Я-перфекціоніст

 

ВСТИГНУТИ ВСЕ НЕМОЖЛИВО! І годі бути навіженим перфекціоністом. 

Пропоную тобі подивитись це відео, там досить зрозуміло пояснюється природа поведінки та способу життя перфекціоністів. Я впевнена на всі 100%, що кожен з нас впізнає себе.

 

 

Я перфекціоніст. Раніше дуже сварила себе за буденні помилки чи неуважність, не виділяла достатньо часу на відпочинок, була в постійному стресі, була невпевненою та ніколи не виходила з зони комфорту, чекала схвалення своїх вчинків іншими… і так далі за списком.

Життя мало лише один сенс: зробити все ідеально, але я цього не вміла (ніхто цього не вміє). Це лише виснажує і руйнує ментальне здоров’я. 

Що ж сталося врешті-решт? Одного прекрасного дня мені стало байдуже. Проаналізувавши всю ситуацію, зрозуміла, що жити в біло-чорному світі просто нестерпно. Я змінила ставлення до життя, роботи і людей. Начхала на непрохану думку інших про мене, а головне – на педантичність щодо навчання та розвитку.

«У тебе є енергія, яка здатна на будь-що, тільки ти вирішуєш, куди її направити. Наша енергія має неймовірні здібності, цей інструмент здатен творити чудеса», – говорила моя тренерка з йоги Анна.

Я хочу донести до тебе, що це нормально, коли ти не встигаєш зробити всі свої заплановані справи за один день, або коли помиляєшся. Важливо, вставати зі свого теплого ліжечка і робити те, що любиш і що заряджає кожного дня. 

11-тикласники частенько мають такі  mental breakdowns тому, сподіваюсь, на вашу адекватність та лояльність самих до себе (нам  тут ще 8 місяців стресувати). Знайдіть людину, яка підтримає вас у будь-який момент, так буде простіше. ЛЮБІТЬ СЕБЕ! Надсилаю порцію віртуальних обнімах тобі. Сподіваюсь на максимальну корисність цих 3-х хвилин, які ти витратив на цю статтю. 

 

See u later, alligator 

*не забудь дати свій фідбек у коментарях.

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA