Як вивчаючи все, не вивчити нічого

 

Коли до ЗНО залишається місяць, хвилювання може брати гору, а найкращою ідеєю стане вивчення матеріалу в найбільших масштабах за найкоротший час. Але, народ, камон! Залишати всі формули наостанок - не найкращий варіант. Багато хто знає, що навчання потребує систематизації, тому краще спланувати свій графік. Зрозумівши, коли і на що сконцентрувати ваш промінь розуму, можна раціонально спланувати увесь наступний місяць.

Якщо цей спосіб вам не підходить, спробуйте намалювати календар з відзначеними датами складання і кожного разу замальовувати день. Можливо, телефон чи інші подразники вже не будуть виглядати такими привабливими?

 

По-друге, знайдіть собі товариша "за нещастям". Взагалі, мені здається, це суперова ідея для майбутнього мобільного додатку. Якщо б була така програма з пошуку компаньйона по навчанню, з яким і параметр обговорити можна і про "Катерину" попліткувати в радість, вона користувалася попитом.  Хоча, можливо, щось таке вже існує, то чекніть в коментарях;) 

 

Може ще кіко тестиків? Минулий тиждень я просто над ними зависла. Раніше, окрім додаткових занять, руки до онлайн тестів в мене не доходили, я максимально відтягувала цей момент, і ось, коли тягнути  вже немає куди, як то кажуть, увійшла в кураж. Коли бачиш свій реальний результат, який з кожним тестом стає краще, з'являється якась шалена мотивація.

Для мене це неабияка перемога, адже протягом довгого часу я не відчувала віддачі від своїх зусиль, тому різниця в ті нещасні 3 бали вже були успіхом. Отож, летс гоу практикуватися! До речі, на сайті zno.osvita.ua тести з української мови структуровані не лише за роками, а й за темами. А як ми знаємо, питанням з літератури дано здатність повторюватися, тому ймовірність їхнього випадання досить високі!

 

 

Інший спосіб, що мені допомагає це регулярність! Повторюючи кожного дня і витрачаючи 10-15 хвилин, можна чудово вивчити наголоси, гарантую:) Але справжній біль -  фразеологізми. Не знаю, хто там яку вбачає логіку, але для мене це складно. На щастя, я - не єдина в кого за це боліло серденько, тому в YouTube можна переглянути фразеологізми ГЕНГ, які зняли також минулі випускники. Як на мене, це "визивайте поліцію", як круто:)

 

Не менш важливим, є таймінг! Я не звертала особливу увагу на обмеженість у часі на іспиті, але тільки зрозуміла, що ВВ можу писати годину, а то й дві, якщо не три, доки на доведу до ідеального стану. Спробуйте частіше використовувати таймер. Я його юзаю в частині Reading, а відтепер і при написанні листів. Це стосується не лише іспитів, але й підготовки. Частенько концентруючись на одному предметі, можна геть забути про інші, на допомогу приходить pomodoro technique, про яку писала Аня у своєму блозі:) А з вами ми почуємося вже наступного тижня! 

 

Ваша студентки з коледжу!

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA