Як басейн замінив мені психолога

Я гадаю, в житті кожного відбувались певні події, які дуже засмучували чи навіть заганяли в депресію. А ще гірше, коли в такій ситуації треба робити вибір, від якого залежить все життя (принаймні так завжди здається).

Коли зі мною сталося подібне  скажу чесно, було важко. Я банально не знала що робити і як краще вчинити.

Як часто буває в таких ситуаціях друзі мене не розуміли, та й бажання щось комусь розповідати, звичайно, не було. До того ж, коли я намагалась самостійно знайти відповіді на свої питання, мій мозок наче надсилав команду «відміна» і повертав до депресивного "нічогонероблення". 

Але одного разу я десь прочитала, що спорт допомагає думати та сприяє виробленню ендорфінів, тож вирішила все ж відшукати свою картку "Спорт лайфу" і в найближчий вечір відправитись  в басейн.

Чесно кажучи, легше стало з першої хвилини. Я зрозуміла, що досить давно не відволікалась від своєї «проблеми» на 100%. Просто плавала, думала про приємні дрібниці і мені справді було круто.

Певний час я відвідувала басейн саме заради того, щоб відволіктись, та згодом все частіше починала повертатись до думок про сумне. І знаєте, там, у воді, все здавалось таким легким, таким простим.

Я придумувала безліч варіантів та випробовувала кожен. Нарешті змогла розмовляти з собою про абсолютно все і це прекрасно спрацювало! Мені вдалось вирішити всі свої негаразди та знову надати своїм очам блиску! :)

По суті, я сама стала для себе психологом, проте не знаю, скільки часу та сил пішло б на це, якби не улюблена водичка та фізичні навантаження. 

Тож якщо вам здається, що виходу немає, припиніть слухати Сплін та спробуйте піти в спортивний комплекс! 

 

Для того, щоб регулярно слідкувати за оновленнями блогу Каті, підпишіться на новини у формі знизу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA