Як підготуватись до ЗНО за 500 гривень

зно підготовка

Так мало? Саме так. Для якісної підготовки до тестування великі кошти не потрібні. Потрібні чіткі цілі у вигляді бажаних балів ЗНО, зусилля для їх досягнення та, що далі, то частіше, – інтернет-підключення.

Такий висновок навіює спілкування з Юлею Лазоренко, цьогорічною учасницею ЗНО.

 

А більш вагоме підтвердження цьому – її бали ЗНО: українська мова – 193 бали, англійська мова - 186,5 балів, історія України - 189 балів.

Юля мріє пов’язати своє життя з іноземними мовами, бути лінгвістом. Своє майбутнє уявляє досить чітко: успішна, щаслива людина, яка точно знає, що зупинятись на досягнутому не слід, а попереду ще багато нових і нових цілей.

Про ЗНО та підготовку до нього.

зно підготовка

- Юлю, наскільки важливий та складний цей іспит?

ЗНО для багатьох здається першим найважливішим, але й найважчим етапом у післяшкільному житті. Та це й недарма :) . Адже тільки завдяки  високим балам можна вступити до омріяного вузу. Так і для мене. Ще до української мови та літератури (першого ЗНО), я думала, що тести успішно здати практично неможливо. Проте, склавши перший іспит, розумієш, що все не так погано. Відчуваєш, що навчання не пройшло даремно. Результат твоєї важкої праці матеріалізується.

- Ти готувалася самостійно до всіх предметів? Чи лише до ЗНО з мови та літератури?

- Ще у вересні я знайшла репетитора з української мови та літератури, але він не відповідав моїм вимогам. Отже, я вирішила готуватися сама, як і до тестів з англійської мови.

- Наскільки тривалою була підготовка до кожного предмету?

- Ще влітку минулого року я почала готуватись до всесвітньої історії, але у зв’язку з тим, що цей предмет скасували, лише з листопада взялась за історію України. Це був досить важкий період. До української мови я почала готуватись з вересня. А от англійській мові я майже не приділяла часу, бо цілеспрямовано й систематично займалась із викладачем з 2012 року. Тоді вперше стала призером обласної олімпіади. Потім ставала призером щорічно, а у 2014 здобула 2-ге місце на всеукраїнській олімпіаді, тому розраховувала на свій досвід з підготовки до олімпіад J.

- Твій тато лишив гарний відгук про нашу онлайн-платформу ZNOUA:

зно підготовка

«Я – отец Юли Лазоренко, она 4 месяца занималась на Вашей интернет платформе Украинский язык и литература. Результат - 193 балла (кстати, лучший в нашем районе). Мы занимались только у Вас, так как репетиторы у нас оказались слабенькие, то надежда была только на Вас - реально сработало! За это вам спасибо. Молодцы. Усовершенствуйтесь. Вы на правильном пути».

зно підготовка

Розкажи детальніше, як ти знайшла нашу онлайн-платформу, як працювалось? Що сподобалось, а що ні?

- Це був справді подарунок долі, коли ми з моїм дідусем восени поїхали в Київ на семінар, щоб ознайомитися з проектом ZNOUA. Тоді я зрозуміла - це те, що мені треба. Розчарувавшись у репетиторі з української мови, я вирішила спробувати новий спосіб підготовки, і не пожалкувала! Інформація розташована в зручному переліку, все відповідно до програми УЦОЯО з кожного предмету. Мені найбільше сподобалось те, що весь матеріал скомпонований так, що його було зручно вивчати, адже там є все найголовніше. Досить зручно працювати, деякі матеріали спочатку не відкривалися, але після письмових звернень все дуже швидко виправляли. На вебінарі я познайомилась з прекрасним вчителем (Наталю, це про тебе :) ). Загалом мені все сподобалось.

- Чи рекомендувала б ти всім таку онлайн-підготовку, тобто, на твою думку, чи підходить вона всім? Якщо ні, то кому найкраще?

- Звісно рекомендувала б кожному, хто бажає вчитись і досягти високого результату! Основна перевага – онлайн-платформа доступна в будь-який час, щоб займатись тобі потрібен лише інтернет. Я впевнена, що кожному випускникові варто ознайомитись з нею, адже вона дійсно допоможе їм успішно скласти ЗНО!

- А як щодо завдання з розгорнутою відповіддю?

Чесно кажучи, завдання з розгорнутою відповіддю я найбільше боялась! Я хвилювалась через те, що мені не вистачить часу або я зроблю багато помилок. Тут мені дуже допоміг довідник Авраменка з власних висловлювань. Я писала багато своїх творів, брала ідеї з довідника й творила щось своє. Врешті-решт, я змогла розподілити час правильно та написала чудовий твір.

- Чи маєш свій рецепт таких високих результатів? Поділись, будь ласка.

- Рецепт тільки один – не забувати, чого хочеш досягти, і багато працювати. Я визнаю це, я дійсно дуже багато працювала. Часом була невпевненість, але я весь час собі казала: «Я можу це зробити і я це зроблю!» Звичайно, своєму успіху з мови та літератури завдячую вашій онлайн-платформі, яка весь хаотично розкиданий у моїй голові матеріал зібрала в одному зручному місці. До речі, особлива подяка за книжки, які ви мені надіслали, вони дуже допомогли займатись там, де немає інтернету.

- І на завершення: що порадиш та побажаєш своїм цьогорічним «колегам», а також майбутнім випускникам?

- Наснаги, терпіння, успіхів у всіх починаннях! Я сама буду студенткою ось уже через декілька місяців, тож розумію наше хвилювання перед незвіданим. Але все, що чекає нас попереду, наші досягнення та невдачі, все робить нас сильнішими. Ніколи не потрібно здаватись на шляху до своєї мети! Одинадцятикласникам хочеться побажати, щоб вони визначились зі своєю життєвою дорогою та не помилились у виборі. А далі ваша онлайн платформа ZNOUA їм допоможе ;)

Дякую за вашу чудову роботу, залишайтеся й надалі щирими та відкритими співробітниками проекту  ZNOUA :).

Підсумуємо.

У 2015 році на ЗНО зареєструвалося 288 977 учасників. У кожного своя історія підготовки та складання цього непростого, але цікавого тестування. І в кожного свій результат, частенько не прямо залежний від того, скільки коштів на підготовку було витрачено.

На нашому форумі «Успішний 11-класник» Ігор Лікарчук, директор УЦОЯО, казав так: «Найголовніший сенс ЗНО в тому, що тест дозволяє об'єктивно оцінити знання та дає реальну можливість стати студентом тому, хто цього хоче й докладає зусиль. Звичайно, ЗНО - перше серйозне випробування в житті випускників. Їхнє майбутнє залежить від того, як вони його здадуть. Але результат залежить від них: на 50% від настрою та на 50% - від знань».

Тому ще з літа варто запасатись гарним настроєм, вибирати оптимальний варіант підготовки й доводити собі та всім навколо, що «Я знаю і я можу!».

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA