкового настрою!

 

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA