Як не бути Патріком на ЗНО з математики?

"Так, до іспиту залишилися 4 місяці, але спокійно, в тебе ще є шанс отримати омріяну оцінку, просто слід розпочати готуватися, а не залипати на відосики в інстаграмі", - ці слова я промовляю як мантру кожного дня. Звісно, 2 семестр буде хардкорний, але, як кажуть, якщо важко, то ти на правильному шляху! 

Мета цього року - написати ЗНО на успішний бал, але як це зробити, коли в голові "Губка Боб грає на барабанах"? Не знаю, як точніше описати себе на математиці, як не "mood - Патрік". Отож, як вимкнути синдром рожевої зірки?!

1. Як кожен типовий зношник, я маю той "легендарний" жовто-блакитний посібник з математики. Розпочавши підготовку з елементарного, а саме з дробів, десятих, множення та ділення, моя нервова система почала потроху розхитуватися: мене неабияк дратували детальні пояснення, які я й так знаю, тому підручник полетів назад. Раджу концентруватися на тих темах, які вам незрозумілі, а не які ви добре знаєте. Повторення, звісно, це добре, але й формули фігур стереометрії ніхто з програми не викидав, на жаль.

2. Flash-картки. Запишіть всі формули площ, прогресії, важливі теореми, логарифми, похідні, коротше кажучи, все те, що треба знати напам'ять. Я люблю перевіряти їх із друзями: це куди цікавіше (хоча іноді мені здається, що вони мене ненавидять).

3.  Як це банально не звучало б, але ютуб - це сила. Там є безліч тем  в дуже крутих поясненнях, що іноді й репетитор не знадобиться. Шкайте таких топ-блогерів з математики, як Сергія Ткаченко - він мій улюблений.  

4. Ще не минуло ЗНО-2020, як став відомий типовий тест 2021 року. Так, вже на сайті Українського Центру Оцінювання Якості Освіти представлений демонстраційний тест ЗНО. Деякі завдання змінилися, але я б не сказала, що програма змінилася глобально. А ось і посилання.

5. Мене школа навчила не тільки списувати, а й писати шпори. Я себе почувала більш впевнено, коли мала поруч лист із відповідями, хоча його рідко використовувала. Процес того, що я готуюсь (нехай це і буде шпаргалка), вже чого вартий!

6. А для повного інформаційного набору я використовую додаток, де зібрані більшість формул. Його можна використовувати не тільки як ресурс для вивчення матеріалу, а й, у стресових ситуаціях, як рятівник. 

Отже, нехай ваша підготовка буде ефективною, а кінцевий результат будь-якої виведеної формули дорівнював вашій перемозі. Пам'ятайте, що в кишені ви маєте ЦІЛИХ 4 місяці, тому не проґавте свій час! 

Ваша студентка з коледжу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA