Як Versus Battle змінив моє шкільне життя

Я стою в тісному колі народу з моєї школи. Тут зібралась майже вся паралель 11 классу, багато учнів з 10 та 9. Перед нами, наче тореадори в Колізеї, готуються до виступу два учасника. 

Сьогодні в них важливий день, змагання не на життя, а на сме... ой, це я щось вже перегнула. Та дійство це реально хвилююче. Всі ми зібрались подивитися на те, як хлопці в римованих «віршах» під ритм будуть «батлитись» один з одним.

 

З чого все починалось?

В нашій школі вчиться багато веселих хлопців та дівчат. І ось, однієї рокової ночі, одному з них приснився сон про те, як він створив  групу з хохмами про нашу школу, яка дуже "зайшла" учням. Прокинувся парубок з однією думкою — втілити сон в життя. Саме так з‘явилась легендарна група.

Напевно, в кожній школі колись була сторінка вк типу «Плітки школи №222», в якій були неприємні таємниці та подробиці особистого життя учнів. В минулому було таке і в нас, проте контент нової сторінки не містив цього бруду, тільки годні жарти, тільки хардкор. 

За рекламу платити не довелося. Звістка про групу з приколясами дуже швидко пройшлася всією школою. Ти не в тренді, якщо не бачив нового мему.

 

До чого тут Версус?

Щасливо жили всі гімназисти кілька місяців, читали жарти, знайомились між собою, дізнавались більше про вчителів та учнів, та тут сталось «горе»: два хлопці посперечались і, щоб вирішити хто крутіший, викликали один одного на батл.

Адміну сподобалась ідея, тож ця подія була розрекламована в групі, а хлопці (MC, читати як ем сі) тим часом писали тексти, в яких намагались інтелігентно, з гумором попідколювали один одного на потіху глядачам та суддям. 

Потім були ще суперечки, ще версуси, кліпи, дисси (типу як Лізка зняла на Аттеву).

Словом, почала створюватись історія!

 

Як це відбувається?

Сильно паритись із вибором місця ми не стали, найближчий до школи пустир підійшов на ура. В назначений час там збираються учасники, які прагнуть довести, що чогось варті, судді, глядачі. Останні батли почали цікавити учнів інших шкіл, тож аудиторія потрохи росте.

В центр кола виходять МС та під шквал оплесків починають виступ. Так проходять 3 раунди для кожного учасника. В кінці вельмишановні судді голосують та обирають переможців. Це все знімається на відео, круто монтується та публікується в нашій групі! 

 

Що змінилось та навіщо я взагалі це пишу?

Я поставила це питання своєму  однокласнику і ось його відповідь : «Моє шкільне життя покращилась в 100 разів. У мене з'явилося багато нових друзів і знайомих з паралелі. Шкільні будні стали куди різноманітніші й веселіші. Це з приводу групи. Версуси - своєрідні шкільні східки, на які ти можеш прийти заради спілкування і вже отримаєш масу почутів!». Думаю, все зрозуміло.

Головною метою цього поста є прагнення показати вам, моїм дорогим читачам, що шкільну рутину МОЖНА і треба розбавляти чимось цікавим! Групи, канали, акаунти з культурними новинами, жартами — це весело. Я впевнена, тобі навіть захочеться ходити до школи, знаючи, що все смішне за день ти побачиш в ще смішнішому форматі в групі. А сміх, до речі, продовжує життя! Ті ж самі версуси, до яких учасники дбайливо готуються кілька тижнів.

Таке рішення конфліктів, на мою думку, в сотню разів краще ніж махачі за школою, як ви гадаєте?

З любов‘ю, ваша Катя! :)

 

Для того, щоб регулярно слідкувати за оновленнями блогу Каті, підпишіться на новини у формі знизу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA