Всім, хто змучився від 11 класу

Хаю хай, народ :)

Йшов четвертий місяць моєї підготовки до ЗНО. І тиждень тому я конкретно задовбалась (соррі, другого слова я не знаходжу) та не могла вчитись.

Так-так, в майбутньому буде не легше, та і через 11 клас проходили ВСІ, але простіше від цього не ставало. Мені часом справді не вистачало повітря це витримати.

Я впевнена, що мої читачі, колеги по нещастю, теж частенько задихаються під купою домашки з шкільних непотрібних предметів, курсами, під нагнітанням обстановки батьками (мої улюблені фрази типу: «Ммм, Катя, ти вперше за день сіла попаразитувати на дивані, а як же ЗНО, хочеш в Макдаці працювати, чи що?») та вічним недосипом. 

Тож хочу дати супер пораду, яка тиждень тому повернула мене до життя: влаштуйте собі 2-4 дні просто деградування. Але краще заздалегіть скажіть про це мамі, а то мало що.

Полежіть в ліжечку, подивіться улюблену «Гру Престолів» (можна навіть не на англійській, щоб ефект був максимальний) чи Топ-модель по-українськи. 

Відімкніть сповіщення, замовте піццу додому і нарешті нормально поспіть!

А на 4 день гарненько проаналізуйте свою мету. Як казав мій друг: «Ліні не існує, коли є мотивація». Тож подумайте про перспективи в майбутньому, чи навпаки, про можливі негаразди у разі нескладеного ЗНО, напишіть план дій та вперед за роботу! 

Такий метод має спрацювати, адже людині потрібно на 100% відключатись від роботи, щоб остаточно не перегоріти.

Друже, я вірю в тебе! 

 

Для того, щоб регулярно слідкувати за оновленнями блогу Каті, підпишіться на новини у формі знизу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA