Як не провтикати серпень? — Стратегічний план на місяць

«Де два місяці літа? Хтось їх бачив?». Типова реакція людини, яка усвідомила, що літо не вічне.

І чим ближче до вересня, тим більше не хочеться вірити, що скоро знову доведеться прокидатися о 6-й ранку, їхати до школи чи університету, і намагатися второпати бодай щось на сонну голову.

В когось канікул і не було, але є ті, кому пощастило більше.

Як морально підготувати себе до навчання? Думаю, цієї «адаптації» не існує. Просто ти зобов’язаний провести літо так, аби не шкодувати про втрачений час.

1 вересня, лінійка, зібралася вся школа. Директор вітає школяриків зі святом, а твоє лице кисліше за лимон. «Ну аякже, свято. Краще б ще місяць канікул зробили».

Тільки є одна проблемка – не те, що три місяці, а всього життя буде замало, якщо замість розваг і релаксу цілими днями «валятися» на дивані і дивитися серіальчики. 

Готовий врятувати свій серпень? — Надія є. Один місяць може змінити все, і хоча наступні поради не затверджені жодним міністерством, здоровий глузд і досвід підказують, що вони допоможуть:)

Стратегія така:

 

Природа чекає

Чотири стіни влітку? Серйозно? Будеш взимку скаржитися на те, що холодрига, і на двір зась. А тепер руки в ноги і біжи відпочивати до річки чи у ліс, збирати квіточки і дивитися крізь пальці на сонце.

 

Їж багато фруктів і овочів

«Овітамінюйся» на рік вперед.

 

Максимум вражень

На період літніх канікул можна знайти різні стажування чи курси, куди можна потрапити на конкурсній основі. І це більше стосується твого хобі, аніж складного шкільного буття. Спробуй, можливо, це твій шанс на неповторне літо. Нові знання, знайомства та пригоди. Клас:)

 

Заходь в соцмережі лише раз у день

Тільки не так, що увімкнув інтернет і «зависнув» на пів дня. Заходь в соцмережі для того, щоб перевірити повідомлення, якщо хочеться поділитися фотографією – ділись. А потім відклади смартфон і зроби те, що…

 

... Що давно хотів

Бо коли, як не влітку? За ці декілька секунд у твоїй голові мала промайнути тінь твого нездійсненного бажання. Не вмієш кататися на велосипеді, хочеш зустріти світанок у горах, спробувати екзотичну страву? Найкращий час не «іншим разом»», а зараз.

 

Роби добрі справи

На них ліміту немає:)

 

Особистий щоденник

Записуй  думки, ідеї, плани. І через деякий час давно занотований задум, який ви спочатку вважали безглуздим, може перетворитися у крутий стартап.

 

Змирись

Це не так трагічно. Вставати вранці, робити зарядку (якщо робиш), навчатися. Для тебе це суцільне розчарування? А якщо згадати друзів, веселі перерви, жарти. Шкільні роки у кожного різні, але лови будь-який крутий момент і ні про що не шкодуй!

 

 

P.S. Не витрачайте останній місяць літа на безглуздя , тоді все буде «гуд» (і навіть краще) :)

 

 

 

 

         

          Ярослава Струцинська

          Контент-менеджер ZNOUA

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA